Essence, Sun Club, All Over Shimmer for Eyes, Face & Body (Nabłyszczający puder do twarzy i ciała)

Puder rozświetlająco-brązujący zawierający 5 paseczków w rożnych odcieniach, które zmieszane ze sobą dają metaliczny połysk. Dostępny w 2 wariantach: nr 01 ibiza sun - brązowo różowy i nr 03 - brązujący.

zatrzymać troszkę słońca.. czyli ibiza sun:)

mam nr 1 ibiza sun
+piękny kokosowy zapach!
+cieszy oko tymi swoimi paseczkami
+przy odrobinie wprawy ,delikatności i dobrym pędzlu wyczarujemy piękny złoty blask na policzkach nawet zimą u bladziocha (za 1 razem narobiłam sobie ciemnych placków bo zmieszałam wszystkie paski razem)
+ślicznie rozświetla opalone ramiona i dekolt(tak..jeszcze mi opalenizna do końca nie zeszła)
+i moje osobiste wielkie odkrycie -NAPRAWDĘ można używać go jako cieni -nie uczula, nie blednie, nie osypują się i nie zbierają w załamaniach (używam tych brązowych pasków)
+najjaśniejszy pasek dobry jest jako rozświetlacz pod łuk brwiowy i na usta(dla lekkiego połysku)
+wydajny-nic nie widać ubytku

Polecam!

Dla każdej cery

+ ładne kolory, można mieszać, nie wygląda głupio nawet na bladziochach ; )
+ taniutki
+ można używać jako cieni
+ ślicznie rozświetla
+ wytrzymały
+ nie robi plam

wad nie widzę ;)

Zadowalający.

Puder jest bardzo dobrej jakości, pięknie mieniące się kolorki, możliwość wyboru konkretnego koloru z palety lub poprostu mieszać. Nakłada się łatwo i łatwo można go rozetrzeć. Specyfik nakładam tylko na policzki zamiast różu. Mam wrażenie, że dłużej widać na mojej twarzy lato... na zimę wrócę do różu, bo jednak można wyglądać nienaturalnie przez to nabłyszczenie. Polecam do podkreślenia opalenizny. Kosmetyk wydajny i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Używam tego produktu od:2 m-cy

ok ok

super! Świetnie pachnie kokosem!
Fajny pasiak daje super na twarzy. Nie ma efektu bombki na choince tylko delikatny brązowy połysk.. polecam
Cena niska zachęca do kupna.

Używam tego produktu od:dawna

nice

Naprawdę fajny bronzer, idealny na wyjazdy bo można zrobić nim też makijaż oczu. Ładnie pachnie kokosami, daje na skórze subtelny, ale widoczny efekt. Myślę, ze dobrze nalożony nadaje się także dla bladolicych, ale nie all over bo ma lekki połysk. Jest trwały i wydajny. Nie kupię ponownie, bo nie sądze żebym go zużyła. Mam wersję dla blondynek.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w tracie 1

Niczym klejnot dla skóry

Stanowi subtelną dekorację opalonej skóry, która ubrana w ten rozświetlający bronzer mieni się w promieniach zachodzącego słońca niczym drogocenny klejnot... :love: Trochę poniosła mnie wyobraźnia, ale ten kosmetyk naprawdę jest niezbędnikiem latem, pięknie podkreśla opaloną skórę nie tylko twarzy, ale także ramion, dekoltu, pleców. Przekonałam się o tym na własnej skórze :D

Plusy:
+ wielofunkcyjny:
+ używam jako róż, bronzer do podkreślenia kości policzkowych - idealny, gdy twarz jest trochę opalona, można wtedy dać go więcej, a efekt i tak pozostaje naturalny :ehem: W normalnych warunkach używam do niego bardzo miękkiego pędzelka, którym dobrze rozcieram kontury, żeby nie narobić sobie ciemnych plam
+ cień do powiek - zwłaszcza najjaśniejszy kolor, opalizujący na złoto - dobry jako rozświetlacz
+ do ciała - podkreślam opaloną skórę
+ subtelny efekt - daje coś na kształt "tafli wody" opalizującej, ciepłym, złotym blaskiem, jednak nie jest to do końca TA "tafla"...
+ nie zawiera brokatu, rozświetla tak pięknie dzięki temu, że jest perłowy, a nie brokatowy
+ piękny zapach - kokosowo-waniliowy, słodki :mniam:
+ atrakcyjna forma kosmetyku - kilkukolorowe paski zamknięte w skromnym, lecz ładnym opakowaniu
+ wydajny - nie widać po nim żadnego ubytku zawartości

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

Cudowny efekt!

