Essence, Sun Club, All Over Shimmer for Eyes, Face & Body (Nabłyszczający puder do twarzy i ciała)

Puder rozświetlająco-brązujący zawierający 5 paseczków w rożnych odcieniach, które zmieszane ze sobą dają metaliczny połysk. Dostępny w 2 wariantach: nr 01 ibiza sun - brązowo różowy i nr 03 - brązujący.

Dla Uli-brzyduli;)

nie wiem, czy mam felerny produkt bo się tym produktem tak jak większość z was nie zachwyce, myśle, że pozytywne oceny wynikają z niskiej ceny w proporcji do opakowania i wyglądu produktu a nie efektu końcowego, robi plamy, ciężko go potem rozetrzeć ,dla mnie bardzo słabo

produkt ma dużo plusów ale jeden minus dyskwalifikujący: podkreśla wszystkie nierówności, niedoskonałości, tylko dla idealnych cer , używałam również górnego paska jako roźświetlacza i efekt też piękne rozświetlenie ale nie takim kosztem, nie mam jakiś wielkich problemów z cerą (albo nie wiedziałam, że mam dopóki nie zaaplikowałam sobie tego cuda;))
natomiast jako cienie to ok.

plusy tak jak mówiły dziewczyny:
-piękny zapach
-cudowne opakowanie i forma pasków (oczywiście ściągnięta z bobbi brown)
-piękne kolory

mój odcień : 01 blondie

Fajny!

Fajny!! Bardzo przyjemnie się nim pracuje, nie zostawia dziwnych plam z łatwością możemy go rozprowadzić po buzi, daje naturalny efekt bronzera:) Niska cena.... bardzo przyjemny:)

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakie pierwszego

miłe zaskoczenie :)

właściwie kupiłam ten produkt w roli paletki do makijażu oka :) Dlaczego mnie mile zaskoczył? Zależnie od tego ile nałoży się produktu i jakim pędzlem, taki można uzyskać efekt. /Właściwie na powiekę najlepiej nakłada się go... paluszkiem :) /
\\n
\\n+ świetna pigmentacja
\\n+ładny perłowy, bezdrobinkowy efekt rozświetlenia (troszkę przypomina SHIMMER BRICKS Bobbi Brown)
\\n+ naprawdę wielofunkcyjny: na powieki, w roli rozświetlacza, w roli bronzera zarówno do twarzy jak i całego ciała-do twarzy raczej na letnie imprezy)
\\n+ ciepły, delikatny połysk
\\n+zapach- nie jest perfumeryjny, raczej wiórki kokosowe
\\n+ trzeba się postarać żeby zrobić nim sobie krzywdę
\\n+estetyczne opakowanie i wygląd
\\n+baaardzo wydajny
\\n+cena
\\n
\\n- ? nie znajduję :)

Tanie nie znaczy złe

Całkiem dobry bronzer za grosze(posiadam 01) i jeśli ma się dobry pędzel i nabierze wprawy w operowaniu kosmetykiem będą Panie zadowolone :)

Muskam delikatnie pędzlem wszystkie kolorki i tak cieniuje twarz (linia żuchwy, skronie , czoło , szyja ) czasem na koniec omiatam całą twarz pozostałością z pędzla i też jest ok :) nałożony na policzki , czubek nosa , troszkę na brodę , czoło (miejsca które najszybciej łapią promienie słoneczne) uzyskujemy bardzo naturalny efekt muśnięcia słońcem propozycja dla Pań które posiadają tzw pucki i lekko zadarty nosek :)

Osobiście używam pędzla do różu(większy od podst) najlepiej się sprawdził nie nabiera zbyt dużo i dobrze cieniuje dokładnie tam gdzie chce(wcześniej pudruje twarz pudrem matującym bo jak wiemy kosmetyki suche nakładamy na suchą skórę inaczej powstają plamy )

Bardzo fajne zestawienie kolorów które można używać według woli , jedyne do czego się doczepię to trwałość kosmetyku konieczne poprawki w ciągu dnia no ale za tą cenę wybaczam :)

Bardzo lubię

Uwielbiam ten bronzer, naszukałam się go trochę ale na szczescie od jakiś dwóch lat szczęśliwie leży w mojej kosmetyczce

+ piękny kokosowy zapach
+ ładne kolor
+ błyszczący efekt
+ wizualnie bardzo ładnie wygląda

Jedyne co mogłabym mu zarzucić to fakt, że można sobie nim łatwo zrobić plamy - dlatego odejmuję pół gwiazdki, jest mocno napigmentowany dlatego ostrożnie musimy go używać, ale dzięki pigmentacji nadaje się super jako cienie do powiek.

