Eveline Cosmetics, Holo Collection, Holograficzny błyszczyk do ust

Eveline Cosmetics, Holo Collection, Holograficzny błyszczyk do ust

Pojemność 4,5 ml

Holo Collection to mieniąca sie kolorami kolekcja błyszczyków do ust.
Nowy, holograficzny błyszczyk mieni się różnymi kolorami w zależności od kąta padania światła. Każdy z 4 kolorów jest wyjątkowo błyszczący i gwarantuje trendowy, holograficzny makijaż ust.Nowe holograficzne błyszczyki powodują, że usta nabierają blasku i wyglądają jak z innej galaktyki!

W ofercie są 4 kolory :

powiększające usta
Efekt
z drobinkami

Nic specjalnego

Ten efekt holo taki naciągany trochę. Ciemne kolory nie miały jakiegoś super krycia. To taki zwykły błyszczyk z drobinkami, żadna innowacyjna konsystencja. Opakowanie standardowe, cena niska a to plus oczywiście, tylko nie miał czym tyłka urwać. Produkt do zapomnienia.

Ładnie odbija światło

Błyszczyk zachwycił mnie w opakowaniu, jednak na ustach już nie robił takiego wrażenia. Kolor dość ładnie się odbijał, ale konsystencja na ustach jest mocno nieprzyjemna, szorstka o chemicznym smaku i zapachu. Szybko przestałam go uzywać bo bardzo ten dyskomfort mi przeszkadzał.

średni

kupiłam go bo wzbudził we mnie mega zainteresowanie i oczywiście jak holo to miał być efekt wow niestety jak dla mnie okazał sie dość słaby - drobinki brokatu dość drobne i mało widoczne. Aplikuje się go fajnie ale nie jest trwały i nie daje jakiegos super efektu.

Dobry, ale bez szału

Błyszczyk bardzo przyciąga swoim opakowaniem i miedzy innymi tym, że ma dawać efekt holo. Tego akurat nie zauważyłam, ale ma bardzo ładny połysk, dużo drobinek brokatu, które stety niestety zostają potem na ustach. Trwałość jest dobra, nie zmywa się zbyt szybko. Ładnie pachnie. Cena jak najbardziej w porządku. Nie wysusza ust.

Nie lubię

Kupiłam z ciekawości, ale nie był to dobry zakup. Błyszczyk jest bardzo wodnisty, próbując nałożyć go na matową pomadkę po prostu ją ściera. Nałożony sam na usta też nie wygląda dobrze. Jedyny plus to ładne przezroczyste opakowanie i to jak wygląda w opakowaniu.

błysk na medal

Kupiłam ten błyszczyk przy okazji jak byłam w drogerii. Skusił mnie kolorek i błyszcząca forma. Po jakimś czasie stosowania tego produktu polecam go z czystym sumieniem każdemu kto tak samo jak ja uwielbia błysk. Błyszczyk dobrze komponuje się z delikatnym makijażem ale i z bardziej odważnym również. Pięknie mieni się na ustach, jest długotrwały, wydajny oraz nie klei się. Cena jest przystępna co też jest dużym plusem. Nie wysusza ust-nawilża je.

Może być

Błyszczyk kupiłam przy okazji wyprzedaży, obiecywał ciekawy efekt. Po nałożeniu na usta: o Matko! Co za błysk! Rodem z dyskoteki! Znalazłam jednak inny sposób, mianowicie nakładam go minimalną ilość, wówczas ładnie rozświetla a okropnego efektu błysku nie ma. Błyszczyk przyjemnie pachnie, nie przesadnie, dobrze się rozprowadza i ładnie nawilża usta, bez efektu wysuszenia. jest średniotrwały.

Jestem na nie

Bardzo lubię błyszczyki, ale ten nie przypadł mi do gustu. Opakowanie jest bardzo ładne, widać ile produktu zostało. Posiada wygodny aplikator, który jest lekko ścięty i miękki. Łatwo się rozprowadza na ustach. Trwałość jak na błyszczyk jest dobra, nie znika po kilku minutach, ale nie wytrzymuje kilku godzin. Byłby to naprawdę świetny błyszczyk, gdyby nie jedno ALE. Jak błyszczyk zniknie już z ust to niestety na ustach zostaje brokat, który jest wszędzie. To jedyna wada, która skutecznie zniechęciła mnie do tego błyszczyka.

