L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

L'Oreal Paris, Glam Shine (Błyszczyk do ust)

Kosmetyk nawilża i pielęgnuje usta. Rewelacyjnie nabłyszcza usta dzięki migoczącym drobinkom masy perłowej. Usta nabierają zniewalającego uroku, przyciągają spojrzenia głębokim kolorem a zarazem olśniewającym blaskiem.
Zawiera witaminę E i olejki roślinne.

w płynie /z aplikatorem
Efekt
perłowe, transparentne, z drobinkami

Kiepska trwałość

Lubię ten błyszczyk i czasami do niego wracam. Najbardziej urzeka mnie to jak ślicznie wygląda na ustach i te fajne drobinki z masy perłowej które pięknie lśnią w słońcu. Usta wyglądają na bardziej pełniejsze i ponętne. Szkoda tylko że szybko schodzi z ust i to jest jego jedyna wada.

Nie jestem do niego przekonana

Bezbarwny błyszczyk z tej serii otrzymałam w prezencie, co bardzo mnie ucieszyło gdyż do marki L'Oreal mam spore zaufanie. Obecnie jestem raczej zwolenniczką matu i koloru na ustach, aczkolwiek jako nastolatka najczęściej sięgałam właśnie po bezbarwne błyszczyki - miło było sobie przypomnieć te czasy :) Ich zaletą jest to, że nie potrzebujemy lusterka do aplikacji. Wystarczy jeden, dwa ruchy i usta pomalowane bez obawy o niedociągnięcia i nieestetyczny wygląd.

Błyszczyk Glam Shine posiada niewielkich rozmiarów opakowanie (o pojemności 6 ml), dzięki czemu z powodzeniem zmieści się nie tylko w małej torebce, ale i w kieszeni spodni czy kurtki. Nieco szerszy niż klasyczny aplikator, tym razem o kształcie łezki, bardzo puszysty, sprawnie rozprowadza błyszczyk na ustach. Zapach jest nieco chemiczny, wprawdzie wyczuwam w nim słodkie nuty, ale niespecjalnie przypadł mi do gustu. Konsystencja błyszczyku jest bardzo gęsta, już niewielka ilość wystarcza do pokrycia nim ust. Jest on ponadto trochę lepki, ale jest to raczej cecha wszystkich błyszczyków, także tutaj bez zaskoczenia.

Kosmetyk ładnie prezentuje się na ustach, pięknie podkreślając ich naturalny kolor i kształt. Dba o optymalny poziom nawilżenia, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek. Z powodzeniem posłuży także do nadania połysku ulubionej szmince, aczkolwiek w tym przypadku zawsze sięgałam po inny pędzelek, w obawie o pobrudzenie aplikatora. Dopóki nie jemy i nie pijemy, dość dobrze się trzyma. Natomiast podczas posiłków ściera się niemiłosiernie szybko, przez co konieczne stają się poprawki. Choć to prezent, z ciekawością sprawdziłam jego cenę i trochę się zdziwiłam... Kosmetyk, który kosztuje kilkadziesiąt złotych powinien być znacznie bardziej trwały. Te kilka minusów o których wspomniałam sprawia, że błyszczyk otrzymuje ode mnie 3/5 gwiazdek.

Może być.

Błyszczyk mieści się w niewielkim 6ml opakowaniu. Aplikator ma nietypowy kształt- serca albo jak kto woli łezki. Gąbeczka ta jest dosyć miękka i podczas nakładania kosmetyku na usta wygina się. Przyznam, że jej użytkowanie jest trochę uciążliwe.

Błyszczyk ma gęstą, lekko klejącą się konsystencję, jednak mimo to doskonale rozprowadza się na ustach. Jeśli chodzi o zapach to jest on bardzo przyjemny i słodki, jednak słabo wyczuwalny.

Usta muśnięte tym błyszczykiem wydają się pełniejsze i pięknie błyszczą. Efekt ten utrzymuje się do dwóch godzin. Błyszczyk ten ściera się równomiernie. Nie wysusza ust, a wręcz przeciwnie delikatnie je nawilża i pielęgnuje. Produkt jest dość dobrze na pigmentowany.
Kolory w buteleczce są mega intensywne, ale w rzeczywistości na ustach są bardzo delikatne, niemal przeźroczyste.

To był mój nr 1

Uwielbiałam ten błyszczyk. Niestety obecnie nie widzę swojego ulubionego koloru. Był bardzo wydajny , długo utrzymywał się na ustach ładnie błyszczał, ale tak elegancko, delikatnie , a nie wulgarnie . Bardzo fajnie się go nakładało dzięki specjalnie wyprofilowanej gąbeczce, można było go poróżnić do końca

Moze byc

Bardzo lubie ta serie blyszczykow. Nie kleja sie do ust czego nie cierpie w tego typu produktach, zapach i smak chemiczny - tu lekki minus. Sa fajnie napigmentowane, dlugo trzymaja sie na ustach i opakowanie bardzo estetyczne. Mam kilka kolorow ii z kazdego jestem zadowolona...

Dostałam ten błyszczek w prezencie kilka lat temu i się nim zachwyciłam, dlatego nadal od czasu do czasu go kupuję, bo wiem czego się spodziewać, a efekt zawsze jest super. Kolory pasuja do większości typów urody, usta sa ładnie podkreslone i lekko błyszczące, to jeden z moich ulubionych błyszczyków, a pędzelek ma zdecydowanie najłdniejszy.

Rewelacja

Świetny błyszczyk jest bardzo trwały utrzymuje się na ustach kilka godzin mogłam jeść i pić nie zniknął mi z ust. Duża gama kolorów jest kolejnym plusem produktu. Używałam go codziennie przez miesiąc więc uważam że jest wydajny.

Lubię

Posiada wszystkie cechy, których oczekuję od tegi typu produktu; wygodny aplikator, duży wybór kolorów, przyjemny zapach, poręczne opakowanie, niewygórowaną cenę, nie wysusza ust, i co najważniejsze - jest trwały.

suuper

Bardzo dobrej jakości błyszczyki , mają mnóstwo kolorów do wyboru. Usta błyszczą jak diamenty. Błyszczyk jest wydajny ma mocny kolor , nie lepi się. Jednym słowem super błyszczyki i nawet dobrą cenę mają ;)

Ten błyszczyk miałam już parę lat temu . Błyszczyk ma ładne kolory, z pewnością błyszczy na nie jednych ustach. W miarę trwały . Konsystencja nie jest lepka . Łatwo go nałożyć. ;)

Genialny efekty, ale nietrwały

Bardzo lubię kosmetyki L'Oreal - w większości można spodziewać się bardzo dobrej jakości -cenowo też nie tragedii. Glam Shine podpatrzyłam u jednej z koleżanek - mega efekt na ustach. Kupiłam Ruby Carat - świetny kolor i super pasuje do opalonej buzi. Dobrze napigmentowany - cała masa małych świecących drobinek dlatego bardzo dobrze sprawdza się na nocne wyjścia. Jednak ma też swoje minusy - mała wydajność, zapach nie jest przyjemny i niestety jest też nietrwały, szybko się "zjada", trzeba go aplikować dość często.

Fajny efekt.

Lubię te błyszczyki za zapach i konsystencję ale i super aplikator. Błyszczyk Loreal nie wysusza ust pozostawia ładny kolor oraz efekt nawilzonych/mokrych ust. Cena adekwatna ale osobiście czekam kiedy pojawia się promocja.