Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Krem nawilżający do skóry zmęczonej, szarej pozbawionej blasku. Stymuluje mikrokrążenie i wygładza. Skóra odzyskuje blask, jest dobrze nawilżona.

bez sensacji

uzywam go od 2 tygodni i na mojej buzi pojawily sie plamki wysuczonej skóry,brak rozjasnienia ,blasku skóry za ta cena spodziewalam sie czegos wiecej niz ladnego zapachu i dobrego wchlaniania.

Niezły

Od dwóch tygodni używam OLIGO do cery mieszanej. Wrażenia: super konsystencja, miły zapach, dobrze się rozprowadza, jednak nie widzę jego cudownego działania na swojej przemęczonej i szarej twarzy. Może za krótko używam? Jednakże od tej firmy i za tę cenę oczekiwalam czegoś skuteczniejszgo. Szkoda wydanych pieniędzy.

Nie dla wrażliwców!

W większości mogę używać kosmetyków Vichy, ale ten, choć zapach i kosystencję ma uroczą niestety podrażnił moją skórę już po jednokrotnej aplikacji. Skóra twarzy była zaczerwieniona, swędząca i miałam wrażenie jakby wylazły na wierzch wszystkie naczynka?!!!. Próbowałam kilkakrotnie, ale niestety efekt był ciągle taki sam. W związku z tym nie miałam czasu(ani ochoty) przekonywac się o jego zaletach. Dwie gwiazki daję za zapach i niezły efekt nawilżający.Jeśli chodzi o blask, u mnie wystąpiło, co innego...

bardzo dobry, ale na noc

Najpierw plusy:konsystencja milutka, śliczny zapach, ładne wchłanianie (żadnych warstewek nie zostawia, mimo, że mam skórę raczej mieszaną), fajny efekt zdrowego rumieńca, rozjaśnienie skóry twarzy, uczucie nawilżenia, ogólnie duuuży komfort i przyjemność (a o to tez chodzi, no nie? ;) ).Minusy: krem na dzień bez filtrów? Nie, dziękuję. Mam go może stosować w nocy? Do tego mam lepsze kremy, ale w sumie... czemu nie spróbować?W moim mniemaniu zepsuto krem na dzień, który mógł być bardzo dobry. Szkoda.Od jakiegoś czasu stosuję go właśnie w nocy, z dobrymi efektami. Może to jednak krem na noc? Dodaje więc jedną gwiazdkę, ale tylko pod warunkiem stosowania ciemną porą dnia :).

dobry

Dobrze się rozprowadza i wchłania. Dobrze nawilża. Nie uczula. Ogólnie całkiem fajny kremik, jednak nie mogę wykonać na nim makijażu, bo się wałkuje. Jak dla mojej suchej cery, "coś" jeszcze mu brakuje, ale myślę, że na lato będzie super.

efekty mało spektakularne

Właśnie skończyłam używać ten krem, i po wykorzystaniu 7 próbek nie stwierdziłam jakichś spektakularnych efektów... ale może trzeba go poużywać z miesiąc żeby coś dostrzec? Napiszę jescze raz opinię po dłuzszym okresie używania;)

doskonały!

dałabym 5* ale mam być krytyczna ;) to boski krem, rozjaśnia i ożywia cerę, nawilża i rozświetla, pięknie pachnie, skóra jest ukojona. Efekt widać już po pierwszej aplikacji. Po paru buzia zaczyna się delikatnie łuszczyć (to nieodzowne jeśli chcemy nowej, jaśniejszej i ożywionej skóry) ale lekki peeling ściera to co należy i twarz jest promienna i świeża. Polecam!!! cena ok 67 zł