NeoNail, Duo Acrylgel (Preparat do przedłużania i modelowania paznokci)

NeoNail, Duo Acrylgel (Preparat do przedłużania i modelowania paznokci)

NeoNail Duo Acrylgel to nowość, która zrewolucjonizuje świat manicure. Nowa forma produktu stanowi innowacyjne rozwiązanie – połączenie wytrzymałości akrylu oraz lekkości i elastyczności żelu.

Produkt zapewnia:
- gęstą konsystencję – nie spływa na skórki,
- możliwość przedłużenia i modelowania paznokci,
- trwałe stylizacje – paznokcie bardzo odporne na uszkodzenia,
- przedłużenie 5 paznokci jednocześnie - bez obawy przemieszczania się produktu na płytce,
- aplikacja z wykorzystaniem szablonu,
- komfortową pracę bez pośpiechu – utwardzanie w lampie LED bez odczuwania ciepła,
- brak nieprzyjemnego zapachu,
- do wyboru 5 odcieni w dwóch pojemnościach (7 g, 15 g).
Profesjonalny Duo Acrylgel jest łatwiejszy oraz szybszy w aplikacji w stosunku do tradycyjnego żelu o rzadszej konsystencji. Gdy pojawi się odrost, możesz uzupełnić produkt nakładając Duo AcrylGel, po wcześniejszym ściągnięciu koloru. Następnie wystarczy opracować paznokieć i nałożyć kolorowy lakier hybrydowy.

Wyróżniamy kilka odcieni, które są idealne do wykonania french manicure lub do zbudowania całego paznokcia:
French Pink – lekko różowy odcień,
Cover Pink - różowy, lekko brzoskwiniowy odcień.

preparaty do przedłużania paznokci
przedłużające trwałość lakieru
żelowa, o przedłużonej trwałości, bezzapachowa
Efekt
naturalne

Są równie dobre a tańsze

Kupiłam, bo chciałam nauczyć się przedłużać paznokcie. O ile produkt sam w sobie fajny, twardy po utrwaleniu jak na akrylożel przystało to w moim odczuciu są równie dobre, a dużo tańsze. Kolory ładne, lecz jak z każdej innej marki. Coś co przeszkadza mi w akrylożelach to opakowanie. Z tej tubki jeżeli jej nie rozetne marnuje sie 1/3 produktu. A wielka szkoda, bo cena niczego sobie w porównaniu do gramatury.

Kupiony w: U konsultantki

Idealny produkt

Idealny produkt dla początkujących i nie tylko

Zawdzięczam mu początki mojej przygody z przedłużeniem paznokci. paznokcie są mocne, nie łamią się i co najważniejsze pięknie prezentuje się finalnie bez lakieru hybrydowego. Można dzięki temu produktowi zaoszczędzić mnóstwo czasu.

słaby

Produktów marki Neonail używam już wiele lat, bardzo je lubię i polecam, ALE ten produkt bardzo mnie zawiódł. Od ponad 2 lat używałam akrylożelu innej firmy, ale z powodu braku dostępności mojego ulubieńca i pilnej potrzeby skusiłam się na Neonail i to od razu dużą tubkę. Mam kolor "natural pink" - ładny, jasny róż.
Produkt zamknięty w czarnej, odkręcanej, miękkiej tubce, z której łatwo jest wydobyć potrzebną do stylizacji ilość.
Konsystencja fajna, dobrze się na niej pracuje (używam akrylożelu nie do przedłużania, a tylko do wzmocnienia naturalnej płytki, bez form, jedynie za pomocą pędzelka), nie spływa,. Aż do momentu wyjęcia spod lampy wszystko wydaje się idealne, ale czar pryska po utwardzeniu i opracowaniu. Co prawda dobrze się opiłowuje i nie trzeba wiele pracy aby nadać mu pożądany kształt, ale co z tego, skoro słabo trzyma się płytki... Produkt lubi się odczepić od paznokcia - niezależnie czy użyty z bazą czy bez. Drugi, moim zdaniem, bardzo duży minus to twardość - produkt po utwardzeniu jest miękki, plastyczny, a z założenia akrylożel powinien być twardy. Niestety, ten produkt nie spełnia swojego głównego zadania, którym jest nadanie paznokciom twardości i wytrzymałości. Zużyję to co mam, bo szkoda mi wyrzucić do kosza wydane pieniądze, ale na pewno nie kupię go ponownie.

