Eva Natura, Bio Complex, Przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery wrażliwej 40+

Eva Natura, Bio Complex, Przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery wrażliwej 40+

Opatentowany biokompleks lniany zawiera kwasy Ω 3 i 6 w idealnej dla skóry proporcji. Aktywnie odżywia, przeciwdziała utracie wody przez naskórek, utrzymując optymalne nawilżenie.
Molekularny film ochronny zawierający mieszaninę aminokwasów i peptydów pochodzenia roślinnego nawilża, aktywizuje procesy naprawcze i zwiększa spójność skóry. Witamina E doskonale wnika w naskórek, działając przeciwrodnikowo i przeciwstarzeniowo oraz zmniejsza skłonność do przebarwień. Bogata formuła kremu wzbogacona Trokserutyną uszczelnia naczynia włosowate, hamuje procesy zapalne i działa kojąco. Masło Shea wraz z naturalną betainą regeneruje, nadaje miękkość i korzystnie wpływa na jędrność skóry.

Ulubieniec w nocnej pielęgnacji skóry

Firma Pollena-Ewa to polska firma, która może poszczycić się bardzo bogatą ofertą kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała.
W ofercie znajdziemy kremy, balsamy, maseczki, kosmetyki oczyszczające, kosmetyki do opalania a nawet perfumy.

W skład mojej ulubionej serii Eva Natura z biokompleksem lnianym wchodzą cztery produkty - krem na dzień, przeciwzmarszczkowy krem na noc, krem pod oczy oraz łagodzący płyn micelarny.
Wszystkie te produkty są dedykowane cerze wrażliwej, podatnej na podrażnienia, dla której trudno dobrać odpowiednią, skuteczną a zarazem łagodną pielęgnację.
Producent dedykuje tę linię kosmetyków kobietom w wieku 40+ - ja jednak uważam, że są to produkty bardzo uniwersalne po które z powodzeniem mogą sięgnąć zarówno starsze jak i młodsze panie.

Krem na noc mieści się w prostym ładnym opakowaniu i dodatkowo znajduje się w takim samym przyjaznym dla oka kartoniku.
Pojemność kremu to standardowe 50 ml. A cena to ok. 15 zł - chociaż na stronie producenta można czasem trafić na bardzo dobre promocje i kupić te kosmetyki nawet za 5 zł!
Krem zawiera w składzie biokompleks lniany bogaty w kwasy omega 3 i 6, witaminę E i masło Shea.
Produkt idealnie nawilża, wygładza, regeneruje skórę a dodatkowo przywraca jej komfort, łagodzi wszelkie podrażnienia i doskonale likwiduje suche skórki, z którymi mam odwieczny problem.
Krem działa przeciwrodnikowo i przeciwstarzeniowo - wyraźnie wpływa na kondycję i dobry wygląd skóry.
To bardzo dobry krem do nocnej pielęgnacji cery, który przywraca jej piękny wygląd a przy tym nie obciąża cery, odświeża i rozjaśnia skórę i jest dla cery wyjątkowo łagodny.
Krem ma przyjemny nienachalny zapach, który uprzyjemnia aplikację.

Ten produkt tak jak krem na dzień poznałam już wiele lat temu i byłam nimi zachwycona. Niestety później producent wycofał tę serię z rynku ku mojej wielkiej rozpaczy, a zwłaszcza rozpaczy mojej skóry, która nie mogła pogodzić się z tym rozstaniem i długo nie potrafiła przyjąć żadnego innego kosmetyku.

Na szczęście jakiś czas temu produkty z tej serii wróciły do stałej oferty marki Pollena z czego naprawdę szczerze się ucieszyłam i z wielką radością wróciłam do stosowania tych wyjątkowych produktów.