Eveline Cosmetics, Holo Collection, Holograficzny błyszczyk do ust

Eveline Cosmetics, Holo Collection, Holograficzny błyszczyk do ust

Pojemność 4,5 ml

Holo Collection to mieniąca sie kolorami kolekcja błyszczyków do ust.
Nowy, holograficzny błyszczyk mieni się różnymi kolorami w zależności od kąta padania światła. Każdy z 4 kolorów jest wyjątkowo błyszczący i gwarantuje trendowy, holograficzny makijaż ust.Nowe holograficzne błyszczyki powodują, że usta nabierają blasku i wyglądają jak z innej galaktyki!

W ofercie są 4 kolory :

powiększające usta
Efekt
z drobinkami

To nie jest HOLO

Błyszczyk jako sam w sobie ładny , trochę jaśnieją usta ale to nie jest HOLO., Kupiłam go na promocji -55 ale nawet za połowę ceny znam lepsze błyszczyki. Poza tym opakowanie szybko się zdziera

Za tę cenę jest ok

Jest całkiem ok, jak za swoją cenę. Fajnie wygląda zarówno na ustach, jak i opakowanie jest estetyczne i proste. Makijaż wykonany utrzymuje się względnie - ale w przypadku błyszczyków nie spotkałam się jeszcze z zadowalającą trwałością - tym samym uważam, że nie warto przepłacać. Efekt holograficzny dostrzegalny, choć nieco naciągany. Kolor jaki wybrałam to 120 - będzie pasował każdemu, jest dosyć neutralny, choć w opakowaniu wygląda intensywnie różowo. W mojej ocenie ok :)

Ładny błysk, ale nie holograficzny

Błyszczyk otrzymałam w prezencie od Wizażu w odcieniu 121 i przyjemnie mi go było stosować ponieważ taka forma podkreślania usta najbardziej mi pasuje.

Opakowanie typowe dla błyszczyka proste, minimalistyczne ale eleganckie z widoczną wewnątrz mieniąca się zawartością i holograficzną naklejką .
W nakrętce umiejscowiony jest giętki i elastyczny aplikator zakończony ściętą miękką gąbeczka.

Konsystencja jest gęsta, śliska i bardzo komfortowa w rozprowadzaniu na ustach.
Zapach tak przyjemny że po prostu można siedzieć i go wąchać. Pachnie przyjemnie owocowo z mocno wybijająca się nuta soczystych truskawek.

Na kolor 121 czyli Karmelowy Beż sama bym się nie zdecydowała, bo nie jest to odcień za jakim przepadam, ale o dziwo jest on naprawdę ładny. To jasny beż z różowymi tonami i mnóstwem złotych , mieniących się drobinek. Krycie ma tak delikatne ze na ustach jest on prawie nie widoczny, pozostawia delikatna błyszczą poświatę z widocznymi drobinkami. Nie jest to efekt holograficzny, który bardziej kojarzy mi się z mieniącą się jednorodną taflą, a po prostu błyszczyk z brokatem.

Bezproblemowo rozprowadza się na ustach i już po pierwszej warstwie są one równomiernie pokryte kolorem. Pozostawia przyjemną warstwę która się nie klei ani nie lepi. Nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek. Usta są optycznie uwydatnione i pięknie błyszczące.
Bardzo szybko się zjada i staje niewidoczny. Drobinki lubią migrować poza kontur ust co nie wygląda zbyt estetycznie.
Ładnie komponuje się nałożony na szminkę , wydobywa jej kolor i tworzy opalizujący efekt.

Przyjemny w stosowaniu i pięknie pachnący błyszczyk niestety bez efektu holograficznego, ale w moim przypadku dobrze pielęgnował usta i kolor jaki uzyskiwałam również mi odpowiadał, więc ogólnie jestem z niego zadowolona.

taki sobie...

