Avon, True Colour, Calming Effects, Illuminating Foundation (Podkład rozświetlająco - antystresowy)

Kategoria
Marka

Podkład Calming Effect marki Avon uspokoi ją, wygładzi i rozświetli, maskując objawy stresu.

normalna
rozświetlające
Krycie
średnie
z pompką
fluidy

Średniak

To nie jest ten sam podkład co kilka lat temu....Był to mój pierwszy podkład, którego używałam i wydawał mi się świetny, używałam o kilka lat. Teraz postanowiłam do niego wrócić i kupiłam ponownie. Rozczarował mnie. Podkład krótko się utrzymuje na skórze, powoduje jej błyszczenie, słabiutko kryje i zapycha pory.

Fatalny

Podkład jest wodnistej konsystencji.
Ciężko się go rozprowadza, ma bardzo słabe krycie i podstawiają po nim plamy.
Użyłam go pare razy i na pewno do niego nie wrócę, beznadziejny. Leży i się kurzy .

Podkład...

Podkład kupiłam do przetestowania ze względu na dobre opinie. Wybrałam rozświetlający , gdyż jest lato i bardziej naturalnie wyglada. Co do samego podkładu jestem zadowolona. Bardzo mi odpowiada szklana buteleczka z pompką. Krycie ma średnie, ale wygląda na twarzy naturalnie i zdrowo. Nie ściera się szybko i dobrze adaptuje się ze skórą. Niestety odcień cream gdy się opaliłam zrobił się za jasny i musi poczekać z użyciem do jesieni. Napewno zamówie na reszte lata ciemniejszy odcień.

Moj podklład

Podkład który zawsze się sprawdzi. Krycie jest naturalne, na pewno nie da efektu maski i nie zakryje wszystkiego. Na codzień idealny, u mnie nie oksyduje.

Podkład dla bezproblemowych cer

Jestem posiadaczką cery wrażliwej, mieszanej. Ten podkład niestety nie nadaje się do takich cer. Ma dość słabe krycie, szybko się wyświeca i znika z twarzy.
Jestem konsultantką Avon i niektóre klientki są nim zachwycone, dlatego uważam, że ten podkład będzie odpowiedni jako pierwszy tego typu kosmetyk, bądź dla cer, które nie mają problemów.
Dla posiadaczek buź z problemami polecam poszukać czegoś innego.

Hm...

Podkład kupiłam z konieczności, ponieważ mój się skończył z nieba ja i bez uprzedzenia. U mnie raczej się nie sprawdził.
Jesli chodzi o opakowanie, to jest bardzo wygodne jednak gdy produkt się kończy zostaje go bardzo dużo w opakowaniu i nie da się go wydobyć. Jest to szklana buteleczka z pompką, dzięki której możemy możemy wydobyć odpowiednią ilość produktu - dzięki temu produkt jest dość wydajny.
Dobrze rozprowadza się na skórze, ale po kilku godzinach nie wygląda już dobrze. W miejscach, strategicznych, podkład nie utrzymuje się dobrze, szybko się ściera i świeci. Dodatkowo, gdy miałam w kilku miejscach przesuszoną skórkę, np. na płatkach nosa, podkład mocno to uwidocznił. Trwałość też zostawia dużo do życzenia. Za tą cenę można bez problemu znaleźć lepszy podkład.

Słabizna.

Podkład rozczarował mnie, choć zapowiadał się bardzo dobrze. Przede wszystkim bardzo świeci się po nim skóra i nie ma żadnego związku to z rozświetleniem. Do tego słabe krycie, które i tak po niedługim czasie znika z twarzy mimo obfitego nałożenia, a zostaje samo świecenie się. I choć cerę mam raczej normalną to niestety dla mnie nie. Nie polecam.

Dno!

Tragedia!
Zacznę od tego, że to pierwszy podkład, którego nie da się równomiernie rozprowadzić za pomocą gąbeczki! Plamy, plamy, plamy! Trzeba poprawiać palcami, albo po prostu tylko nimi rozprowadzać produkt na twarzy!
Rozświetlający? To raczej połysk oleju w słońcu, muszę zużyć 3 razy więcej pudru, żeby ten wysoki połysk zakryć, co sprawia, że całość wygląda i okropnie i dziwnie i nienaturalnie.
Już po godzinie zbiera się w załamaniach skóry.
Samo opakowanie- również dno!
Pompka dawkuje taką ilość podkładu, że prawie jej nie widać, palec odpadnie, zanim wydobędzie się potrzebną ilość.
Podsumowując: tragedia, dno, absurd. Jestem wściekła. Nie wart połowy grosza!
To chyba najgorszy podkład, jaki miałam w życiu!

Raczej średni...

Podkład kupiłam z ciekawości, ponieważ znajoma konsultantką go zachwalała. U mnie raczej się nie sprawdził.
Jesli chodzi o opakowanie, to jest bardzo wygodne. Szklana buteleczka z pompką, dzięki której możemy możemy wydobyć odpowiednią ilość produktu. Dzięki temu produkt jest dość wydajny.
Dobrze rozprowadza się na skórze, ale po kilku godzinach nie wygląda już tak dobrze. W miejscach, gdzie mam skórę bardziej tłusta, podkład nie utrzymuje się dobrze, szybko się ściera i świeci. Dodatkowo, gdy miałam w kilku miejscach przesuszoną skórkę, np na płatkach nosa, podkład mocno to uwidocznił. Trwałość też zostawia dużo do życzenia. Za tą cenę można bez problemu znaleźć lepszy podkład.

Rozczarowujący

Cóż,, kupiłam podkład ponieważ pozytywnie zaskoczyła mnie próbka którą otrzymałam od konsultantki.
Po otrzymaniu zamówienia myślałam, ze dostałam nie ten produkt. Próbka była dużo bardzie kryjąca. Pompa w buteleczce - tragedia. Trzeba się nieźle natrudzić, żeby wycisnąć wystarczającą ilość kosmetyku.
Koszmarna trwałość - po godzinie mam uczucie jakbym nie miała już nawet grama podkładu na twarzy
Kupiłam za ok 25 zł - nie wart tej ceny.

Tragedia

Jak dla mnie podkład w ogóle się nie sprawdził. Nie jest najtańszy, a trzeba nakładać wiele pompek żeby przykryć całą twarz. Podkład oksyduje, zmienia odcień, ciężko dobrać dobry kolor do swojej twarzy. Dodatkowo w ogóle nie kryje, cera się po nim cała świeci i żadne przebarwienia, ani niedoskonałości nie są przykryte.

Więcej nie kupie

Zdecydowanie nie jest to podkład, który może pochwalić się trwałością. Cera dość szybko się wyświeca i sprawia, że makijaż nie wygląda swieżo. Wygodne opakowanie, prosta aplikacja, jednakże drugi raz nie kupię tego produktu.