Neostrata, Renewal + (Krem pielęgnacyjno - leczniczy)

Neostrata, Renewal + (Krem pielęgnacyjno - leczniczy)

Krem pielęgnacyjno - leczniczy o działaniu przeciwzmarszczkowym, złuszczającym i wygładzającym. W jego składzie znalazły się przede wszystkim dwa silnie działające składniki: glukonalakton (PHA) w stężeniu 12% oraz pre-retinol (octan retinolu). Pierwszy z nich jest naturalnym przeciwutleniaczem, bardzo skutecznie wspomaga mechanizmy obronne skóry, silnie nawilża, wygładza skórę oraz pomaga spłycić zmarszczki. Drugi natomiast działa rozjaśniająco i przeciwzmarszczkowo. Krem polecany jest przez producenta zarówno dla cer młodych, trądzikowych, jak i dojrzałych z widocznymi oznakami starzenia. Nadaje się dla osób o wrażliwej i skłonnej do alergii cerze.

wrażliwa, trądzikowa, normalna, tłusta
przeciwzmarszczkowe, wybielające / rozjaśniające, nawilżające, regenerujące
na noc
w tubce
bogate

na mnie nie podziałał

Spodziewałam się chyba za wiele. A właściwie czego? Regularnie złuszczam i nawilżam skórę i problemem bywa już czasem jej zmęczenie (oj, nie mogę zarywać nocy bo to widać). Zmarszczek nie mam, skóra jest w dobrym stanie wiec ten krem nie pomógł bo może nie miał w czym. Może zauważą efekty kobiety, które nie stosowały nigdy kwasów bo PHA złuszcza delikatnie. Krem jest gęsty, pachnie okropnie. Słabo nawilża więc coś "pojącego" skórę niezbędne.

Rewelacja !!!

Krem ma nie przyjemną postać takiej żółtej maści o nie miłym zapachu. Pomijając ten fakt jest to genialny krem. Daje efekt wygładzenia cery, zmniejszenia porów, rozjaśnienia drobnych przebarwień. Po dłuższym używaniu skóra jest widocznie odmłodzona, gładziutka. Ma jeszcze jedną wadę &#8211; uzależnia ;). Po mimo kilku wad efekt jego działania jest tak spektakularny, że jestem zmuszona dać 5 * :).

Młodość zaklęta w tubce

Jestem zachwycona - moja buzia po miesiącu używania tego kremiku na noc i kremu 10% PHA na dzień wygląda jak nowa, a przynajmniej kilka lat młodsza. Niesamowicie się wygładziła, nabrała zdrowego kolorytu, znikły problemy z wypryskami. Dałabym 5 gwiazdek, ale znalazłam jednak niestety minusy: nieładny zapach i brak obiecywanego efektu nawilżenia (jako uzupełnienie stosuję krem nawilżający). Mimo to jednak uważam, że jest to absolutnie fantastyczny kosmetyk.