Błyszczyk kupiłam niestety od razu w 2 kolorach - 120 - jasny róż i 121- jakiś taki beżowo, brzoskwiniowo brązowawy, również jasny.
Błyszczyk w opakowaniu wygląda tak, że spodziewałam się, że na ustach kolor będzie widoczny, natomiast po pomalowaniu ust kolor ginie, dominują same drobinki.
Drobinki są na ustach wyczuwalne, co nie jest super komfortowe, usta są szorstkie...
Poza tym niestety ten błyszczyk podkreśla suche skórki, może warto stosować go na jakąś nawilżającą szminkę.
Patyczek do nanoszenia na usta ma moim zdaniem również nie najlepszy kształt, można malować tylko 1 stroną.
Dość krótkotrwały, w stosunku do kupionego przeze mnie niedawno Sensique, Ultra Shiny Lips z efektem drobinek Eveline wypada dużo dużo słabiej pod każdym względem.
A i faktycznie drobinki potrafią migrować z ust na inne części twarzy.
W mojej ocenie produkt niedopracowany.

Holo to to nie jest

Spodziewałam się po zakupie, że drobinki będą bardziej zmielone żeby tworzyć holo efekt. Niestety są one dość duże. Jednak błyszczyk nieźle spisuje się do lekkich letnich stylizacji. Wygląda ładnie, jest wydajny i ma dobry aplikator. Drobinki mienia się na ustach całkiem przyjemnie. Jak to błyszczyk nie jest zbyt trwały ale to norma. Wszystko niby ok, ale obiecanego efektu holo brak.

Ładnie pachnie

Moją uwagę przyciągnęło mieniące się opakowanie. Jest lato, więc zdecydowałam się na zakup tego błyszczyka. Swego czasu kupiłam holograficzny lakier do paznokci i byłam bardzo zadowolona z efektu. Ale jeśli chodzi o błyszczyk - jest fajny, ale szału nie ma. Owszem są opalizujące drobinki ale czy nadają efekt holo? Nie zauważyłam. Ładnie wyglądają na ustach, ładnie pachną. Jeśli chodzi o trwałość - jak na błyszczyk może być. Szkoda tylko, że taka uboga kolorystyka.

Taki średni efekt...

Czytałam o nim wiele świetnych opinii i postanowiłam kupić jak najszybciej :) W moim Rossmannie był niestety wyprzedany, ale udało mi się go znaleźć podczas wizyty w innym mieście :) Kupiłam różowy - idealny na lato. Spodziewałam się lepszego efektu - w sumie jest ok. ale jakoś nie zachwyca. Bardzo fajne drobinki, ale efekt holograficzny? Raczej nie.... Dobrze pachnie, nie wysusza, aplikacja jest szybka. Niestety błyszczyk szybko się "zjada" i trzeba dość często go aplikować. Plusik dostanie za dobra cenę. Zapowiadało się super a wyszło średnio...

Migrujące drobiny

Jestem ostatnio zafascynowana efektem holo w makijażu i w lakierach do paznokci więc gdy zobaczyła w Rosmannie ten błyszczyk to zakupiłam pełna nadziei.
Cena ok 16zł więc tani nie był.
Do wyboru widziałam 3 kolory : beżowy , jasny róż i ciemny fuksjowy róż.
Ja wybrałam ten jasnoróżowy ze złotymi drobinami i złotą poświata (nr 120)
Błyszczyk najlepiej wygląda nałożony na szminke daje wtedy mega efekt.Można go łączyć z każdą szminką czy to matowa czy zwykła, bez względu na kolor.Tworzy bardzo ciekawy efekt na ustach
Sam błyszczyk też wygląda ok ale prawdziwy efekt HOLO to to nie jest.To kosmetyk z mnóstwem roziskrzonych drobinek mieniących się w słońcu. Niestety drobiny są wyczuwalne na ustach i potrafią przemieszczać się poza kontur warg co jest dla mnie największym minusem

Na zdjęciach widac sam błyszczyk oraz efekt gdy nałożyłam go na matowa szminkę Bell

Jak zwykły błyszczyk

Kupilam zaciekawiona pieknym opakowaniem i tym ze tak ładnie lsnil☺nie był drogi bo teraz na promocji kosztuje ok 11zl?niestety po nałożeniu efektu ktorego sie spodziewałam nie było