Essence, Multi Action Mascara (Tusz do rzęs)

Essence, Multi Action Mascara (Tusz do rzęs)

Niewodoodporny tusz do rzęs z bardzo gęstą szczoteczką. Pogrubia, zagęszcza, podkręca i wydłuża rzęsy. Nadaje im głęboki odcień czerni. Testowany dermatologicznie.

Jest moc!

Najlepszy jaki do tej pory miałam. Przebił Maybelline Collosal. Robi czary z rzęsami. Ekstremalnie wydłuża i pogrubia. Efekt lalki murowany, ale ja taki uwielbiam i takiego oczekuje od tuszów.
Bardzo czarny, potrafi skleić, ale przy trzeciej warstwie, a starczają zdecydowanie dwie. Potrafi mi się rozmazać na dolnej powiece, ale jest to spowodowane moją tłustą cerą :)
Jak to kobieta na pewno będę eksperymentować z innymi, ale na 100% będę do niego powracać, bo jest genialny no i ta cena.
Tusz mimo 2 miesięcy nadal jak nowy, nie zasycha i mój jest dość mokry, ale nie przeszkadza mi to

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i nie ostatnie ;)

Nr 1 na mojej liście !

Tusz jest jednym z moich ulubionych tuszy zaraz po Max factor masterpiece .
Plusy:
- cena-zaledwie jakieś 8 zł
- tusz ekstremalnie wydłuża rzęsy jak i je pogrubia .
- Nie osypuje się
-nie skleja rzęs
-smukła szczoteczka pomagająca dotrzeć nawet do najdrobniejszych rzęs
-konsystencja
Minusy :
BRAK

Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo

Najgorszy jaki miałam

Nie wiem, czy trafiłam na jakiś felerny egzemplarz czy ten tusz taki po prostu jest ale gorszego jeszcze nie miałam. Największym plusem i chyba jedynym jest jego cena. Oprócz tego ma mnóstwo minusów. Jego formuła od samego początku jest sucha przez co niemiłosiernie się osypuje. Pogrubienie i wydłużenie jest ale słabe, nie takie jakiego oczekuje. Zapach jest kolejną wadą – tusz potwornie śmierdzi. Szczoteczka jest standardowa, „włochata” co dla mnie jest minusem, gdyż wole silikonowe. Podczas tuszowania trzeba się namęczyć aby efekt był estetyczny. Mascara skleja i zostawia grudki przez co makijaż rzęs wygląda niechlujnie. Nie rozumiem pozytywnych opinii i zachwytów nad tym tuszem. Ja z pewnością nie kupię go ponownie.

Dobre i całkiem tanie.

Produkt jest moim KWC. Prócz innych tuszy, które wciąż się zmieniają, ten zawsze jest w mojej kosmetyczce.

+Kolor
+Podkręca rzęsy
+Lekko pogrubia i wydłuża
+Nie skleja

-Lekko się obsypuje
-Po ok. 3tyg. codziennego stosowania zaczyna wysychać, ale nadaje się do użytkowania. :)

Ilość zużytych opakowań: 4-5

tylko na dwa tygodnie

Jestem posiadaczką grubych, ale krótkich rzęs. Kosmetyk kupiłam w niemieckim dm\'ie.

Tusz posiada klasyczną, zwykłą szczoteczkę. Efekt na rzęsach jest dość przeciętny. Trochę się rozmazuje. A jego trwałość to tylko dwa tygodnie. Po tym czasie staje się po prostu starym tuszem. Dlatego już bardziej opłaca się kupić tusz z Maybelline za 20 zł, którego trwałość wyności aż trzy miesiące.

Ja go nie kupię ponownie. Również go nie odradzam. Być może komuś się lepiej sprawdzi.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte (tak!)

Super tusz

Trafiłam na niego przypadkiem dzięki koleżance z pracy. Rano nie miałam czasu by umalować rzęsy tuszem a do pracy nie zabrałam swojego więc go pożyczyłam i byłam mile zaskoczona.
+nie uczulił mnie tak jak niektóre tusze
+ładny głęboki czarny kolor
+standardowa szczoteczka którą nie sposób zrobić sobie krzywdy
+nie skleja rzęs

+/- na początku byłam zdziwiona mało widocznym efektem ale gdy pomalowałam rzęsy zygzakiem było o niebo lepiej. Efekt taki jak przy maybelline rocket

+/- troszkę się rozmazuje po pewnym czasie pod oczami

Moim zdaniem super tusz dla osób z wrażliwymi oczami. Kosztuje niewiele a dorównuje efektem tuszą kilka razy droższym od siebie

trafiłam na bubel?