Używam tego produktu od: dwóch lat, głownie w lecie

Pozytyw

Wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie:
*mozajka kolorów - można je zarówno mieszac, jak i używac każdego z osobna
*długo utrzymuje się na twarzy
* rozświetla
*bardzo naturalny wygląd
*przeprzepiękny subtelny kokosowy zapach
*nadaje się zarówno jako bronzer, rozświetlacz do twarzy i ciała, jak i cień do powiek! rewelka! :)
*brak tandetnych drobinek/brokatu
*wydajny/stosunkowo niska cena

polecam z czystym sumieniem :)

Ilość zużytych opakowań: w tr 1

Rewelacja!

Ja mam wersję dla blondynek, puder jest genialny!
Pozostawia na mojej skórze efekt opalenizny i lekko złotej skóry.
Dodatkowo poszczególnych paseczków można używać jako cieni do oczu.
Pięknie pachnie, jest dość trwały, wydajny i przede wszystkim tani.

Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia

100% KWC

Piękny, trwaly nabłyszczacz, o cudownym kokosowym zapachu. Nadaje uroczy, acz nienachalny połysk. Za tak niską cenę polecam wszystkim!
Uważajcie jedynie z odrobiną koloru i nie sugerujcie się raczej karnacją podaną na opakowaniu, lecz właśnie kolorem włosów.

Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1sze

Genialny!:)

Świetny brązujący "róż" :)
Co prawda do Natury udałam się z zamiarem zakupienia rozświetlacza z linii "Crazy about colour", którego nie znalazłam. Dlatego, nie do końca przekonana, wzięłam ten puder. I nie zawiodłam się:)
Ma śliczny kolor, coś między brązem a pomarańczem, do tego jest wielofunkcyjny, bo na opakowaniu napisane jest, że można go używać jako cieni do powiek:) najjaśniejszego paska używam do rozświetlania kącików oczu i naprawdę wygląda pięknie:)
Jest tani, wydajny, opakowanie jest b. porządne.
Daje bardzo estetyczny efekt- ja nie widzę w nim żadnego brokatu, ani na wierzchu ani w środku. Buzia wygląda zdrowo i to przez cały dzień, bo jest trwały:)
No cóż, nie pozostaje mi chyba nic innego, jak przyznać, że ten produkt to mój KWC:)

Ilość zużytych opakowań: ani jednego, póki co!:)

Genialny<33

Byłam wobec niego sceptyczna, ale z okazji świąt i nadchodzącego sylwestra postanowiłam dać mu szansę.

Od razu zaznaczam, że nie bardzo umiem używać różu i jak dotąd zastępowałam go z reguły pudrem brązującym z H&M, który był na tyle delikatny, że nie bałam się go używać.
Tu się naczytałam, że ten jest za mocny, a wierzchnia warstwa to już w ogóle sam brokat- bałam się jakoś, bo za pierwszym razem nakładałam go już po paru drinkach...

Okazało się, że wszystkie obawy były niepotrzebne! Puder jest bardzo praktyczny i prosty w stosowaniu, lekkie muśnięcie daje przepiękny efekt świeżej, lśniącej, słonecznej twarzy i wcale jakoś nie zauważyłam nachalnego brokatu ani sztuczności, mimo, że mam bladą karnację!

Cały dzień i noc trzyma się przepięknie na policzkach, jestem wprost zachwycona!

Ma przecudowny, boski po prostu zapach.

Mam wersję dla brunetek, mimo, że jestem blondynką- jakoś bardziej podeszły mi kolory, takie cieplejsze.

Polecam, zakochałam się w nim.

Chyba poczeka na lato.

Lubię efekt zbrązowionej buzi, nawet zimą, jeśli kosmetyk jest dobry efekt nie jest tandetny. Niestety w tym przypadku zawiodłam się, przy pierwszym użyciu miałam ochotę wyrzucić go do śmietnika, ale następna aplikacja była nieco lepsza - wierzchnia warstwa brokatu, która tworzyła efekt bombki trochę się starła. Ogólnie bronzer nie jest zły, ale wylądował w szufladzie - z następnym podejściem do tego kosmetyku poczekam do wakacji.

Ilość zużytych opakowań: ledwo zaczęte pierwsze

tylko na lato

W moim przypadku się nie sprawdził:
- na bronzer zbyt świecący
-na rozświetlacz zbyt złoty/żółty
- na oczy nie bardzo, bo cienie mam...
- na całą twarz - w żadnym wypadku.
Ale...
kupiłam go jesienią, bez cienia opalenizny. Nie wykluczam, że latem ładne by się prezentował na opalonej twarzy.
Podsumowując:
kosmetyk ciekawy, ale dla mnie okazał się nieprzydatny.
Plusem jest cena, zapach i to, że to jednak taki miły gadżecik...

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 op.