Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Krem nawilżający do skóry zmęczonej, szarej pozbawionej blasku. Stymuluje mikrokrążenie i wygładza. Skóra odzyskuje blask, jest dobrze nawilżona.

najlepszy!

Kremik jest super! Mój KWC !
Wspaniale nawilża moją bardzo suchą skórę i doskonale współgra z różnymi podkładami. Ładnie pachnie.
Oprócz tego rozświetla, nawet otrzymałam masę komplementów że skóra wygląda na świeżą i zdrową.
Ja nim jestem naprawdę zachwycona! Obecnie używam wersji do skóry mieszanej bo kupilam przez pomyłkę i jest o wiele gorszy.
Polecam !!!

Używam tego produktu od:roku

apteczna chała

1) Bardzo słabo nawilża.Nie zredukował zmarszczek wynikłych ze słabego nawilżenia skóry (zabawne ,że poradzil sobie z nimi tani krem ziaji)
2) nie polepsza kolorytu cery (poprawa mikrokrążenia ,jaką zapewnia producent to widocznie zwykły chwyt reklamowy)
3)skóra jest po nim mało elastyczna
4)niezbyt atrakcyjny zapach
Zużyłam jakieś 3 słoiki i o trzy za dużo.Zero efektów.

Używam tego produktu od:już nie używam...

Nawet, nawet...

Krem może jest fajny, ale z moją super suchą cerą nie do końca sobie poradził. Ma lekką, przyjemną konsystencję, świeży zapach, ale zbyt szybko "znika" z twarzy - po 4-5 godzinach mam ściągniętą, przesuszoną skórę i zaczynają mi się ujawniać zmarszczki pod oczami.
Nadaje się pod makijaż ale chyba trochę zapycha pory. W porównaniu do Myokine wypada dużo słabiej.

Daję *** bo może jestem po prostu na niego za stara ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

lekki super kremik

Krem jest rewalacyjny, bardzo lekki, swietnie sie rozprowadza, ma przyjemny zapach i jest wydajny dzieki lekkiej konsystencji. Cera jest promienna i świetnie nadaje sie pod makijaż!

trzy...minus

latem beda moje 24 urodziny. w zwiazku z tym uznalam, ze moja skora zasluzyla sobie na cos specjalnie dla swojej grupy wiekowej.

i kupilam sobie oligo 25.
vichy to firma, do ktorej podchodze z dystansem: niby apteczna, a jednaj nie do konca. tania tez szczegolnie nie jest. ale ok. postanowilam zrobic twarzy prezent.

i...chyba jednak wroe do zoltej ziaji, a zmarszczki bede nadal olewac.

bo cena i jakos w przypadku tego kremu w parze nie ida. zapach ujdzie. ale dzialanie kojarzy mi sie z kremem ultra swiezos garniera, ktorego nienawidze alym sercem. po pierwsze lepi sie na twarzy. a pozniej...znika. poza tym troszke, minimalnie walkuje sie na policzkach. to jest uciazliwe...

ale...nie przekreslam go calkowicie. niby jakies minimalne wlasciosci nawilzajae posiada...takie trzy z malym minusem.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:konze pierwsze

niezły

Po pierwsze, co ten krem robi w kategorii "do cery dojrzałej"? Pytam, bo jest reklamowany jako typowy krem dla dwudziestoparolatek.
Teraz krem. Ma przyjemny kolor, zapach, ładny słoiczek, można powiedzieć że trochę ożywia skórę. Nawilżenie w normie, tak samo wygładzenie, odżywienie itp. Bardzo wydajny - używałam, używałam i używałam, i nie chciał się piekielnik skończyć...Taki niezły kremik ale właśnie dla bardzo młodej cery, i na pewno jak dla suchej to nie na zimę. Nie wiem, może się czepiam, ale jakoś niczym szczególnym się nie odznaczył, ani dobrym, ani złym, i dlatego nie mam do niego przekonania.

Używam tego produktu od:jakieś 3 miesiące

bardzo dobry

ten krem jest bardzo fajny, mocno nawilża skórę, wygląda na wypoczętą, promienną.
Używałam również z ej serii kremu do skóry normalnej i mieszanej, w odróznieniu do tamtego ten ma kremowa konsytensję.
Krem slicznie pachnie, ma świetny poślizg, dobrze się wchłania. :-)

Używam tego produktu od:od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

nie nawilżą

Krem przyjemny w stosowaniu, skóra rano wygląda na wypoczętą, ale na pewno nie nawilżoną. Skończe to pudełko i raczej więcej nie kupię, bo co mi z tego, ze miły, ładny zapach, fajna konsystencja skoro skóra woła PIĆ!!!

porażka!!

Po co mi byly te eksperymenty???Kupilam i zaluje...Twarz sie swieci beznadziejnie-nie ma to nic wspolnego z blaskiem,nawilzenie prawie zadne,konsystencja smalcu-fe,fe,fe..Dziwie sie ze Vischy cos takiego wyprodukowalo.Nie polecam.

średniak

Kuplam skuszona obiecywanym blaskiem i świetlistością cery. Nie zauważyam nic z tych rzeczy. Krem muszę nakadać kilka razy dziennie , bo bez tego czuję ściągnięcie twarzy , wysuszenie. Nawilża ok , ale na bardzo krótko niestety. Mam dwa ulubione kremy Vichy Nutrilogie na zimę i Thermal Fix na lato. Powinnam byla jednak nie eksperymentować z Oligo i trzymać się sprawdzonych rzeczy.

Zimowy niezbędnik

Dla mnie to jest idealny krem na chłodniejsze dni kiedy cera wysusza mi się niesamowicie i wręcz ściąga. Nawilża bardzo solidnie pozostawiając jakby super delikatny film na skórze, który ani trochę nie przeszkadza, wręcz przeciwnie uważam że doskonale chroni skórę przed niekorzystnym działaniem wiatru i mrozu. Uzywam go zimą i wczesną wiosną, na lato dla mojej przesuszającej się lecz jednak mieszanej cery byłby za ciężki. Co ważne krem naprawde spełnia obietnice producenta!! Cera robi się zdrowsza, naprawdę mniej szara, przejrzysta jak tafla wody. Wiele dziewczyn narzeka na cenę, ale ja nie uważam jej za ani trochę wygórowaną, jak na taki krem powiedziałbym że jest wręcz przystepna.
Aha nie dopisałam ważnej rzeczy- krem mimo bogatej, dość ciężkiej konsystencji nie zatyka porów, zwracałam na to dużą uwagę.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

nic nadzwyczajnego

Krem dobrze nawilża suche partie skóry, sprawia, że staje buzia staje się gładka, co jest szczególnie pomocne np. 15 minut przed nałożeniem makijażu. Dość szybko jednak jego działanie mija i już po kilku godzinach skóra znowu robi się sucha i nieelastyczna. Po długotrwałym stosowaniu nie zauważyłam jakichś stałych zmian na lepsze. Kosmetyk dobry, ale jego działanie jest krótkotrwałe i nie "kumuluje się" w dłuższym stosowaniu.