Pharmaceris, H, Keratineum, Skoncentrowany szampon wzmacniający do włosów osłabionych

Zawiera wyciąg z liści czerwonych winorośli, które wpływają na odżywienie cebulek. Flawonoidy wspomagają ich odporność i przyspieszają wzrost. Prowitamina B5 chroni włosy przed działaniem promieni słonecznych. Szampon posiada ph nauralne dla skóry. Szampon wzmacnia włosy, zapobiega ich wypadaniu i rozdwajaniu się końcówek. Po zastosowaniu włosy mają połysk, łatwo się rozczesują i są bardziej podatne na układanie.

do włosów wypadających, do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające

SUPEER

Najlepszy szampon jaki ostatnio zakupiłam, wypróbowałam już wszystkie szampony serii Pharmaceris jesdnak ten jest naj naj najlepszy. Pieni się bardzo dobrze i wytwarza taką leciutką piankę, co jest charakterystyczne dla szmponów powiększających objętość, włoski leciutkie, lśnią, łuska zamknięta i łatwo rozczesują się, no i uwielbiam jego zapach. Tylko jedno ale (co mi nie przeszkadza dlatego nie ujmuję gwiazdki) jak widać konsystencja jest czerwono-brązowego koloru, moje włoski to ciemny blond i mam wrażenie, że nabrały lekki brązowo-rudy odcień, dla mnie to się podoba jednak nie wszystkim może to podpasować, zwłaszcza, że nie ma informacji na opakowaniu. I u mnie w aptece on kosztował 19 zł, pozostałe szampony z serii po 24 zł, co dla mnie to w ogóle bomba :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i będziw więcej