Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask (Maska regenerująca) (stara wersja)

Produkt przeznaczony do włosów i skóry zniszczonej po wszelkich zabiegach fryzjerskich. Maska zawiera jedwab i wyciąg z pestek słonecznika i innych roślin. Polecana do włosów cienkich słabych i zniszczonych. Bardzo silnie regeneruje,

Zawiera filtr uv, chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty działania. Po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

Bardzo dobra maska

maske polecila mi fryzjerka do stosowania na przedluzone wlosy.
Plusy:
-cena
-zapach
-opakowanie
-w skladzie jedwab
-wlosy ladnie sie rozczesuja
Minusy:
-alkohol w skaldzie
-dostepnosc (sklepy fryzjerskie)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Prawdziwy koszmar

Maskę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i przeczytaniu... starego składu. Alkohol, szczególnie w maskach, to mój największy wróg, szczególnie, że moje włosy mają tendencje do przesuszania się. Można się domyślić, że to była katastrofa.
Zaczniemy pozytywnie, od plusów ;d
+duże, wygodne opakowanie w formie słoika
+świetna, gęsta, woskowa konsystencja
No i minusy, których jest znacznie więcej
-okropny, mocny zapach, który utrzymywał się do następnego mycia, wręcz bolała mnie od niego głowa
-włosy były jakby oblepione czymś ślisko-klejącym, a to na pewno nie była wina niedokładnego spłukania
-włosy przyklapnięte u nasady
-milion odstających, sterczących włosów
-włosy nieświeże, przyspieszone przetłuszczanie
-po kilku użyciach włosy się przesuszyły
Efekt wyglądał tak: tłusty, klejący się, wiszący smętnie strąk z otoczką z odstających baby hair ;d
Oddałam sąsiadce na 10 zł, ona jest nią zachwycona, ze swojej strony nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe 1 litr

Bardzo dobra.

Maska jest naprawdę godna polecenia. Na poczatku byłam z niej bardzo niezadowolona, maska mi nie służyła, moje włosy wyglądały po niej okropnie. A wszystko dlatego, że trzymałam ją po prostu za krótko, czyli tyle ile wskazuje producent na opakowaniu - jakieś 15 minut. Kiedyś nałożyłam ją na włosy, i zapomniałam zmyć po 15 minutach. Efekt był mega! Włosy były błyszczące, mięciutkie i ekstra nawilżone.
Minusem może być zapach - jednych drażni, drugim się podoba, ja zdecydowanie należę do tej drugiej kategorii.
Polecam nakładać na dłużej niż podaje producent na opakowaniu - ja ją trzymam od 30 do nawet 50 minut. I dopiero wtedy otrzymuję pożądany efekt.

Używam tego produktu od: 2-3 lat

stanowczo maska godna polecenia

Pierwszy raz zetknęłam się z tą maską pare lat temu u mojej fryzjerki i byłam zachwycona zapachem, który utrzymywał się na włosach bardzo długo. Udało mi się kupić ową maseczkę i przekonałam się, że ona nie tylko pachnie ale i znacząco wpływa na stan włosów. Moje włosy były wtedy bardzo mocno rozjaśnione, przesuszone a ona sprawiła, że stały się nawilżone, łatwo się rozczesywały i pięknie pachniały. Teraz znowu mam zamiar zakupić ową maseczkę i żałuję że nie ma jej w drogeriach, ale od czego mamy internet ;)

Używam tego produktu od: używałam produktu około roku
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno duże opakowanie

Świetna

Plusy:
+wydajna
+ tania
+łatwo dostępna (w sklepach fryzjerskich)
+nawilża
+włosy pięknie się błyszczą
+ są miękkie i łatwo się rozczesują
+ pięknie się układają i nie strączkują
+ włosy wyraźnie gładsze

Minusy:
- Isopopyl Alcohol ostatnio włączony do składu

Jest świetna, polecam

PLUSY
+łatwiejsze roczesywanie włosów
+nie puszą się włosy
+ładny zapach

MINUSY
-trzeba spłukiwać

Odżywka jest świetna, polecam jak najbardziej :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa 1l i jedno 500ml

3/4 - naturalny skład

UWAGA OCENIAM SLEEK LIKE REPAIR Z JEDWABIEM I NIE WIEM CZY JEST TAM OLEJ Z PESTEK ZE SŁONECZNIKA, ALE TO CHYBA CHODZI O TĄ I ZMIENILI JEJ OPAKOWANIE (NIE MA NAPISANE, ŻE JEST TAM OLEJ Z PESTEK SŁONECZNIKA)

niczym sie nie wyroznia ale jest dobrą maską niebazującą na silikonach, ktore na szczescie i tak ma bo jak ktos nie wie silikony chronią przed urazami mechanicznymi i nie wyobrazam sobie maski bez nich. nie nadaje sie niestety jako kosmetyk grający glowne skrzypce do ochrony przed gorącą temperaturą naszych włosow wlasnie z powodu braku ciezkich silikonow ale zaznaczam - tu też są. w jakimś stopniu chroni, ale nie jest to maska chroniąca przed gorącem.

moja mama jej uzywa, bo ja przerzuciłam się z joanny kokos (ktora ma mocne silikony i za to ją lubiłam, bo wcześnieij nie ineteresowałam się tak składami ale zależalo mi na tych silikonach) na kallosa keratynę, która moim zdaniem będzie najlepsza chyba ze wszystkich poniewaz doszlam do tego, czego poszukuje w maskach najbardziej.

