Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Korektor maskujący niedoskonałości oraz przebarwienia na twarzy, działa antybakteryjnie. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Formuła w sztyfcie.

kryjące, antybakteryjne
do twarzy

lubię go

Jestem zdumiona, że ten korektor ma dość niepochlebne recenzje. Używam go już niemal od 10 lat:D Stosuję odcień Sable, mimo, że wydaje się ciemniejszy w opakowaniu, jest idealny pod oczy i na niedoskonałości. Nie zbiera się w nieestetyczne grudki na twarzy, nie zmienia koloru podczas noszenia. Jest wydajny, ma dobrą konsystencję. Czasem tylko trochę ściera się, ale możliwe, że to wina podkładu (razem znikają;)

Używam tego produktu od: ok 9 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 - 4

niezly

uzywam tego korektora od kilku ladnych lat i generalnie sprawdza sie w wiekszosci przypadkow, mam kolor vanilia, i jak na mnie bladziocha to kolorek jest ok, kryje niezle ale moglby lepiej, jak juz napisalam nie jest zly, na kolana nie powala, wiec na pewno poszukam czegos lepszego;)

Używam tego produktu od:3lat

przeciętniak

Mam bardzo jasna karnację, i ten jako jeden z niewielu korektorów miał odpowiedni odcień, który nie ciemnieje w ciągu dnia. Tutaj zalet właściwe się kończą. Korektor jest raczej nietrwały, słabo kryje, jakoś dziwnie się błyszczy na skórze i wyraźnie odznacza od reszty twarzy. Do podkreślania cieni pod oczami tez raczej sie nie nadaje bo potrafi zbierać się w załamaniach skóry. Na razie leży awaryjnie, ale więcej nie kupię.

bardzo dobry

w maju zesz?ego roku postanowi?am zerwa? z podk?adami na lato, ?eby si? opali? i w ogóle. a poniewaz mam nie male problemy z cera, musze miec jednak co?, co przykryje defekty ;). poszlam do drogerii w poszukiwaniu korektora. w koncu pani sprzedawczyni polecila mi antybakteryjny cover stick manhattanu. mam jasn? skór?, wi?c bylam w szoku, gdy zapronowala mi kolor toffee. jak sie okazalo, po nalozeniu na skore jest o wiele jasniejszy - w sam raz dla mnie. na obozie, podczas letnich imprez i wypadow byl niezastapiony. dzi? kupilam vanille i kolor praktycznie niczym sie nie rozni.

U?ywam tego produktu od: roku
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1, dzis zakupilam 2 ;D

Dobry znajomy :)

To był mój pierwszy korektor i byłam zachwycona! Zimą kiedy moja skóra robi się bledsza, odcień Naturelle bardzo mi pasował! Teraz znalazłam Maybelline Ever fresh i troszkę lepszy jest, ale ten również polecam! Jest trwały i ładnie stapia się ze skóra! Fajny!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:2 całe;)

Bardzo dobry!

Używam koloru naturelle 1. Mam jasną karnację i czasami trudno mi jest dobrac odpowiedni kolor, aby ładnie się komponował z moją cerą. Ten korektor i odcień jest idealny:) Dobrze kryje moje niedoskonałości. Nie wiem jak sprawuje się z cieniami pod oczami (na szczęście nie mam ich zbyt widocznych:) ), ale jeśli chodzi o wykończenie makijażu to daję ****. Myślę, że warto spróbowac. Nie jest to drogi kosmetyk, ale jakże potrzebny wielu kobietkom;)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 90% pierwszego

to korektor dla mnie

moja cera pogorszyla sie ostatnio.duzo wypryskow na czole i brodzie, lekkie zaczerwienienia kolo nosa, troche sladow po ostatnich krostkach w wymienionych wyzej miejscach. i ten korektor pieknie je wszystkie kryje. nie bryluje sie ,ladnie sie rozprowadza,nie splywa nawet w 30 stopniowe upaly,pieknie stapia sie ze skora.uzywam n1 -naturelle i do jego nakladania uzywam pedzelka
godny polecenia

Używam tego produktu od:4miesiecy
Ilość zużytych opakowań:polowa opakowania

taki sobie.

Mój pierwszy i jedyny jak dotąd korektor. Jakoś nigdy nie miałam potrzeby ich stosowania, ale stwierdziłam, że warto jakiś mieć w kosmetyczce. Mam go z wymiany, a mimo to, kolor jest idealny :) Dość trwały, stapia się ze skórą i staje się niewidoczny. Jednak dla mnie 23zł (sugerowana cena) to trochę za dużo. Nie wiem, czy jeszcze go kupię, bo może będę testować inne :)

Używam tego kosmetyku od : miesiąca ; ilość zużytych opakowań: troszkę jednego.

EDIT : odejmuję jedną gwiazdkę, bo jednak nie kryje dokładnie i szybko się ściera.

baaardzo średni

Używam koloru 2 sable.Idealnie trafiłam w kolor.Wybór był trudny,bo większość korektorów jest zbyt ciemna albo wpada w żółć.A ten kolorek jest w chłodnej tonacji,która mi pasuje.Jestem zadowolana z krycia.Nie ściera się.Idealnie stapia się ze skórą.Ładnie pachnie.Jest niedrogi i skuteczny(zapłaciłam tylko 19 zł).Polecam gorąco!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

edit 17.02.2008
Mama ten korektor nadal,ale poszedł w odstawkę,bo jesdnak kryje średnio.
Plus to tylko ładne odcienie,zapach i właściwości antytrądzikowe.

Ciężko mi powiedzieć.

Dostałam kiedyś (dawno,dawno) od mamy na dzień dziecka zestaw mini kosmetyków na trądzik z tej serii i tam był też korektor.Szkoda tylko,że bez skuwki...
Miałam odcień nr 70,podobno najjaśniejszy,ale nie wiem,czy on był taki ciemny,czy ja po prostu jestem taka 'bladolica' że korektor nie nadawał się u mnie do maskowania,bo widać było ten kolor ;) Użyłam kilka razy,ale zaraz po aplikacji starłam go z twarzy.Teraz zastanawiam się,czy go jeszcze nie wypróbować,ale rozsądek podpowiada mi,że powinien skończyć w koszu na śmieci,gdyż za długo go mam. :)

dość fajny

Mam go juz dobrych pare lati wciaz jeszcze sie nie skonczyl. Rzeczywiscie na twarzy jest jasniejszy niz w opakowaniu,ale wysusza syfki i czasem mam wrazenie,ze jest w tym lepszy iz specyfiki na pryszcze. Teraz brat mi zacyna troche podkradac :) Zdecydowanie polecam

fajniutki :-)

dobry, maskuje zaczerwienienia i wypryski, nie radzi sobie jednak z cieniami pod oczami (jest za ciężki pod oczy). trzyma się dzielnie skóry przez cały dzień.
jest fajniutki, jednak zużywa się dosyć szybko i jest dosyć tłusty. jednak mimo to jest dobry (dla osob o niewielkich niedoskonałościach). zużytych opakowan - w trakcie 2