Love hate relationship

Kupiłam ten produkt pierwszy raz, w czasach głębokiego COVIDu kiedy wszystkie salony były pozamykane i przedłużyć paznokcie można sobie było jedynie w domowych warunkach.
Produkt zamknięty jest w czarnej tubce i ma różowy kolor.
Mam jednak dość mieszane uczucia co do tego preparatu.
Z jednej strony jest dobry, bo w domowych warunkach przy użyciu foremek, które dopasowuje się do paznokcia można sobie wyczarować długie paznokcie jak z salonu, a z drugiej strony mam wiele zastrzeżeń.
Głównym z nich jest to, że jak utwardzi się paznokieć i oderwie foremkę to pozostaje taki jakby rowek, który uwidacznia granicę gdzie była foremka. Mało który paznokieć nie ma tego śladu, jest z tym później dużo pracy frezarką, a czas stylizacji wydłuża się w nieskończoność.
Drugim zarzutem jest tępa konsystencja i nakładanie produktu na foremkę. Mam do tego specjalny pędzelek z metalową końcówką po przeciwnej stronie, a mimo tego nie jest to wcale takie proste i nie wygląda w rzeczywistości tak łatwo jak na filmikach z instagrama. Akrylożel często nakłada się nierównomiernie. Żeby nałożyć preparat i go rozmiękczyć trzeba użyć cleanera. Jak się go da za mało to produkt nie współpracuje, jak za dużo to się rozmiękcza i nic z niego nie zostaje. Czasami cleaner powoduje, że pod foremką powstają pęcherzyki powietrza i trzeba zrobić dany paznokieć od nowa.
Nie wspomnę już o tym, że pędzel jest tak oblepiony produktem i nie da się go rozpuścić, że za niedługo będę musiała kupić nowy, a mam go rok.
Poza tym trwałość tych paznokci jest słabsza niż w przypadku paznokci żelowych.
Jeśli ktoś się boi przedłużania paznokci na formie w domowych warunkach to na początek jest to dobre rozwiązanie, ale jak ma się większą wprawę to jest to zdecydowanie strata czasu i energii.

NeoNail, najlepszy preparat do przedluzania i modelowania paznokci

Marka NeoNail jest mi bardzo dobrze znana. Paznokciami zajmuje sie juz od lat i wiele marek przetestowalam. Stylizacja, modelowania, przedluzenie paznokci nie jest tak prosta sprawa, trzeba przejsc kursy/warsztaty, by moc dokladnie i profesjonalnie podejsc do tematu paznokci.
Duo Acrygel jest prostszy w nakladaniu i aplikacji w porownaniu do innych, tradycyjnych zeli o rzadszej konsystencji. Ten zel ma gesta konstystencje, dzieki czemu nie splywa na skorki, co w duzym stopniu ulatwia przedluzanie, badz modelowania paznokcia. Duzy plus jest tez taki, ze mozemu modelowac, czy przedluzac 5 paznokci na raz bez obaw o odksztalceniu sie paznokcia juz zrobionego. Robimy cala dlon (5 paznokci) tym zelem i nastepnie cala dlon wkladamy do lampy. Jest to bardzo wazne, przy tak wykonywanych pracach. Zaoszczedzamy przede wszystkim czas, ktory jest bardzo wazny w dzisiejszych czasach.
Ja z tym produktem pracuje juz dosc dlugo i nie planuje zmienic tego zelu, na zaden inny. Nie ma nieprzyjemnego zapachu, jak wiekszosc zeli tego typu. Polecam kazdej z Was!

