Gosh, Professional Hair Care, Colour Rescue Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Delikatny szampon, który chroni włosy farbowane przed utratą koloru i codzienną ekspozycją na szkodliwe promienie UV.
Heliogenol - ziołowy ekstrakt to wspaniały system ochronny, który pozostawia farbowane włosy świeże i pełne żywego koloru przez wiele tygodni.

Dobry

Jest to pierwszy produkt tej marki, który kupiłam. Ale muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona :)

Plusy:
- nie plącze włosów,
- ładnie pachnie,
- nie obciąża włosów,
- wydajny,
- dobrze się układa po nim włosy.

Minusy:
- dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dla mnie - idealny :)

Moje włosy bardzo polubiły produkty marki Gosh więc po szamponie dodającym objętości przyszła kolej na ten do włosów farbowanych :):):)

Szampon ma taką samą "lekko gumowatą" konsystencję - typową dla szamponów tej marki.
Całkiem fajnie się pieni; ma ładny zapach, który długo pozostaje na włosach; dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy; po umyciu włosy w miarę dobrze się rozczesują, nie ma potrzeby używania odżywki; są miękkie, gładkie i błyszczące.
A co jest dla mnie najważniejsze szampon chroni kolor moich włosów; nie wypłukuje farby tak szybko mimo, że myję je codziennie:)

Jest wydajny; cena również jest przystępna zwłaszcza, że szampon spełnia swoje zadanie w 100%.

Polecam, ja na pewno będę do niego wracać :)

Używam tego produktu od: dwóch-trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyło mi się pierwsze

Polecam!

Od szamponu wymagam jedynie, by w miarę dobrze traktował moje włosy i utrzymywał farbę jak najdłużej się da. Wiadomo, że przy każdym myciu coraz bardziej zmywa się farba (zwłaszcza gdy myje się włosy codziennie-jak ja:( ), ale zauważyłam, że o wiele dłużej mogę się cieszyć czupryną bez widocznych siwych włosów (a wierzcie mi, że bardzo szybko spływa mi z nich farba:/).

Mam włosy kręcone mające tendencję do puszenia się a mimo wszystko loczki są ładne i lśniące bez tzw. szopy :)

Plusy:
+ wydajny, 1-2 "pompki" wystarczają na długie włosy
+ bardzo ładny zapach
+ poręczne opakowanie
+ chroni kolor na włosach
+ nie puszy
+ włosy ładnie błyszczą

Minusy:
- niestety cena, ale trzeba polować na promocje
- niekiedy dostępność :(

Dobry i wydajny

Szampon udało mi się kupić w promocji za 39 zł , stosowałam razem z odżywką z tej samej serii.
Szampon ładnie pachnie , jest wydajny , dobrze się pieni, ma bogatą, kremową formułę, wygodnie się go stosuje dzięki pompce:) farbuje włosy na czerwień,wiec kolor mimo wszytsko szybko blaknie dlatego nie miałam oczekiwań długiego utrzymania koloru. Włosy po szamponie są miekkie, łatwo się rozczesuja, są miłe w dotyku.jest to bardzo dobry szmpon, na pewno do niego wrócę, jednak lubię używać różnych szamponów, więc jak sie skończy mam do wypróbowania juz inny fryzjerski zestaw.

bardzo pozytywnie zaskoczona

Miałam próbkę tego szamponu wraz z saszetką odżywki. Powiem szczerze-nie spodziewałam się,że mi podpasuje. Mam włosy rozjaśnione i pofarbowane na rudo, więc oczekuję od szamponu wzmocnienia koloru i wygładzenia,a ten spełnia moje oczekiwania.

Plusy:
-zapach
-skuteczność (intensyfikuje kolor)
-dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy

Minusy:
-niezbyt wydajny (spora saszetka,a jednak miałam wrażenie,że to za mało jak na moje dość gęste włosy)
-średnio się pieni
-cena (jeśli wydajność tego szamponu jest taka średnia to powiem szczerze,że cena jest za wysoka jak dla mnie)

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka

Godny polecenia

Szampon godny polecenia :)
Wstawiłam go jakiś czas temu do listy KWC i teraz z perspektywy czasu śmiało mogę go ocenić.

Jest bardzo wydajny, dobrze się pieni, więc na długo starcza. Aplikator z pompką ułatwia dozowanie odpowiedniej porcji i zapobiega niechcianemu wylaniu się w najmniej oczekiwanym momencie ;)
Włosy umyte tym szamponem są miękkie, sypkie i błyszczące.
Po jego użyciu pięknie pachną (mój mąż to potwierdza).

Jak najbardziej wart swojej ceny :)

Używam tego produktu od: odkąd ukazał się na polskim rynku :)
Ilość zużytych opakowań: kilka (nie liczyłam)