+ma w skladzie przewagę składników naturalnych - super ;)
+działa jak działa, czyli u mnie delikatne włosy ale niestety nie za bardzo dociążone. po prostu włosy mamy delikatniejsze i nieprzesuszone.
+moje (rozjaśnione) włosy lepiej się rozczesują co robi kazda maska
+albo mi sie zdaje albo w skladzie byl castor oil - olejek rycynowy czyli plus.
+ma ten jedwab ale nie zalezy mi na tym, bo mam keratynę.-brak jej ciezkich silikonów,a szkoda
-MOZE UCZULIC jak najbardziej i uczulil mnie, mialam krosty bo mam alergie na parabeny - na palcach, tam gdzie nakladalam. poza tym hexyl cinnamal kolejny konserwant no ale dobra. ja nakladam teraz przez rekawiczki od 5 miesiecy wiec nie mam krost :)
-glikol butylenowy jest owiany złą sławą, ale to konserwant a trudno w masce o to, zeby nie bylo tam konserwantów
-włosy nie są "tępe"

ogólnie kosmetyk jest okej, dla niewymagających a potrzebujących trochę odżywienia dla włosów bo tu mamy wlasnie glownie to odżywienie jak sama nazwa mówi "repair". ja jestem wymagająca, ale pielęgnacja nie sklada sie tylko z maski i szamponu, więc trzebaby jeszcze jakąś odżywkę a ja ich nie stosuję i wystarcza mi maska, ponieważ nie robię sobie stylizacji na bal tylko na co dzień prostuję włosy i mam farbowane.

W porządku.

Maska jest w porządku. Fajna cena, działanie ok, duża ilość kosmetyku. Jednak na moje włosy, które obecnie nie są w złej kondycji, podobnie działa wiele innych kosmetyków. Niczym specjalnym, w dzialaniu, ta maska się nie wyróżnia. Jednak plusem jest to, że można dostać dużo produktu, który jest w porządku, w niskiej cenie. To byłoby na tyle.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1x 1000ml

Co tu dużo mówić- jest idealna!
pięknie pachnie, jej zapach pozostaje na włosach nawet po spłukaniu, cena maski jest stosunkowo niska, łatwo dostępna, można ją znaleźć w każdym sklepie fryzjerskim. Po jej użyciu włoski są mięciutkie, sypkie, proste, nawilżone i w ogóle ach i och:)
Bardzo istotne jak dla mnie, że przy moich przetłuszczających się u nasady włosach nie powoduje wzmożonego przetłuszczania, nie ociąża kłaczków, za co pierwszy raz w historii przyznaję 5 gwiazdek.
Jak dla mnie absolutny KWC!:)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Fajna maska

Cena zachęcająca 1000ml za 20 zł, fajnie się nakłada, włosy po masce dobrze nawilżone, zdyscyplinowane, może obciążać włosy mało zniszczone, nadaję sie tylko do włosów bardzo suchych, imponujący sklad...

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

dobra

Maskę kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na wizażu :)
Jestem z niej zadowolona ale nie należy ona do moich ulubionych kosmetyków.
Od dłuższego czasu dbam o odżywienie i nawilzenie włosów- dlatego moje włosy są obecnie w bardzo dobrej kondycji, nie łamią się, nie rozdwajają, są lśniące i nawilżone. I jesli ktoś ma zdrowe włosy- to nie polecam mu tej maski. Żałuję że nie natrafiłam na nią wcześniej, kiedy moje włosy były w duzo gorszym stanie.
Plusem maski jest to, że bardzo dobrze nawilża włosy i nie jest to efekt tylko w dniu użycia- nawilza długotrwale.
Niestety maska czasami obciąża włosy i sprawia że są przyklapnięte, baaaardzo wygładza- ostatnio nie lubię takiego efektu.
Wielkim minusem maski jest jej zapach- duszący, mdły i na dodatek bardzo trwały- czuję ja na włosach przez niemal cały dzień a czasami nawet na poduszce.
Podsumowując- dla zniszczonych (np rozjaśnianiem) włosów- tak
dla zdrowych włosów- może być za cieżka i zbyt wygładzająca.

Rewelacja!

Moje farbowane włosy ją pokochały! Po jej użyciu włosy są mięciutkie, dociążone i idealnie nawilżone (nawet spodnia warstwa, która w moim przypadku jest bardzo sucha odzyskała elastyczność). Włosy pięknie lśnią. Aż ma się ochotę je dotykać ;) Nie stosuję jej jednak zbyt często, aby włosy się nie przyzwyczaiły.

Za niewielkie pieniądze (10zł za 250ml) otrzymujemy bardzo dobry produkt. Z pewnością będę do niej wracać!

Pół gwiazdki odejmuję za zapach, który przypomina mi gumę balonową, której nie lubię. Kwestia gustu ;)

PS Polecam do maski dodać trochę mąki ziemniaczanej, wtedy efekt będzie jeszcze lepszy!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe