Malwa, Gloria, Emulsja do włosów

Malwa, Gloria, Emulsja do włosów

- Poprawia elastyczność włosów
- Zmniejsza ich łamliwość
- Ułatwia rozczesywanie i modelowanie
- Nie wpływa na szybkość przetłuszczania się.

Naturalna i dobra.

Od jakiegoś czasu testowałam maskę z tej samej serii (z chmielem, KWC) i byłam zadowolona, więc postanowiłam dać szansę emulsji.

Emulsja zawiera wyciąg z pokrzywy i szałwii. To chyba tej pokrzywie zawdzięcza pewnie swój zielony kolor - jak dla mnie to jest plus, że nie jest zbyt przetworzona chemicznie... Wolę rzadszy kosmetyk niż naftową galaretę.

Mam włosy długości około 60 cm, "tarczycowe", czyli z tendencją do suchości i szorstkości, w dodatku farbowane + skórę alergika.

I emulsja daje radę! Błyszczą się, nie przetłuszczają, nie elektryzują. Skóra nie swędzi. Jak dla mnie KWC.

Aha, jeśli chodzi o dostępność - ku swemu lekkiemu zdziwieniu znalazłam na półce w sklepie "Simply".

Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

OK.

Zacznę od plusów:
- nie obciąża włosow
- ładnie sie po niech rozczesują

Minusy:
- zbyt rzadka konstystencja
- dziwny kolor

Ogólnie nie jest to zła odżywka, poniewaz dla mnie jesli cos nie ma silikonow jest w porzadku ;) Mysle, ze kupie ja ponownie bo na moich wlosach dobrze sie sprawuje, a nie mam ochoty testowac innych odzywek.

Ostanio zakupilam glorie maske i mam nadzieje, ze rowniez mnie nie zawiedzie :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

słabiutko słabiutko

Odzywke kupilam wraz z maska z tej serii pod wplywem zachwytow w blogosferze, niestety mnie nie zachwycila...
- nie podoba mi sie zapach (chociaz nie jest tak intensywny)
- wodnista
- nie zauwazylam zadnego dzialania, nawet wydaje mi sie, ze wlosy po niej pusza sie troche

Na plus na pewno:
+ sklad
+ cena
+ u mnie byla dosc wydajna, aczkolwiek uzywalam ja zamiennie z innymi odzywkami

Krzywdy wlosom nie zrobila, ale nie kupie ponownie

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Najlepsza odżywka bez silikonów

Mam bardzo suche włosy i ta odżywka pomogła mi w dużym stopniu. POLECAM !
Zalety:
-Włosy są mniej łamliwe
-Delikatne w dotyku
-Łatwe rozczesywanie

Wady:
-zbyt wodnista
-dostepność
-mało wydajna

pol na pol

chyba nie kupie wiecej tego produktu

niby nie zwracam duzej uwagi na zapach ale ten mnie strasznie odrzuca. taki babciny. do tego kolor i kosystencja. Lubie kiedy odzywka jest gesta.

uzywam do pierwszego O w metodzie OMO i sprawuje sie w tej roli dobrze;p

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Kończyn nie urywa.

+ wygładza włosy
+ dobrze się spłukuje
+ łatwo rozczesać po niej włosy
+ na początku wzmacniała skręt

- zapach, który po jakimś czasie doprowadzał mnie do szału :gun:
- lejąca konsystencja
- dostępność
- nie zauważyłam żadnego działania
- niepraktyczne opakowanie

Zdecydowanie nie polecam. Za tę cenę można kupić coś lepszego ;)

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Lubię

Cenię produkt za niską cenę i jakość która zadzwia.
Emulsja przy systematycznym używaniu pomaga utrzymać dobry stan włosów. Jest lekka, nie obciąża włosów, dobrze się spłukuje.
Włosy po jej użyciu dobrze się rozczesują, są delikatne, miłe w dotyku, gładkie, miękkie.
Nie są oklapnięte, ani nie sprawiają wrażenia przetłuszczonych.
Wygodne opakowanie, lekka konsystencja, któa ułatwia aplikację na całej długości włosów.
Produkt godny polecenia.
Jedyny minus to dostępność - widzę ją tylko w Auchan

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Warto wypróbować.

Kupiłam ją oczywiście forum dla kręconowłosych. Często pojawia się na blogach na temat pielęgnacji włosów.
Plusy :
- wykorzystuję tą odżywkę do mycia. W tym celu sprawdza się dosyć dobrze. Jednak wolę odżywkę Isana z babassu.
-nie zauważyłam jakichś spektakularnych zmian,jeżeli chodzi o nawilżenie .Ot,zwykła odżywka do mycia włosów.
- cena
Minusy:
- konsystencja. Odżywka jest bardz lejąca. Trudno ją nałożyć w odpowiedniej ilości na włosy. Ja nakładam jej dużo. Nie zauważyłam jednak ani razu przeciążenia. M0że z powodu bardzo suchych włosów.
- zapach mi nie przeszkadza, nie utrzymuje się na włosach.
-kolor , niezbyt przyjemny dla oka,zielonkawy

zielone cudo ^^

Używam do mycia włosów a także zgodnie z przeznaczeniem

Plusy:
- oczyszcza wlosy nie obciazając ich
- zmiękcza i wygładza włosy
- mimo ekstraktu szałwi nie przyciemniła mi włosów [jak na razie^^]
-cena -4.99 w simply market/auchan
-konsystencja idealna do mycia wlosów

Minusy:

na razie brak ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

tak!

