Essence, Multi Action Mascara (Tusz do rzęs)

Essence, Multi Action Mascara (Tusz do rzęs)

Niewodoodporny tusz do rzęs z bardzo gęstą szczoteczką. Pogrubia, zagęszcza, podkręca i wydłuża rzęsy. Nadaje im głęboki odcień czerni. Testowany dermatologicznie.

OK

Kupiłam w Naturze
Stosowałam 7 miesięcy ale przez ostatni miesiąc już mi się wydaje że nie sprawował się aż tak dobrze, wysechł i obsypywał się.

fajna szczoteczka, po kilku machnięciach rzeczywiście rzęsy są pogrubione i wydaje się że jest ich więcej

Na pewno do niego wrócę

Używałam tego tuszu jakiś czas temu, miło go wspominam. Aktualnie testuję tusze Wibo. Wg mnie połowa sukcesu w pięknie pomalowanych rzęsach to nie tusz, a wprawa w wywijaniu szczoteczką :) Dlatego też od jakiegoś czasu daję szanse tuszom z niższej półki. Ten nie jest ani trochę gorszy od tuszu Este Lauder (double wear), więc.. po co przepłacać? (no chyba że ktoś lubi "metki" ).

Podsumowując:

+ cena, opakowanie
+ szczoteczka
+ głęboki kolor czerni
+ wydajny
+ nie podrażnia oczu (maluję oczy na których są soczewki)
+ wydłuża rzęsy
+ unosi rzęsy (przytrzymuję szczoteczkę chwilę i efekt jest super)
+ po nałożeniu kilku warstw efekt jest naprawdę świetny!

- kiepska dostępność

Używam tego produktu od: używałam w ub. roku

Ilość zużytych opakowań: 2 x 8,5ml

Nie wiem, czy skusiłabym się znowu na ten tusz, widocznie może trafiłam na jakiś stary produkt.

Kupując ten tusz nie kierowałam się opinią, poprostu zapomniałam kosmetyczki na wyjeździe i musiałam kupić. Wybrałam essence ponieważ nie miałam nigdy uprzedzeń do tej firmy, lecz trafiłam na bubla. Nie pamiętam tuszu, który robi takie grudki, przy nałożeniu 2 warstwy wygląda to fatalnie.

Plusy:
- cena
- kolor fajny odcień czerni
- w miare dobrze rozdziela
- łatwo się zmywa

Minusy:
-te grudki, o których wspominałam
- przy nałożeniu 2 warstwy czuć, że ma się coś sztucznego na rzęsach są " ciężkie"
- 2 warstwa brzydko wygląda
- obsypuje się
- efekt wydłużenia mało widoczny

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bubel

przyszlam zepsuc mu opinie. sypie sie w oczyi uczula. dziadostwo szkoda 10zl, bell i eveline z biedronki duzo lepsze. efekt oczywiscie fajny, ale tusz beznadziejny. nie polecam.szkoda kasy!!!2razy oddalam komus

Używam tego produktu od: 4lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

co tanio, to (czasem) drogo

Tusz pomimo wielu pozytywnych recenzji w moim przypadku okazał się niewypałem. W zasadzie bardziej go było widać gdy już się osypał ( a dzieje się tak bardzo szybko) niż na rzęsach. Multi Action w mojej opinii okazało się Zero Action. Nie pogrubiał, nie podkręcał ( wręcz przeciwnie, prostował rzęsy) i niestety nie wydłużał. gdyby robił choć to ostatnie to pewnie nie byłabym tak zawiedziona. Po krótkim czasie zauważyłam wypadanie rzęs i wtedy odstawiła ją definitywnie. Nie daję pół gwiazdki, bo mimo wszystko nie jestem przekonana czy aby nie kupiłam jakiegoś bubla, może ktoś ją wymacał i otworzył nim ja ją kupiłam? Ostatecznie ma wielu zwolenników, więc nie chcę jej aż tak deprecjonować. Mnie nie posłużył, ale też jednoznacznie nie odradzam.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

fajny produkt za nieduże pieniądze

+ cena
+ dobre poręczne, estetyczna opakowanie
+ przyjemna szczoteczka - nie jest za duża, pozwala elegancko wytuszować każdą rzęsę
+ głęboki kolor czerni
+ nie obsypuje się
+ nie podrażnia, nie uczula wrażliwych oczu
- podczas malowania na rzęsach tworzą się delikatne \'pajączki
Co do pogrubienia, czy podkreślenia rzęs ciężko mi się wypowiedzieć, swoje mam z natury długie, spektakularnego pogrubienia nie zauważyłam, do podkręcania używam zalotki ;-)

\'Używam tego produktu od: 3 miesiące

Spodziewałam się czegoś lepszego

Zachęcona licznymi pozytywnymi opiniamii na Wizażu, zakupiłam tusz essence multi action i niestety troszkę się rozczarowałam. Jednakże jak za tą cenę to i tak jest przyzwoity.
+ cena, cena odpowiada jakości
+ ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich co u mnie jest bardzo ważne, za to właśnie nie skreślam całkowicie tego tuszu
+ dośyć mocny odcień czerni

- niestety czego nie potrafię zdzierżyć pozostawia delikatne grudki,
- po nałożeniu drugiej wartwy rzęsy stają się bardzo cięzkie, efekt jest sztuczny, nienaturalny
- nie wydłuża rzęs, bardzo cięzko za pomocą tej maskary wydłużyć rzęsy
- obsypuje się bardzo szybko, nie utrzymuje się zbyt dobrze na rzęsach

Jednakże w chwilach kryzysu finansowego może po niego sięgnę, narazie nadal pozostaje wierna maksrze Wonder :)

Nie

Kupiłam pod wpływem dobrych opini na Wizazu. jednak to nie dla mnie mascara. Po pierwsze zostawia grudki na rzęsach, a tego nie lubię. Niewiele tez robi z rzęsami- lekko wydłuża. I do tego bardzo szybko się rozmazuje.
Na pewo juz nie kupie ponownie.

Brrr

Kupiłam go przed wakacjami bo chciałam coś co wydłuży, pogrubi itp - no multi action chciałam po prostu...
Dostałam niestety multi nic, jak do wszystkiego to do niczego niestety.
Moim skromnym zdaniem maskara ta koloruje tylko rzęsy i nic poza tym, ani nie unosi, ani nie pogrubia, ani nie utrwala, rzęsy bez kształtu takie nic...

Dobry i tani

Dobry produkt za niewielkie pieniądze. Nie skleja rzęs, nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Całkiem ładnie pogrubia rzęsy. Efekt porównałabym do tego uzyskiwanego przez Max Factor 2000 kalorii, tylko trochę słabszy.
Jeśli ktoś marzy o teatralnych rzęsach, to niestety takiego efektu nie osiągnie (chyba żadna maskara tego nie osiągnie jedynie sztuczne rzęsy zdziałają coś w tej kwestii). Mimo to efekt jest zdecydowanie mocniejszy niż naturalny.
Ten tusz polecam dziewczynom, które tak jak ja mają problem z szybkim wysychaniem tuszy. Wydanie 10zł to nie wielki koszt, a gdy produkt zaschnie to nie jest żal wyrzucić.
Dodatkowo warto dodać, że produkt nie podrażnia oczu.
Odejmuję gwiazdkę bo na początku produkt jest dość rzadki i daje jedynie naturalny efekt. Jednak po 2-3 dniach używania faktycznie widać pogrubienie.

Jeden z najlepszych!

Po tuszu Maxa F. najlepszy jaki miałam.

:)Maksymalnie wydłuża rzęsy.
:)Maksymalnie je pogrubia i podkręca.
:)Idealnie rozdziela.
:)Na rzęsach nie zostają grudki.
:)Daje naturalny efekt.
:)Piękny, głęboki kolor czerni.

Moim zdaniem to wszystko zasługa idealnej szczoteczki, bardzo wygodna i ma bardzo dobre włosie.
:)Po prostu ideał!

Jeden tylko może makamencik - jak się przesadzi z ilością, to rzęsy wyglądają nieco sztucznie. Ale myślę, że tak jest w przypadku każdego tuszu. Chociaż Wspomniany na początki Max Factor takiego efektu nie dawał, ale Max to Max.

Gorąco polecam, nie rozumiem negatywnych opinii! ;)

Używam tego produktu od: rok

I tak, i nie

Tak właściwie, to nie wiem, co myśleć o tym tuszu. Na pewno na jego korzyść działają: cena i początkowy efekt na rzęsach. Ale chyba to za mało, żeby mnie do siebie przekonać. Po pierwsze: tusz bardzo szybko wysechł. Już po miesiącu był taki jakiś wyschnięty (może był już otwarty, kiedy go kupiłam, ale nie mamy, jako konsumenci, możliwości sprawdzenia tego). Ale jeden miesiąc to trochę za mało, jak na żywotność tuszu, więc próbuję dalej malować nim rzęsy. Nie powiem, na początku efekt jest całkiem fajny, rzęsy są wydłużone, podkreślone, robi to, co ma robić. Ale po kilku godzinach osypuje się, poza tym niemożliwym jest nałożenie drugiej warstwy tuszu, tak jakby rzęsy w ogóle go nie przyjmowały. Niby dobry, ale to chyba jednak nie to, czego szukam...