Inglot, Freedom System, Brow (Cienie i wosk do brwi)

Inglot, Freedom System, Brow (Cienie i wosk do brwi)

Pojemność 3,9 g

Paleta do brwi PRO 3 to trzy wymienne wkłady, które komponuje się samodzielnie według własnych potrzeb. Służy do podkreślenia i nadania brwiom precyzyjnego kształtu. W czarnej palecie z lusterkiem można umieścić 3 cienie do brwi lub 2 cienie i wosk. Wosk występuje w 5 a cienie w 10 kolorach.

cienie do brwi, woski do brwi

równie dobre co inne ingloty

recenzja dotyczy cienia do brwi (nie posiadam wosku)
jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku rzadkich brwi,
żadną kredką nie uzyska się tak naturalnego efektu jak cieniami, są super i wcale nie widać, że brwi są po poprawce, tak jakby własne zgęstniały,
minus-cienie pylą i są słabiej napigmentowane od klasycznych

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeden wkład

dobry produkt , poręczne pudełeczko

Zalety cieni :
- świetna pigmentacja
- dobrze się rozprowadzają
- matowe
- dość wydajne

Minusy cieni:
- trochę się osypują
- zbyt szybko znikają z brwi

Zalety wosku:
- nie widzę

Wady wosku:
- zbyt tłusty , ssstrasssznie błyszczy
- taka brązowa wazelina błyszcząca się na brwiach
- nie układa niesfornych brwi tak jak obiecywał
- mało wydajny, zużywa się o wiele szybciej niż cienie

+ poręczne,
+z dużym lusterkiem,
- w miejscu na pędzelek niestety nie mieści się pędzelek , więc trzeba go nosić oddzielnie , co jest b.kłopotliwe w torebce

Mały pomocnik :)

Uwielbiam ten zestaw.Mam paletce 3 cienie do brwi.Wosk jest w moim przypadku zbędny.
Nakładam cienie zwykłym pędzlem do cieni a nie skośnym jak na zdj.
Ponieważ wtedy uzyskuję naturalny efekt.Nie lubie używać do tego skośnego pędzelka bo daje on taki sztuczne efekt przerysowanych brwi jak u starszej pani.
Ale to tylko moja osobista opinia ;p
Cienie świetnie podkreślają moje i tak ciemne i gęste brwi.Efekt mnie całkowicie zadowala.
Bardzo lubię ten produkt jak i również paletke do brwi z essence.
Oba polecam :)

Jak dla mnie bomba :)

Jestem zdania typu : " dla każdego coś innego " :)
Osobiście jestem zadowolona z wosku - wiadomo,że nie każdy będzie ;) po nałożeniu wosku włoski zostają cały dzień na miejscu i są przy tym przyciemnione. Używam także cienia do brwi z firmy ArtDeco...więc wpierw cień znajduje się na moich brwiach,a zaraz potem wosk i wszystko trzyma się i trzyma bez zarzutów :)
Używałam różnych produktów do brwi: kredki do brwi, korektory, cienie itd ale jednak najbardziej mi odpowiada zestaw Cień+wosk :) i jest gitara :P
Chyba raczej nie mam nic więcej do powiedzenia/ napisania w tej kwestii :D jestem zadowolona i git he he

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Może być

Właściwie cienie powinny znajdować się w katalogu oddzielnie,nie z woskiem i nie jako cala paleta.Ja mam np. paletę złożoną z wosku,cienia do brwi do powiek ale można równie dobrze wybrać paletkę 5-tkę i wypełnic samymi cieniami do brwi czy woskiem,ale do rzeczy.
Wybór kolorów jest całkiem niezły,nie zapomniano o jasnych kolorach(co jest częste,zawsze zastanawiam się kto używa czarnego cienia do brwi?).Wosk w kolorach to już pewien wymysł,ale ok.Jeżeli chodzi o cień to nie jest zły,trochę zbyt pudrowy(wolałabym nieco bardziej kremowy i mniej pylący).Trzeba jednak uważać,bo jest mocno napigmentowany i nie da się raczej go stopniować.Trwałość w normie,ale bez fajerwerków.Wosk,cuż...prawie go nie używam,jest to bardziej błyszczyk do ust niż produkt do dyscyplinowania brwi ;).
Ogólnie uważam,że całokształt zasłużył na *** .Cena jest przystępna,niezły wybór kolorów a kasetka sympatyczna jak zwykle.znam jednak lepsze(i na dodatek w podobnej cenie,ale o tym później)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Fantastyczny produkt

Moim zdaniem - świetny produkt!
Próbowałam już naprawdę wielu rzeczy przeznaczonych do brwi: woski, kredki, cienie, całe zestawy itd i nie byłam nigdy tak zadowolona, jak z tego małego cudeńka. Trafiłam na promocję i zakupiłam go za 14,90 (te promocje zdarzają się całkiem często) JEST WART KAŻDEJ ZŁOTÓWKI. W mojej mini-palecie jest jeden cień do brwi i dwa woski. Cień nakładam skośnym pędzelkiem z naturalnego włosia, wosk - skośnym syntetycznym. Na koniec wszystko przeczesuję grzebykiem do brwi. Cień idealnie wypełnia mi wszystkie luki w brwiach, a wosk trzyma je na swoim miejscu cały dzień (to ważne bo mam bardzo długie włoski). Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby po dotknięciu brwi dłonią gdzieś się ubrudzić, albo rozmazać. Makijaż nie rozpływa mi się nawet w gorące dni (lub w pomieszczeniach, gdzie panuje wysoka temperatura i jest wilgotno). Uważam, że trafili w 10 z tym produktem. Używam go każdego dnia - jaśniejszy wosk na dzień, ciemniejszy na wieczór. Świetnie mi się to rozprowadza i nie wysycha. Produkt jest bardzo wydajny - cień wygląda prawie jak nowy.
Zaczęłam w końcu lubić swoje brwi. Gorąco polecam!