Najlepszy produkt

Paznokcie wykonuję sama sobie i bardzo uwielbiam mieć długie paznokcie. przed odkryciem tego akrylżelu przedłużanie paznokci to była męka - żel wylewał się bokami, trzeba było odpowiednio piłować i było przy tym bardzo dużo pracy. Gdy odkryłam ten akrylżel wykonywanie stylizacji paznokci stało się dla mnie przyjemnością. Bardzo szybko się je przedłuża i nie trzeba się martwić o to, żeby prawidłowo wyrównać paznokcie (stosuje specjalne tipsy do akrylżelu).

Pamiętam,że gdy zaczęłam używać żelu do przedłużania to nie bardzo mi to szło tak jak powinno. Gdy na rynku pojawił się acrylgel postanowiłam spróbować. Ten ma bardzo przyjemną konsystencję, która jest gęsta. Wiem,że niektóre już nabrane na pędzelek się leją więc praca z rzadką konsystencją jest bardzo problemowa. Ten z NeoNail łatwo się nakłada i nie zalewa skórek. Świetna alternatywa dla żelu lub osób, które nie mają wprawy,a chciałyby przedłużyć sobie paznokcie

Acrylgel

Na początku mojej przygody z przedłużaniem używałam żelu, ale był on dla mnie niewygodny bo spływał na skórki i ciężko się go nakładało. Kupiłam acrylgel z polecenia. Nakłada się bardzo dobrze, może być rzadszy lub gęstszy w zależności od preferencji. Ma piekny delikatny kolor. Bardzo łatwo piłuje się na nim kształt.

Dobry nawet dla początkujących

Żel kupiłam sobie w celu przedłużania paznokci w domu. Wypróbowałam go na zwykłych formach, bo na tipsach jeszcze się nie nauczyłam. I w tej formie jak najbardziej mi się spisał. Jest łatwy w obsłudze i trwały. Skoro taki laik jak ja sobie z nim poradził, to każdy powinien. :) Minusem jest dość wysoka cena jak za tak małe opakowanie.

średni

Kupiłam bo chciałam sama sobie zrobic na szybko fajne paznokcie jednak nie jest to zbyt szybka metoda jak dla mnie bo mam dość niestandardowa płytke paznokcia i cieżko jest mi dobrać odpowiedniego tipsa do tego zawsze dam sobie albo za mało albo za duzo tego żelku i muszę nanosić poprawki. Ogólnie to byłby fajne gdyby mi ktoś robił nim paznokcie bo jestem praworęczna i niestety lewa reka nie potrafię za bardzo robić. Co do czasu utrzymania to ok trzyma sie tak jak zwykły żel.

Trwały

Nie polecam pracy z tym produktem osobom bez przeszkolenia.

Produkt reklamowany do użytku z formami plastikowymi- nie polecam takiej formy, bo każdy ma jednak inną płytkę paznokcia, a te plastikowe formy mają jednakowy apex przez co nie dopasują się do dużej ilości płytek.

Do pracy na formach do przedłużania nadaje się nieźle, jest bardzo gęsty, należy nauczyć się z nim pracować. Jest trwały, nie zostawia warstwy inhibicyjnej po utwardzeniu. Jeśli ktoś lubi się z gęstymi żelami, może spróbować pracy z tym produktem.

Jest to produkt o dużej twardości po utwardzeniu.

Jestem na tak

Bardzo lubię. Idealny do przedłużania paznokci a przezemnie wykorzystywany do prostowania zawijających się paznokci. Łatwo się z nim pracuje, szybko wysycha. Nie ma problemu z odpowiednim przypilowaniem. Kupilam na próbę bo nigdy wcześniej nie stosowałam akrylu i stwierdzam że nie wyobrażam już sobie nie mieć go w swoich zbiorach :)