Doskonałe recenzje tego tuszu zupełnie nie pokrywają się z tym co myślę o tym produkcie ja. Kupiłam go w ciemno, nie czytając wcześniej opinii na wizażu. Zrobiłam to dopiero później, po powrocie z zakupów i bardzo się ucieszyłam że udało mi się kupić tak zachwalany produkt.
Niestety ja nie mogę potwierdzić zachwytów. Nie wiem czy trafiłam na jakiś felerny okaz, czy po prostu jego wady innym osobom nie przeszkadzają tak jak mnie.
Ale do rzeczy:
- tusz daje dość ładny efekt, wydłuża, jakoś drastycznie nie skleja jeśli nie przesadzimy z ilością i nadaje ładny czarny kolor
- niestety jest okropnie suchy! W ciągu dnia tragicznie się kruszy i nie dość że mam "pandę" pod oczami, to jeszcze po kilku godzinach efekt ładnych rzęs znika zupełnie, albowiem tusz jakby odpadał z rzęs. Coś okropnego.
- opakowanie tanie i dość tandetne, widać że to tusz z niższej półki
- lubi robić grudki

Nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: nie zużyję pierwszego, jest okropny

napewno do tego tuszu wrócę

+ nie skleja
+ nie odbija się na powiekach
+nie kruszy się
+cena
+nie psuję się szybko

-/+ zależy kto co lubi ,maskara daję naturalny efekt , na co dzień jest idealny

Alternatywa dla maskar z górnej półki, na razie szukam mojego jeszcze ideału, ale jak nic nie znajdę to na pewno do niego wrócę.

bardzo dobre

Będąc jeszcze w klasie maturalnej kupiłam pierwszy raz ten tusz.Dla mnie jeden z najlepszych tuszy jakie używałam.Cena jak najbardziej przystępna dla studenckiej kieszeni.Wiele droższych tuszy,moim zdaniem nie dorasta mu do pięt.Jedynym minusem jest to ,że lekko się kruszy po całym dniu,ale zdarza się to rzadko.

Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

świetny produkt za śmieszną cenę!

Kupiłam go w Naturze, kiedy był promocja 40% na kolorówkę, za 6 zł (normalnie kosztuje 10 zł).

Z doświadczenia wiem, że cena nie współgra z jakością jeśli chodzi o tusze do rzęs, więc bez większych oporów kupiłam ten (6 zł więc nawet jakby był beznadziejny to nie płakałabym zbyt mocno nad straconymi pieniędzmi).

Plusy:
- nie podrażnia oczu
- wydłuża rzęsy
- delikatnie podkręca
- pogrubia
- tusz ma odpowiednią "konsystencję" (nie gęstnieje, ale też nie jest zbyt rzadki)
- nie robi grudek

Po ok 8 godzinach delikatnie się zaczyna osypywać, ale bez przesady.

Nie podobają mi się niektóre pozycje w składzie, ale cóż.

Myślę, że wypróbuję jeszcze inne tusze z serii multi action.

Na zdjęciach są moje rzęsy bez niczego i z dwiema warstwami tego tuszu.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

warto przetestować

Do zakupu tuszu Essence skusiła mnie przede wszystkim jego cena i dość pozytywne recenzje. Zakupiłam dopiero tydzień temu i do tej pory mogę o nim powiedzieć:

Pozytywne strony:
+ przystępna cena
+ dwie warstwy dają mi zadowalające podkreślenie; pogrubienie i podkręcenie
+ głęboki odcień czerni
+ nie podrażnia mi oczu

Negatywne:
- mi niestety trochę skleja rzęsy
- na początku użytkowania zbyt płynny

Zobaczę jak się będzie "zachowywał" w późniejszym użytkowaniu. Na tę chwilę - jest ok :)

Jest przeciętnie

Jest przeciętnie Jak za taką cenę, produkt sprawdza się całkiem przyzwoicie.

PLUSY:
+ jednokrotnie maźnięte rzęsy są grubsze, czarniejsze i delikatnie się wywijają, dwukrotne pomalowanie sprawia, że w moim przypadku rzęsy mam jak z reklamy
+ dostępność
+ szczoteczka, która bardzo dobrze rozdziela rzęsy, kie skleja ich ze sobą, porządnie maluje od samej nasady

MINUSY (niestety ma ich dość dużo):
- szybko zaczyna się osypywać, jest bardzo nietrwały
- wydajność jest kiepska - mam wrażenie że po ok. 1,5 miesiąca już zaczął się kończyć i wysychać
- bardzo trudno mi go zmyć (szczególnie dwie warstwy)- a próbowałam różnych sposobów
- na początku stosowania jest bardzo rzadki
- mnie pieką po nim oczy, ale to może dlatego, że osypujące się drobinki wpadają mi pod powieki

Raczej nie kupię następnym razem