L´Oreal Professionnel, Richesse de Diacolor (stara wersja)

L´Oreal Professionnel, Richesse de Diacolor (stara wersja)

Delikatna farba profesjonalna bez amoniaku,
umożliwia 100% pokrycie kolorem włosów ton w ton (minimalizuje efekt odrostu) nawet po trwałej i mocnej dekoloryzacji.
Produkty Richesse de Diacolor zawierają IONENE G, wzmacniający strukturę włosa, kompleks Incell z pestek moreli, wzmacniający spoiwo międzykomórkowe oraz substancje oleiste w postaci wosków, dostarczające do wnętrza włosa odżywczych lipidów. Polimer powlekający otacza włos ochronną warstwą, która odbija światło, zapewniając włosom trwały i niezwykły połysk.

Cena: 33zł / 50ml
/in/

Niesamowita

Ta farba jest genialna. Miałam dość spore odrosty w kolorze ciemnego blondu, a reszte włosów w kolorze bardzo jasnego blondu. Przez długi czas zastanawiałam się co z tymi włosami zrobić, tzn. czy chce mieć jasny czy ciemny blond, aż w końcu zdecydowałam się na tę farbe i nie żałuje. Wybrałam kolor 7,02 zmrożony blond i wyszedł piękny naturalny kolor. Obawiałam się czy kolor wyjdzie jednolity, bo tu ciemne odrosty, a reszta jasne, ale ku mojemu zaskoczeniu wszystko ładnie się pokryło. Mało tego mam takie jakby jasne refleksy jak delikatne pasemka, albo muśnięte słońcem, może to ten jasny blond prześwituje, ale nawet tam gdzie miałam ciemne odrosty też są pasemka. I jeszcze dodam, że jestem już po kilku myciach i kolor wcale się nie zmywa. Tak więc jestem zadowolona z tej farby, jest to niewątpliwie mój KWC.

Używam tego produktu od:1 tydziń

miękkość, połysk włosa!!!!

Farbę nałożyłam na mocno już rozjaśnione włosy.Obawiałam się, że kolor nie pokryje równomiernie. BŁĄD!!!!! Kolor jest śliczny, równy i lśniący. Włosy są jakby zdrowsze (przynajmniej takie sprawiają wrażenie). Po umyciu rozczesuję bez problemów, co przed farbowaniem udawało mi się przy wykorzystaniu sporej ilości odżywki do włosów.

Użyłam odcienia 9.13. Jest piękny, jak dla mnie oczywiście - naturalny, delikatny beż. Kolejne malowanie będzie kombinacja koloru: 9.13 i 9.02.

Serdecznie polecam tę farbę

troche żałuję

trochę żałuję że spróbowałam, użyłam 9.03
miałam już od dłuższego czasu prawie zupełnie swój naturalny kolor który lubię ale nie dawały mi spokoju nieco sztuczny kolor na końcówkach włosów - pozostałość po dziadowym szamponie CASTING.
mój podstawowy zarzut w stosunku do CASTING loreala to efekt - bardzo różny od tego obiecywanego przez producenta. miał być ciemny,ciepły blond, wyszedł RUDY!

rok później zastosowałam Diacolor sądząc że może trochę to przykryje pozostałości
- i wyszedł mi RUDY
nie taki badziewny jak poprzednio ale jednak - szczególnie na tych nieszczęsnych końcówkach - już nie rudych ale spłowiałych i jaśniejszych od reszty
ale i na naturalnym kolorze włosów nie mam blondu tylko taki dziwny kolor - blondo-rudy

oglądam się ciągle w lustrze i mam wrażenie że kolor jest nierówny (nie przez aplikacje) - po prostu przy skórze kolor jest naturalniejszy rudawy a przy końcówkach rudy
teraz czekam aż się to wypłucze,jestem po 3 myciach, może będzie lepiej

z pozytywów:
+ nie niszczy włosów
+ błyszczą się ładnie ale w moim przypadku tak jak wcześniej
+ łatwo ją zastosować

minusy:
kolor złoty blond 9.03 to zakamuflowany rudo-coś-tam-podobny
chyba muszę użyć farby żeby otrzymać taki kolor jak mi się marzy

Używam tego produktu od: 1 raz

pomyłka

Kupiłam ten szampon koloryzujący 1 miesiac temu w kolorze zmrożony kasztan.
Trzymałam 20 minut.
Po umyciu włosy jak siano, żadnego blasku.Kolor wyszedł zbyt rudawy przy głowie, dalej a mam długie włosy czarny.
Najgorsze to że zbyt szybko sie zmywa i to w brzydki sposób, plamiaste włosy przy skórze, porowate , matowe.

