Scholl, Fresh Step, Relaxing Fuss - Bad (Sól odświeżająco - relaksująca do kąpieli stóp z ekstraktem z alg morskich)

Relaksująca sól do kąpieli z ekstraktem z alg morskich przyjemnie odpręża i przynosi ulgę zmęczonym, ciężkim i obolałym stopom. Sól jest bardzo łagodna, nie powoduje podrażnień, może być używana przez osoby z wrażliwą skórą.

działa!

Sól jest bardzo wydajna! Dodaje ją w niewielkiej ilości do miski, a w opakowaniu prawie nie ubywa :D

Ma przepiękny zapach i barwi wodę na niebiesko.
Moje zmęczone i trochę zniszczone stopy relaksuje i zmiękcza skórę.

Regularne stosowanie tej soli poprawia widocznie stan stóp.

Zdecydowanie polecam.

polecam

Drobniutki biały proszek łatwo rozpuszczający się w wodzie i barwiący ją na intensywny niebieski kolor. Przynosi ulgę zmęczonym stopom odświeżając je i zmiękczając. Jest bardzo wydajny. Z czystym sercem polecam:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Najlepsza!

Kolejny wyśmienity produkt SCHOLLa warty uwagi i polecenia (:

Sól jest bardzo wydajna, ma ładny zapach, dobrze zmiękcza, stopy po wymoczeniu są wypoczęte i zrelaksowane. Dobrze się rozpuszcza w wodzie nie tworząc grudek ! Barwi wodę na ładny, lazurowy kolor.
Stopy są troszeczke śliskie w dotyku przed wytarciem i co najważniejsze sól nie przesusza i nie wywołuje uczucia ściągnięcia skóry stóp, dlatego podejrzewam że ma również właściwości nawilżające. (w końcu jest z alg morskich;D )
Naprawdę świetny produkt i jest go dużooo.
P_O_L_E_C_A_M

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Świetna

Bardzo fajna sól. Ładnie pachnie. Barwi wodę na niebiesko.
Po takim seansie moje stopy są miękkie, pachnące i nawet mam wrażenie, że wygładzone :>
Na pewno są świetnie przygotowane do dalszych etapów pielęgnacji.
Najlepsza sól do kąpieli stóp jaką miałam

Musująca bryza

W sumie całkiem przyzwoita sól do stóp, może nie pachnie zniewalająco, ale jest ok. Ma postać białego proszku a wodę barwi na błękitno, pachnie tak musująco- orzeźwiająco, owszem lekko morsko.
Stopy są zmiękczone, pachnące, zrelaksowane. Rzeczywiście nie bardzo nadaje się do masażerów bo gdy włączam opcję bąbelki-wychodzi mi z niego pieniąc się zbyt mocno. Z kolei podczas normalnej kąpieli w misce nie pieni się wcale.
Ogólnie bardzo przyzwoity kosmetyk szczególnie na lato. Bardzo wydajny mi wystarczył na 2 letnie sezony.
Cena niska. Myślę, że jeśli akurat nic nowego nie wpadnie mi w odpowiednim czasie w ręce wrócę jeszcze do niego.

FAJNA RZECZ

pisze nie wiem, bo uzywam do kapieli stopek masazera, a to jak dla mnie jedyny minus tej soli, ze sie niestety nie nadaje do tego urzadzenia,a szkoda, bo pod innymi wzgledami jak dla mnie rewelacja, wydajna. stopki sa miekie, odswiezone. pelen relax dla stop. nie sa po tym zmeczone. czuje ulge. dobra na upaly i nie tylko kiedy stopy pochna. same plusy. zawiera algi morskie przez co barwi wode na niebiesko i wtedy faktycznie sie czuje troche jakbym byla nad morzem. taka namiastka plazy. bardzo pozytywnie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Bez szaleństwa, ale fajny

Sól jest bardzo przyjemna w zapachu, wodę zabarwia na niebieściutki przyjemny kolorek,a po takiej kąpieli skóra stóp faktycznie jest ukojona i odświeżona.

Generalnie jest to kosmetyk godny polecenia, ale mi jednak czegoś brakuje...
Mam wrażenie, że efekt jest bardzo krótkotrwały i jest raczej magią tych kilku chwil tuż po wyjęciu stóp z kąpieli i wysuszeniu ich...

rewelacja

ja jestem zachwycona. wsypuję sól do masażera i trzymam ok 30 minut. Używałam innych soli do stóp ale żadna mi nie pasowała. Chodzę w butach na obcasie i takie kosmetyki muszą być naprawdę dobre żebym je kupiła a tą sól napewno będe kupować. nogi są jak po dobrym odpoczynku.

Używam tego produktu od:2miesiecy

stawia na nogi :)

Nie jest to typowa sól, raczej proszek i to tak drobny, że podczas wsypywania do miski tabuny tego pyłu unoszą się w powietrzu. Przyprawiając mnie o kaszel/ suchość w gardle/ kręcenie w nosie. Nie lubię tego momentu, ale cierpienie wynagradza mi moczenie stopek w produkcie scholla :)

Niewielka ilość soli sprawia, że woda robi się miękka, zabarwia się na niebiesko. Po wymoczeniu stóp stają się nie tylko miękkie ale również otulone taka ochronną warstewką.

Wydajna, bo wystarczy odrobina by oddać swe stopy milej kąpieli :)
Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, bez względu na temperaturę, co dla mnie jest dość istotne, bo latem puchną mi stopy :( i prawie codziennie po dniu śmigania w szpilkach funduje im zimną relaksującą kąpiel z dodatkiem preparatów do stóp:)
Jak na razie chyba najlepszy produkt jaki stosowałam do moczenia stóp :)

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: z 4 ?

Przydatna :)

Uzywam tej soli już 3 rok ,obecnie mam drugie opakowanie :)

Sól jest przydatnym kosmetykiem w mojej łazience, zazwyczaj kiedy robię sobie pedikiur moczę w niej stópki :Dfajnie zmiękcza skórę,lekko nawilża,odpręża zęczone i spuchnięte stopy.
Zabarwia kolor wody na lekki niebieski kolor - taki bajer :D

jedyne co mi się w niej nie podoba to zbyt pylący i drazniący zapach,kiedy otwieram opakowanie muszę szybko wsypać sól do miski włączyc wode i uciekać z łazienki bo proszek pyli na całą łazienkę , od czego mam kaszel i nieprzyjemny smak w ustach :ble:
dla osob z astmą odradzam szczególnie!

Cena adekwatna do wydajności :ehem:
Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:Zaczęłam drugie.