Yves Rocher, Secrets d'Essences, Tendre Jasmin EDP

Yves Rocher, Secrets d'Essences, Tendre Jasmin EDP

'Tendre Jasmin' to czwarty zapach z kolekcji Secrets d'Essences. Tym razem stworzony przez Jacquesa Cavalliera.
Żar i wyrafinowanie, łagodność i intensywność, siła i kruchość - jaśmin jest pełen sprzeczności. Drobne kwiatki mają wspaniały zapach wahający się od niewinnej nieśmiałości po głęboką intensywność. Jaśmin to wyrafinowanie, pełnia i lekkość, która bywa zmysłowa i odurzająca.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jaśmin, kwiat pomarańczy, cytrusy
nuta serca: jaśmin indyjski, mimoza
nuta bazy: brzoskwinia, migdał.

wody perfumowane
kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Jaśmin rachityczny

Początek pachnie tak, jak się nazywa - delikatnie, można by powiedzieć, że czule, ale i zdecydowanie jaśminowo. Ludziowa twarz jaśminu, nie to, co tygrysy lubią najbardziej (bo ja jednak lubię jaśmin morderczy :D ), ale przyjemnie. Z czasem jednak zostają delikatniusie, nieidentyfikowalne kwiatki a la płyn do płukania tkanin, przyczajone przy samej skórze. Eeee tam...
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

POWALIŁ MNIE NA KOLANA !!!

To mój pierwszy zapach z tej firmy, wcześniej tylko obwąchiwałam i nic mnie nie zakoczyło, nie uderzyło aż do teraz...Weszłam skuszona promocją na całą serię tych zapachów (129 zł. z szaliczkiem), powąchałam JAŚMIN i padłam !!!
Nie wierzyłam, że to prawda, spsikałam nadgarstek poszłam spacerować dalej, wytrzymałam tylko 20 minut :) i wróciłam go zakupić !!!
Zapach wydobywający sie z nadgarstka był tak niesamowity, intensywny choć nienachalny, jednocześnie świeży, dawno nie przeżyłam takiego szoku !!! Zapach jest PIĘKNY !, ORYGINALNY, NIEBANALNY, same plusy !!!
Zwłaszcza, że większość zapachów które ostatnio sie pojawiają są wtórne, nic ciekawego a tu nagle WIELKIE WOW !
A na wietrze pięknie się ulatnia , po prostu idę i czuję i widzę że zapach ten powala nie tylko mnie :)
Czuję się cudownie otulona tym zapachem,sexownie, kobieco a jednocześnie jakoś tak świeżo, lekko .

Aha i liczę, że uda mi sie go jakoś kupować w promocyjnej cenie, bo 200 zł. za 50 ml perfum tej firmy to sporo :(

Nie wiem jak z trwałością, na razie oceniam za całkiem niezłą.

POLECAM !!!
Używam tego produktu od: tygodnia :)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50 ml.