Niestety nie jest on dla mnie

Używam tego produktu od:1 raz

fajna

mialam robiony już dwa razy kolorek 9.02 , raz - czysty nie mieszany i drugi raz - pół na pół z innym odcieniem - naciski od strony fryzjerki ;/ . za każdym popadał w różowy ;/. na 9.02 się zawiodłam maksymalnie, ale nie poddaje sie i spróbuje innych kolorów z tej serii. co do samej farby włosy są naprawde w dobrej kondycji. teraz przetestuje 9.13 :). ogólnie polecam :). nie trzymajcie go dłużej niż 15 minut.

Tylko ta !!

Jedyna, tylko ta. Obecnie nie farbuję włosów niczym innym. Jedyna farba, która spełnia moje oczekiwania.

Piękne kolory, nasycone, włosy nie są zniszczone, wysuszone, piękni się błyszczą i nie jest to chwilowy - kilkudniowy efekt.

Żadna farba nie może się równać z tą, nie mówiąc już o farbach sklepowych, które są po prostu tragiczne :(

Polecam, warto !!

Używam tego produktu od:2-3 lat

Farba godna polecenia

Kupiłam ten produkt po przeczytaniu opini na wizażu, wcześniej używałam Welli, którą też zakupiłam sugerując się przeczytanymi opiniami. Uważam , że ten produkt jest zdecydowanie lepszy choć nieco droższy , gdyż za opakowanie farby i produktu zastępującego wode utlenioną zapłaciłam 48 zł. Opakowanie zużyłam na raz, dodam, że mam krótkie wlosy. Za to efekt rewelacyjny, użyłam koloru porzeczkowego- wyszedł fajny kolor trudny do opisania, z głebokimi odcieniami fioletu. Myję wlosy codziennie i jak na razie po miesiącu od farbowania kolor się nie zmienił. Włosy są błyszczące i wszystkim się podobają.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Najlepsza

Jestem zachwycona tą farbą. Używam koloru 7.02 zmrożony blond- kolor bardzo ładny i naturalny. Włosy po farbowaniu wydają się bardzo odżywione i lśniące. Kolor po ok miesiącu się spłukuje, ale przez to odrosty nie są tak widoczne ;)

GENIALNA

Na diacolor mamówiła mnie fryzjerka. Używam brązu (4), z dodatkiem zmrożongo kasztana (5.25). Włosy są niezwykle błyszczące, miękkie. Farba jest łagodna, ale skuteczna, doskonale tonuje i nadaje połysk.
POLECAM!!!!

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

NAJLEPSZA!

Kosmetyki do koloryzacji w moim zdaniem maja nie tylko nadać włosom kolor ale i tez je odżywiać (z tym ciężko ale byle ich za bardzo nie przesuszyły) Richesse de diacolor nie tylko nadaje włosom niesamowity kolor i połysk ale tez je odżywia. Włosy są "sypkie", nawilżone i w ogóle cuuudowne ;) POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 miesiac

świetna

najlepsza , jesli chodzi o tonowanie włosów po rozjasnianiu (no jeszcze matrix color sync sie spisał), wogóle nie niszczy włosów, a wrecz sa po niej ładniejsze, bardziej błyszczące, nawilzone - no cudowne
byłam na usłudze w salonie fryzjerskim loreala, po użyciu platinum została nałozona właśnie ta farba, wogóle nie miałam przesuszonych włsów , ani bezpośrednio po wizycie, ani teraz gdy mineło 4 tygodnie
polecam
ja niedługo wybieram sie na powtórke farbowania

Używam tego produktu od:miesiąc

farba doskonała

Użyłam tej farby już dwukrotnie;w obu przypadkach tego samego koloru nr 6 (brąz,z odcieni naturalnych).To kolor właściwie identyczny z moim naturalnym odcieniem włosów,ale na włosach miałam już dotychczas kilkanaście farb różnych firm i kolorów:)Ta farba jest zdecydowanie najlepsza.Włosy są po niej błyszczące i zdrowe.Przy farbowaniu nie czuć nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla innych farb.Kolor wyszedł taki sam jak na palecie.Pierwszy raz,jak zafarbowałam włosy tą farbą,kolor zmywał się równomiernie przez ok.2,5 miesiąca,ale to nie do końca.Polecam serdecznie,bo to połączenie koloryzacji z efektem lśniących włosów.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 2 op.