Do tego pudru podeszłam bardzo sceptycznie, gdyż obawiałam się, że poprzez swoje działanie nabłyszczające podkreśli moje rozszerzone pory. Tak się jednak nie stało! Używam go zamiast różu na policzki i tworzy na nich cudowną poświatę. Nie posiada brokatu ani żadnych drobinek co mi bardzo odpowiada. Po prostu tworzy się taka błyszcząca tafla. Cera wygląda bardzo zdrowo i promiennie!
Trzeba jednak uważać z aplikacją, żeby nie przesadzić z ilością. Ja mam akurat wersję dla blondynek i nakładam go mięciutkim pędzelkiem bardzo delikatnie, po czym poprawiam do uzyskania pożądanego efektu i jest super!
Puder ma bardzo przyjemny, taki słodki zapach.

super na lato

Pięknie wygląda na lekko opalonej twarzy i super się błyszczy:) Jednak trzeba go umiejętnie nakładać, bo łatwo przesadzić i uzyskać okropny efekt złotej bombki. Zatem raczej dla "zaawansowanych", nie poleciłabym jako pierwszy kosmetyk tego typu. Mimo to warto go mieć i nauczyć się go nakładać. Raczej nadaje się tylko na lato bo jest dosyć ciemny. Utrzymuje się kilka godzin. Zapach ładny - kokosowy. Cena atrakcyjna. Przydałby się dodatkowy jaśniejszy odcień, bo jestem brunetką a mimo to odcień dla blondynek jest odrobinę za ciemny w związku z czym maluję się nim tylko jak jestem opalona.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

za ciemny

ja też nie jestem zachwycona, jest za ciemny do jasnej karnacji trzeba naprawde uważać żeby wyszło coś nie sztucznego na twarzy
ładnie pachnie, rozświetla, jest bardzo wydajny, przy ciemniejszej karnacji może zdać egzamin

Używam tego produktu od:w trakcie
Ilość zużytych opakowań:brak

Rewelacyjne

Super, nakładam na policzki jako róż. Także jako cienie. Z bazą czy bez wytrzymują cały dzień! Na policzki nakładam pędzlem duo fiber z blusche, bo innymi można zrobić łatwo krzywdę.
Wersja dla blondynek jest idealna dla jasnych karnacji. Polecam, a ten śliczny kokosowy zapach zachęca do częstego używania :)

Używam tego produktu od:tygodnia

3 w jednym =)

Cudowny kosmetyk! Dla mnie 3 w jednym bo używam go jako pudru brązującego, różu do policzków i cieni do powiek.Świetnie się sprawuje w każdej roli.Mam wersję dla brunetek i cieszę się, że teraz na stałe wszedł do oferty Essence bo na pewno kupię go jescze nie raz choć jest bardzo wydajny i podejrzewam, że starczy mi jeszcze na bardzo długo.Polecam go z czystym sumieniem koleżankom, mamie i każdej dziewczynie, która ma jeszcze jakieś wątpliwości.I do tego ta rewelacyjna cena =).Trzyma się cały dzień, nie spływa delikatnie rozświetla.Trzeba go tylko umiejętnie używać najlepiej każdy paseczek osobno.

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

za taka cene bardzo dobry

bardzo dobry, godny polecenia bronzer.

chwali sie jego wszechstronnosc, bo jest dobry zarowno jako cien na powiece, jak i roz na policzkach, czy nawet na calej twarzy. posiadam wersja dla brunetek, paleta jest idealnie dobrana kolorystycznie i ma w sobie piekny polysk, ktory nadaje skorze efekt swiezosci i wypoczecia. polecam po uzyciu bronzera na cala twarz troche poprawic zwyklym pudrem, zeby zbytnio sie nie swiecic :) nie jest to idealny bronzer, bo na bladej skorze moze on wypasc tanio i szybko mozna nim przedobrzyc, ale umiejetnie nalozony daje dobry, za taka cene niemal swietny efekt. polecam ciemniejszym karnacjom :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w uzyciu pierwsze