P.S. Jedyne opcje, które przychodzą mi do głowy w kwestii narzekania to:
-nie nakładajcie sobie tego dużo, bo wtedy wygląda nieładnie i się gdzieś tam może rozmazać
-nie mażcie sobie paluchem po brwiach, bo to zawsze wygląda nieestetycznie
Jeśli stosuje się ten produkt poprawnie - efekt jest w pełni zadowalający.

Ilość zużytych opakowań: 1 (nawet nie w połowie)

Jednak nie

Pierwsza moja recenzja została usunięta, czemu się nie dziwię, ale teraz chyba już mogę ocenić tę paletkę.
Po pierwsze wosk jest beznadziejny. Nie wiem czym go nakładać. Nie chce mi się zasuwać wiecznie z patyczkiem, więc kończy się na tym, że maziam sobie paluchem nie tylko po brwi. Cały dzień boję się potem, że jak dotknę oka, to moje brwi znajdą się przez niego na policzku.
Cień jest w miarę ok, chociaż jest zbyt duża przepaść między kolorami jasnymi i ciemnymi, a ja potrzebuję czegoś pomiędzy. Cień jest średnio trwały. Do malowania brwi używam pędzelka do eyelinera dołączonego do słoiczka Clinique. Czasem nakładam ten cień na powiekę jak cień po prostu. Ujdzie.
Nie polecam paletki, bo szkoda z nią zachodu. Brwi lepiej zdyscyplinuje odżywka, a cień da się zastąpić jakimkolwiek innym cieniem, bo jest średni. Radzę szukać dalej.

Używam tego produktu od: sierpnia 2008
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

nie dla mnie

Postanowiłam spróbowac, cóz rozczarowanie.Mam paletke złozoną z trzech cieni, po pierwsze moje brwi sa dosc zdyscyplinowane, a po drugie ten wosk juz na stoisku Inglota mi sie nie podobał. (jakas lepka maź)
Co do cieni moge powiedziec, ze ich konsystencja i trwałość pozostawiaja duzo do zyczenia.Jedynym plusem jest duzy wybór kolorów.Wracam do paletki Sephory, duzo bardzej mi odpowiada.

Używam tego produktu od:3 miesiace

PORAŻKA

Be nadaje się do niczego, wosk jest zbyt tłusty, efekt jest taki jakby posmarować sobie brwi brązowym błyzczykiem, ani nie koloryzuje, ani nie ujarzmia brwi, do miczego, wyrzucone pieniądze, na szczęście nie duże!
Nie Polecam!

Używam tego produktu od:1roku
Ilość zużytych opakowań:0/1

Kiepski gadżet

Dotąd używałam "ujarzmiaczy" w spiralkach (tj. tusze), ale z ciekawości postanowiłam spróbować czegoś innego. Tym czymś miał być wosk - ładnie koloryzujący, a do tego utrzymujący moje brwi w porządku.
Nie wiem w sumie czemu skusiłam się na Inglota - chyba z sentymentu do marki. Uznałam, że nie potrzebuję cieni, więc kupiłam 3 woski - czarne i brązowe...

Wosk nie nadaje za bardzo koloru (jest dość transparentny), choć lekko podkreśla. Pięknie nabłyszcza i... tyle.
Stanowczo nie ujarzmia brwi, do tego właściwie nie wysycha (dotknięcie brwi po godzinie zostawi na dłoni ślad...). Dlatego nie bardzo widzę sens stosowania go - nie warto.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

wole sephore :)

spróbowałam z czystej ciekawości i jestem zdecydowanie na nie !! chciałam zobaczyć jak się mają do palety sephory i niestety nie ma co porównywać tych obu kosmetyków
wosk jest beznadziejny - bardzo rzadki, zbyt błyszczący, rzęsy wyglądają jak posmarowane olejem
a ciienie nic specjalnego, mają mało pigmentu i nie są trwałe

Używam tego produktu od: użyłam tylko kilka razy
Ilość zużytych opakowań:

po co cala paletka?

Powiem tak: cien do brwi zamiast kredki jest calkiem fajnym rozwiazaniem, gdyz mozna o wiele precyzyjniej operowac cieniem, po warunkiem, ze uzywa sie super cieniutkiego pedzelka, takiego jak do makijazu ust, wtedy mozna cieniem robic male kreseczki imitujace wloski. Cienie inglot sie super do tego nadaja, ale nie zapominajmy, ze sa to najzwyklejsze cienie, a nie jakies specjalne. Wosk jest wedlug mnie za rzadki, za bardzo sie blyszczy a za malo przykleja sie do wloskow. Pewnie w przypadku gestych brwi sie lepiej sprawdza.
Najbardziej ubolewam nad faktem, ze Inglot zmusza nas do zakupu przynajmniej 3 wkladow oraz paletki. Wolalabym moc kupic np. wylacznie jeden cien, ktorego uzywam albo wosk i juz.....po co az 3Używam tego produktu od: tygodnia