Odżwkę kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami dziewczyn na forum dla zkręconych. Znalazłam ją w Auchan, kosztowała jakieś 4 zł, więc długo się nie zastanawiałam.

Plusy:
+ wydajność, zużyłam około połowy stosując przez miesiąc, mam wlósy za łopatki
+ przyjazny skład, bez silikonów
+ już podczas spłukiwania włosy są gładkie, miekkie
+ nie plącze
+ po nałożeniu szybko się wchłania, nie spływa
+ nadaje połysk
+ włosy są miekkie i dobrze się rozczesują
+ dobrze się układają, lekko poprawia skręt

Minusy:
-dostępność
- nie zauważyłam specjalnego nawilżenia
- może przeciążać, moje włosy trudno przeciążyć, ale raz za pomocą tej odżywki się udało;) nie było tragedi, były tylko lekko oklapnięte, trzeba uważać z ilością

Podsumowując, myślę że, jak skończę to opakowanie to udam się do Auchan po następne. Nie jest podstawą mojej pielęgnacji, dlatego ciężko powiedzieć mi czy nawilża czy nie.. Ja często używałam jej z innymi odżywkami.
Za taką cenę warta zakupu!!
Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: w połowie

"witajcie piękne włosy" PART 2

Kupiłam tę emulsję skuszona pozytywnymi opiniami nt besilikonowej pielęgnacji włosów. Używam łącznie z szamponem HIPP oraz odżywkami Wax.

Co można powiedzieć o tym produkcie?

+ poręczne, niewielkie opakowanie
+ cena (kupiłam za 4zł)
+ emulsja jest niesamowicie wydajna, sama się zdziwiłam.

To nie jest produkt, którego nakłada się na włosy mnóstwo, tak naprawdę wystarczy kropa średnicy orzecha włoskiego (włosy za ramiona). Rozprowadzamy na mokrych włosach, mamy poczucie jakby odżywka od razu wsiąkała. Przy tej odżywce należy porzucić nawyk do robienia kremowej maski znany z innych odżywek. Tu naprawdę wystarczy odrobina WTARTA we włosy.

Ja osobiście zostawiam tylko na chwilę, tzn. masuję włosy gdzieś przez dwie minuty i spłukuję. Włosy (szorstkie i splątane po Hippie) rozplątują się bez problemu, wygładzają. Szczerze mówiąc dzięki tej emulsji nie pamiętam już jak to jest szarpać włosy przy czesaniu, bo grzebień pod delikatnym naciskiem ślizga się przez włosy..

Tak jak pisałam, używam emulsji w duecie z szamponem Hipp i ten zestaw dał na moich włosach SPEKTAKULARNE rezultaty:

- włosy miękkie, gładkie, nawet na wietrze się nie plączą (!)
- układają się, widać, że są odpowiednio nawilżone (kiedyś przypominały siano)
- nareszcie wiem co znaczy mieć błyszczące włosy
- NIESAMOWITE OGRANICZENIE PRZETŁUSZCZANIA, mogę bez problemu nie myć włosów przez dwa dni (a zawsze myłam codziennie, po porannym myciu już pod wieczór wyglądały nieświeżo)

Maleńkie minusiki:
- dostępność (widziałam tylko w Auchan)
- zapach, taki trochę męski.

Zdecydowanie polecam ten produkt. Jest tani i skuteczny. Ostrzegam jednak: to jest odżywka bez silikonów, trzeba trochę poczytać o działaniu kosmetyków bezsilikonowych, inaczej można się rozczarować. Pierwsze dwa tygodnie są straszne (okres przejściowy, włosy się przyzwyczajają do nowej pielęgnacji), a później jest tylko jedno wielkie WOW :)

Nie daję KWC tylko dlatego, że to moja pierwsza odżywka tego typu.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 z 200ml (niesamowita wydajność!)

eksperyment

Używam jej przede wszystkim do rozcięczania zbyt gęstych produktów, jednak wczoraj odważyłam się na czesto opisywany na bogach eksperyment. Umyłam jedynie Glorią naolejowane wcześniej na całą noc włosy. Efekt mnie zaskoczył, gdyż włosy nie były tłuste:) może troszeczkę obciążone, ale wygladły całkiem dobrze... polecam wyprobować, bo myślę, że to dobra alternatywa dla codziennego mycia szamponem.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego