Isana, Med, Duschöl (Olejek pod prysznic)

Isana, Med, Duschöl (Olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic z zawartością blisko 40% natłuszczających olejków. Dzięki zawartości pantenolu i witaminy E skóra chroniona jest przed wysuszeniem, zachowuje miękkość i sprężystość. Neutralna dla skóry wartość pH stabilizuje jej warstwę ochronną i w ten sposób wzmacnia ją. Nie zawiera barwników i środków konserwujących. Nie zawiera mydła i nie ma odczynu zasadowego. Dobroczynne działanie na skórę potwierdzone dermatologicznie. Skomponowany specjalnie dla potrzeb wrażliwej skóry.

rewelacja w niskiej cenie

Olejek jest bardzo wydajny, tani i świetnie nawilża skórę. Najczęściej stosuję go wtedy, gdy zależy mi na czasie - nawilżam skórę od razu pod prysznicem i nie muszę stosować dodatkowych kremów, olejków czy balsamów.

Porządny.

Olejek bardzo dobrze myje, nawilża i natłuszcza skórę. Dzięki niemu nie ma szans na jakiekolwiek przesuszenia - po kąpieli w Isanie ciało jest gładkie, przyjemne w dotyku. Pamiętam, że nie do końca podobał mi się zapach - niby zielona herbata, ale nie do końca, było w tym coś nieznośnego. Produkt nie jest wydajny, ale tłumaczy to jego konsystencja - bardzo rzadka; w dodatku cena produktu jest niska, a jakość dobra. Brak SLS w składzie.
Porządny olejek myjący by Rossmann! (innym produktem z serii Isana Med jestem jednak rozczarowana)

PS Produkt nadaje się także do stosowania jako żel do golenia - maszynka ślizga się po nim jak po maśle ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu używałam ;)
Ilość zużytych opakowań: 1x

bardzo porządny produkt

Kupilam go dawno temu w promocji i dopiero niedawno zaczelam uzywac. Glupio zrobilam, ze tak dlugo zwklekalam ;) Produkt jest bardzo przyjemny: delikatny zapach, przyjemna konsystencja, delikatnie nawilzenie skory. Jedyne co moim zdaniem jest minusem, to zbyt leista formula - ale w koncu to olejek;)

Dobry z małymi minusami

Kupiłam ten olejek bo myślałam, że będzie bezzapachową wersją tego w pomarańczowym opakowaniu.Cóż...nie jest zupełnie bezzapachowy a i też ma swoje małe wady.

Olejek jest zamkniety w dośc praktycznym, plastikowym opakowaniu.Niestety bez prześwietlenia go silnym światłem nie widać ile dokładnie zostało nam produktu.Wolę jednak przezroczyste opakowania.Ale na plus liczy mu się fakt, że otwiera się bezproblemowo.

Olejek nie jest zupełnie bezzapachowy jak myślałam.Pachnie znowu dziwnie, jakby lekko miętowo z nutą kwiatową?Cięzko okreslic ten zapach.Niemniej na pewno jest mniej intensywny niż w pomarańczowej wersji.

Jest też chyba mniej gęsty niż pomarańczowy i jakby szybciej ucieka spod palców w czasie prysznica.
Nie pieni się niemal wcale, raczej lekko maże na skórze.W kontakcie z wodą robi się mleczno-biały.Trochę gorzej się go używa od wersji pomarańczowej, jest tez mniej wydajny bo trzeba wylac go więcej.

Dobrze myje skórę.Nie wysusza, po jego użyciu skóra nie jest ściągnięta.Czasami odpuszczam sobie używanie balsamu po jego użyciu a skóra nie woła o dodatkowe odżywienie.

Podsumowując jest to tak samo dobry brat wersji pomarańczowej.Na pewno ma od niej lepszy zapach, za to konsystencja jest ciut gorsza.

Ja go lubię i na pewno kupię następne opakowania.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Najlepszy do tej pory

Od swojego pomarańczowego "brata" różni się obecnością 1 dodatkowego składnika (Propylene Glycol) oraz zdecydowanie lepszym zapachem (jakby lekko herbacianym...?). Nie podrażnia mi także okolic intymnych, jak wersja pomarańczowa. Jego pozostałe właściwości są takie same, także kto próbował i polubił wersję pomarańczową, może spokojnie kupić i tą.
Pozostawia skórę gładką i miękką, z takim lekkim filmem. Konsystencja jest bardzo płynna, pieni się słabo, ale piana, którą wytwarza jest prawdziwie kremowa. Mało wydajny.
Niektórzy piszą, że po umyciu się tym olejkiem nie mają potrzeby smarowania się balsamem; u mnie niestety nie jest tak różowo, aczkolwiek w porównaniu z innymi środkami myjącymi, po olejkach Rossmanna jest najmniejsza.

Kolejny swietny olejek z Rossmanna

Podoba mi sie tak samo, jak jego zolty brat. Wlasciwosci pielegnacyjne te same, nawilzenie szalone - po myciu nie musze uzywac balsamu do ciala - oczywiscie, nie mowie o Shiseido Body Creator, ktorego uzywam regularnie w ramach dbania o swoja skore jako osoby 30+ ;) Natomiast nakladam balsam, bo chce, a nie dlatego, ze musze - kilka razy nic nie nalozylam i nie czulam zadnego dyskomfortu, nie ma mowy o sciagnieciu, wysuszeniu czy podraznieniu. Cialo jest miekkie i apetyczne.

Zapach przyjemniejszy niz zoltego olejku, ten pachnie dla mnie troche zielona herbata.

Jednak najwiekszym plusem jest to, ze fantastycznie zmywa kremy BB, ktore, jak wiadomo, musza byc w pierwszej fazie zmywane olejkami (a potem zelem pilingujacym i w koncu zwyklym). Dobrze sie pieni, latwo splukuje, nie mazia sie, co sie niestety olejkom zdarza.

Tani jak barszcz, dla mnie - zero wad.
Niewydajny, ale, po pierwsze, zaden olejek nie jest wydajny, po drugie - ja go uzywam do wszystkiego, czasem nawet jako plynu do higieny intymnej. Dobrze sie po nim depiluje maszynka, chociaz w moim przypadku to przeszlosc - testowalam na niedobitkach wlosowych, ktore zginely smiercia tragiczna od depilacji laserowej ;)

Na pewno bede nabywac w ilosciach hurtowych.

Używam tego produktu od: poltora miesiaca
Ilość zużytych opakowań: idzie 3

Świetny dla wrażliwców

Nie zamienię go na żaden inny kosmetyk do mycia ciała. Sprawdza się idealnie da ludzi, którzy przy innych żelach czy olejkach pod prysznic wychodzą ze swędzącą, podrażnioną skórą, a którzy jednocześnie nie oczekują kwiatowych zapachów i dużej ilości piany.

Plusy:
+ nie uczula, nie podrażnia, skóra po nim nie swędzi i nie łuszczy się,
+ zapach jest moim zdaniem neutralny,
+ niska cena,
+ nie pieni się - w mojej opoinii to plus, nie lubię hektolitrów piany ;)
+ dobrze myje i pielęgnuje skórę,
+ skład - posiada łagodne środki myjące.

Minusy:
- niezbyt praktyczne opakowanie,
- nie jest wydajny (ale za obecną cenę kieszeń na tym nie cierpi).

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Mój Ci On!

Jak ktoś, tak jak ja, nie ma siły/ochoty na smarowanie się balsamami, ten olejek jest zbawieniem!

Świetnie nawilża skórę podczas mycia. W przeciwieństwie do "zwykłych" olejków nie zostawia tłustych śladów w wannie, a do tego mydli się!

Po prostu żel + olejek w jednym.

Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 opakowań

idealny

Lubię olejki pod prysznic. Testowałam już olejki innych firm, które były droższe, ale ten jest wśród nich najlepszy.
Bardzo ładnie pachnie, jest mega wydajny ( w ciągu 3 tygodni zuużyłam nawet nie 1/3 opakowania przy codziennym użyciu). W zetknięciu z wodą nabiera miłej, kremowej konsystencji. Jest delikatny, nie uczulił mnie i nie pozostawił uczucia ściągniętej skóry. Myślę, że jest świetny na zimę.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobry i tani

Bardzo tani zwłaszcza w częstych promocjach, chociaż mało wydajny. Prawie wogóle się nie pieni. Zapach delikatny może nie jest nadzwyczajny ale wogóle nie drażni Skóra po użyciu jest miękka ale w moim przypadku balsam jest jeszcze potrzebny Nie uczula Jak do tej pory jeden z najlepszych kosmetyków do kąpieli

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

najlepszy!!

najlepszy, nie musze sie smarowac zadnym balsamem po kapieli bo on robi i za olejek pod prysznic i za balsam,

nie pieni się, jak ktos powiedzial, bo nie zawiera zadnych substancji konserwujacych zadnych SLS SLESów i dlatego sie nie pieni!!

jest malo wydajny i to jest minus jedyny w sumie, jaki widze

zapach mi odpowiada, licze na to ze jest naturalny

duzy plus za sklad!!

Używam tego produktu od: dwa zuzyte opakowania
Ilość zużytych opakowań: dwa zuzyte

Świetny

W zasadzie mogę skopiować recenzję drugiego olejku z Isany, bo uważam że są takie same, a różnią się jedynie zapachem., ten ma ładniejszy zapach.

Z tego olejku jestem bardzo zadowolona. Fajne myje ciało, mimo, że to olejek to pozostawia uczucie czystości i świeżości. Nie pieni się, tylko powstaje taka emulsja. Nie wysusza skóry, po kąpieli skóra jest wręcz nawilżona, sprawdza się, jak czasem nie mam ochoty/czasu na wcieranie balsamu, skóra jest na tyle nawilżona, że do następnej kąpieli wytrzymam. Jak dla mnie zapach jest ok, nie jest może super cudowny, ale ryby na pewno w nim nie czuję.
Jest taniutki, ale niestety mało wydajny i to jest chyba jego jedyny minus. Na pewno będę go dalej używać, zwłaszcza zimą.

Będę używać zamiennie z tym drugim.