Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Korektor maskujący niedoskonałości oraz przebarwienia na twarzy, działa antybakteryjnie. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Formuła w sztyfcie.

antybakteryjne, kryjące
do twarzy

nie maskuje cieni pod oczami

Spodobał mi sie ten korektor ze wzgledu na opakowanie i kolor wybralam najciemniejszy numer bo wcale taki ciemny nie jest.
-Niestety korektor jest bardzo tłusty
-nie maskuje cieni pod oczami
-nie jest trwaly

+opakowanie
+lubie go za jego aplikacje łatwa moge go wziasc wszedzie ze soba bo zastepuje mi podklad

Jednak niestety mimo tych plusów nie kupie go ponownie bo nie spelnia najzwazniejszego zadania jakim jest krycie niedoskonalosci.

najgorszy korektor jaki kiedykolwiek miałam

czytając opinie na temat tego korektora zastanawiam się, czy przypadkiem nie trafiłam na jakiś feralny egzemplarz? w każdym razie, kupiła go sobie moja mama, a ponieważ zupełnie jej nie odpowiadał, oddała mnie. nie spodziewałam się raczej cudów, ale ten korektor przeszedł wszelkie moje oczekiwania i wygrał w kategorii "kosmetyk do chrzanu". po pierwsze, kolor jest ohydny. po drugie, praktycznie nie daje się nałożyć na twarz. kiedy już z wielkim trudem uda się go rozsmarować, jest widoczny z odległosci kilometra. na pewno już nigdy go nie kupie, prawdopodobnie nawet nie zużyje go do końca.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ciężki

Mam w odcieniu "2 sable", troszkę jaśniejszy od mojej cery,ale i tak podkład na niego szedł

+opakowanie
+kolory naturalniejsze,nie wpadające w róż czy w pomarańcz ,bardziej w żółtawej tonacji;

+długo się utrzymuje na skórze;

+krycie średnie,nawet moje sine cienie pod oczami tak w miarę kryje ;

-ciężki,tłustawy, po nałożeniu go czuje lepkość w miejscach,w których go nałożyłam

-nie zbyt wtapia się w cerę, odcina się trochę pod podkładem;

Korektora używam raz z czasu (pod oczy codziennie).Męką dla mnie byłoby używać go codziennie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc-czasami

nie lubię go

+dobre opakowanie
+kolor w porządku
+nieźle kryje
+nie schodzi w wodzie

-jest bardzo ciężki, nie polecałabym do cery tłustej, ponieważ korektor dosłownie zapycha dostęp powietrza
-nie wiem czy ktoś inny zauważył taki problem ale mój jest tak miękki, że dosłownie złamał mi się wpół
-okropny, duszący zapach
-w związku z tym, że jest niemiłosiernie ciężki makijaż po prostu spływa mi z twarzy

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Bardzo dobry.

Odcień - SABLE.

Zalety ;
- Cena.
- Wydajność. Przez pewien czas używałam codziennie - zużycie nieznaczne.
- Odcień. Przed kupnem wydawał się ciemny. Na twarzy daje naturalny odcień, ładnie stapia się ze skórą. Nie odcina się kolorystycznie od podkładu czy twarzy bez makijażu.
- Opakowanie trwałe, porządne, utrzymane w miłej dla oka kolorystyce.
- Długo się utrzymuje.
- Nie schodzi ani nie ściera się szybko.
- Pomaga w zmianach trądzikowych, nie tylko tuszuje ale i zalecza problem.
- Radzi sobie z cieniami pod oczami. Nałożony w małej ilości ładnie je maskuje, nie podkreślając przy tym zmarszczek mimicznych.

Wady ;
- Dostępność.
- Mała gama kolorystyczna.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Widzę same plusy:

+dobrze kryje
+bardzo jasny odcień - jeden z niewielu, który nie jest ciemniejszy od mojej skóry
+przypudrowany długo się trzyma
+bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Faworyt

Mój ukochany korektor od dobrych 10 lat! Kiedyś dawno, dawno temu dobrała mi go moja kosmetyczka i od tamtej pory praktycznie się z nim nie rozstaję. Używam 1 naturelle, gdyż mam niestety problem z cieniami pod oczami i każdy ciemniejszy odcień korektora, nie dałby rady ich rozjaśnić ani wyretuszować. Dobrze maskuje te nieszczęsne cienie (choć mógłby lepiej:) ale to chyba niedościgniony ideał, któremu żaden korektor nie sprosta.

Ilość zużytych opakowań: z 5 - 6

WTF?!

Ten korektor to jest jakiś żart!
- drogi jak na takie badziewie
- słabo kryje
- słabo się trzyma
- mimo dobrze dobranego odcienia odznacza sie pod pudrem, robi jakieś smugi
Plusów brak.
Miałam wiele korektorów, z wyższej i niższej półki ale jeszcze nie spotkałam takiego czegoś..
ODRADZAM ZAKUP.

Używam tego produktu od: 2 msc

raczej nie...

Kupiłam go zachecona działaniem antybakteryjnym..kosztował nie mało bo ok 19 zl.Jak dla mnie najgorszy jaki miałam.Bardzo słabo kryje i maskuje krostki.Nie stapia sie wogole ze skora i ogolnie po 2 godzinach znika z twarzy.

Używam tego produktu od: kliku miesiacy i konca nie widac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

OK

korektor ogólnie dobry - dobrze maskuje niedoskonałości, chociaź jak napisała koleżanka, z ropniakami przegrywa. Jak dla mnie pod oczy się nie nadaje - ze względu na konsystencję i kolor (mam naturalny, który fajnie kryje różne niespodzainki, ale pod oczy za ciemny) plus za to, że jest antybakteryjny. Pewnie są lepsze, ale za tę cenę ten jest ok.

Używam tego produktu od: kilku dobrych miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trkcie pierwszego

dobry

kosmetyk. Najczęściej używam go pod podkład kryjący,więc tylko tonuję problemy. Delikatnie wklepuję go też pod oczy.
Nie jest zły do mniejszych wyprysków,natomiast z ropniakami nie daje sobie rady.
Na mniejsze problemy w sam raz :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

przeciętniak,

Korektor przeciętny, kupiony przypadkowo gdy nie chciało mi się specjalnie latać za korektorem Bella. Kolejny raz się przekonałam, że lepiej za nim pochodzić, niż kupić inny i żałować, że się go kupiło :-)
Nie przypadł mi do gustu. Wygodniejszy w użyciu byłby, gdyby sztyft był cieńszy, a nie grubości szminki ;) Ze skórą słabo się stapia, cena ok, wydajny bardzo! Starczył mi na jakieś chyba nawet niecałe 4 miesiące, a niestety dość dużo mam do zatuszowania.

Używam tego produktu od: 2-4 miesięcy