✔️nie wysusza
✔️ trwałość jest przyzwoita
✔️nie klei się

❌nie ma efektu holo
❌ma w sobie dużo drobinek brokatu, który zostaje na ustach i przenosi się po całej twarzy

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Usta z dyskoteki z lat'90, a nie holo...

Kosmetyk otrzymałam od portalu wizaż.pl.

Zabawne, przed chwilą recenzowałam cień do powiek w kremie od Eveline, który miał takie same drobinki jak ten błyszczyk, tylko on był niby metaliczny, a ten błyszczyk jest podobno holograficzny... Taaaa...

Błyszczyk zamknięty został w przezroczystym plastikowym opakowaniu z gąbeczkowym aplikatorem. Na opakowaniu niewiele informacji - co to, numer serii, numer koloru i data przydatności (12 miesiecy od otwarcia).

Posiadam kolor numer 123, jest to odcień półprzezroczysty o koralowym zabarwieniu z mnóstwem małych drobinek w złotym i różowym kolorze.

Błyszczyk przyjemnie się rozprowadza na ustach, nawet jakoś za szczególnie się nie lepi. Osobiście jestem przyzwyczajona do ciągłęgo balsamowania ust i tutaj nie czuję bym miała błyszczyk, tylko właśnie większą ilość balsamu.
Już jedna warstwa równomiernie podkreśla usta nadając im niesamowity blask. Pomimo milionów drobinek, nie wysusza ust, ani nawet nie podkreśla suchych skóek.

Trwałość jak to w błyszczykach, nie utrzymuje się kilka godzin, ale też nie znika po 5minutach ;)

Niestety to nie jest efekt holo, ja mam wręcz wrażenie, że cofnęłąm się do lat '90, gdy takie błyszczyki z kilogramową ilością brokatu były bardzo pożądane, bo niestety tak włąśnie wygl ada ten efekt - błyszczyk z dwukolorowym brokatem. Dodatkowo brokatem, który lubi się przemieszczać poza usta, i nagle patrzysz w lusterko, a tu brokat na policzku...

Kolor samego błyszczyka, jego konsystencja, właściwości, nie podkreślanie suchych skórek, no to wszystko mi bardzo odpowiada, niestety całość psują te drobinki, które dla mnie wyglądają tanio i źle. Zdecydowanie nie ma tu mowy o efekcie holograficznym, tylko o bazarowym, i choć sam produkt jest fajny, o tyle te drobinki skutecznie mnie powstrzymują od sięgania po niego, szkoda.

Nie przekonał mnie

Kupiłam na wyprzedaży chyba ze dwa miesiące temu. Pomyślałam, że będzie dobry na wiosenno- letni czas. Skusiło mnie ładne, mieniące się, holograficzne opakowanie. Mimo, że nie przepadam za błyszczykami postanowiłam wypróbować. Mój kolor to roziskrzona wiśnia nr 122. We wnętrzu opakowania wygląda naprawdę zachęcająco, za to na ustach efekt już nie jest taki super. Zupełnie nie trafiłam z odcieniem, który na moich ustach wygląda zwyczajnie zle. Po nałożeniu mieni się bardzo dużą ilością brokatu w niebiesko- różowym odcieniu co w połączeniu z wiśniową barwą błyszczyku daje jakiś dziwny efekt. Mimo drobinek bardzo dobrze nawilża, nie wysusza ust i dość dobrze się nakłada. Za to schodzi nierównomiernie i trochę ciężkawo. Do tego sztuczny, intensywny zapach wiśni. Zdecydowanie nie jest to mój najlepszy ani nawet dobry wybór.

Łatwo się zakochać!

Ten roziskrzony (bo raczej nie holo) błyszczyk sprawdza się nałożony samodzielnie jak i jako top pod szminkę. Mam wariant różowy, ale pozostałe 3 też wyglądają obiecująco. Nie ma tu efektu holo, ale za te cenę to świetny dodatek którym idzie fajnie urozmaicić makijaż :)

To nie jest HOLO

Błyszczyk jako sam w sobie ładny , trochę jaśnieją usta ale to nie jest HOLO., Kupiłam go na promocji -55 ale nawet za połowę ceny znam lepsze błyszczyki. Poza tym opakowanie szybko się zdziera