Neutrogena, Visibly Clear, 2 in 1 Wash Mask (Żel do mycia twarzy i maseczka oczyszczająca 2 w 1 (stara wersja))

Produkt do stosowania na 2 sposoby:
sposób 1 - żel do mycia twarzy przeznaczony dla cer problematycznych, zapobiega świeceniu się skóry, jednocześnie nie przesuszając jej
sposób 2 - maseczka oczyszczająca - głęboko odblokowuje pory, oczyszcza skórę i przeciwdziała tworzeniu się nowych wyprysków.

Chetnie do niego wracam!

Bardzo lubie ten zel(a raczej krem, konsystencja jest raczej kremowa) do mycia twarzy. Chetnie do niego wracam i uzywam na zmiane z Ives Rocher rumiankowym.
Plusy:
dobrze oczyszcza
swietny jako maseczka!
nie podraznia
mozna go uzywac jako maseczke
cenowo ok (w Niemczech ok 4euro)
jest bardzo wydajny, niewielka ilosc wystarczy do umycia twarzy

Minusy:
raczej nie ma, po zuzyciu calej tubki kupuje wyzej wspomniany zel rumiankowy, uzywam ich na zmiane, mojej cerze to odpowiada:)

Warto wyprobowac, szczegolnie jesli ma sie cere mieszana ze sklonnoscia do wypryskow.
Polecam!

Świetny!

Bardzo mi odpowiada ten produkt, bo jako i żel i maseczka sprawdza się bardzo dobrze

+ konsystencja
+ dobrze oczyszcza
+ sprawia, że skóra jest "gładziusia i mięciusia" (opinia "dotykowa" mojej córeczki)
+ jest bardzo wydajny
+ odpowiada mi ten delikatny efekt chłodzenia ( nie jest zbyt intensywny)
+ świetnie odświeża skórę
+ po zastowaniu jako maseczka, skóra jest ładnie zmatowiona a pory widocznie oczyszczone

Jedyny minus to to, że troszkę długo schodzi się ze zmyciem tego z twarzy, ale nie jest to aż taka wada by rezygnować z tego prodkutu ;) Także śmiało mogę polecić :)

Ilość zużytych opakowań: 1 trakcie

Trzy razy TAK

Kupilam go zachecona promocja na tak zwana "spole" z moim Tzetem.
On uzywa jako zel do mycia twarzy ja jako maska.

Zaczne od oceny produktu jako maseczka:
+ Baardzo wydajna
+ Podoba mi sie efekt chlodzenia
+ ladnie rozjasnia i napina skore po uzyciu
+ oczyszcza pory i zapobiega powstawaniu zaskurnikow

Co do zastosowania jako zel:
+ wydajny
+ oczywiscie jak w maseczce efekt chlodu
+ zauwazylam ze moj luby ma mniej wypryskow i niespodzianek
+ atrakcyjna cena zwlaszcza w promocji

Swietny produkt zuzyje go z mila checia( choc nie szybko gdyz jest wydajny) i moze kiedys do niego wroce.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nienajlepszy

Także nabyłam z ciekawości, do tego na szczęście w promocji i niestety o mentolu nie doczytałam. Nie lubię kosmetyków, które chłodzą i szczypią, bo komfort użytkowania jest marny. Jako żel może być, choć do hitów bym go nie zaliczyła, ale jako maseczka kompletnie się nie sprawdza. Nieprzyjemnie ją mieć na twarzy i nawet pięciu minut nie da się wytrzymać. Zmycie białego klajstru to wyższa szkoła jazdy, maże się i ciapcia.
Po użyciu skóra jest napięta, gładka i... błyszcząca jak przysłowiowe psie klejnoty. Niestety jak dla mnie produkt zupełnie nietrafiony. Zużyłam cala tubkę ze sporymi oporami i na pewno już jej więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Obiektywnie gadżet

Bardzo go byłam ciekawa i mam; kupiłam i zużyłam całość.
Stosunkowo wydajny, przyjemny w użyciu, niedrogi, poręczny...no właśnie; moja skóra jest skłonna do zaskóników - nic a to nic nie zrobił ku poprawie tego problemu; maseczka regularnie nakładana na twarz wysusza; krótkoterminowe efekty są fajne (lekkie ściągnięcie skóry, zmatowienie skóry, poczucie czystości - chyba ma miętę w składzie) na dłuższą metę skóra reaguje na niego obroną omalże...zapychaniem się i przetłuszczaniem.
Opakowanie się skończyło, poszłam do kosmetyczki. "skóra naprawdę fajna, tylko zapchana" Potrzebuje rozjaśnienia i eksfoliacji. Ten produkt nie zapewnia niczego z tych, również nie wspiera żadnego z tych zabiegów; średni zmywa makijaż (to tak już poza tym) OCZYWIŚCIE nie nadaje się do oczu.Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bardzo dobry

Bardzo dobry produkt, spełnił moje oczekiwania. Buzia po nim jest ładnie oczyszczona, żadnych wyprysków, żel nie wysusza, a przy tym można oszczędzić na maseczce :)

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu

dobry

ogolnie dobry produkt ,ja wole zastosowanie jako maseczka,zapobiego powstawaniu niedoskonałosci -fakt ,oczyszcza ,rozjasnia tez prawda,godny polecenia.wole jednak peeling przeiw zaskornkom i niedoskonalosciom z tej samej serii.produkty bardzo wydajne:)opakowania poreczne:)i wygodne w uzyciuUżywam tego produktu od:2 miesiace temu

Cudo

Ten specyfik jest świetny! Odkąd go używam, stan mojej skóry znacznie się poprawił (mam skórę mieszaną). Po nałożeniu (jako maska) czuć na skórze przyjemne zimno, czuję że kosmetyk działa. Po zmyciu, skóra jest gładziutka i odświeżona. Produkt stosowany jako żel super oczyszcza i wygładza. Konsystencja jest lekko glinkowata, fajny zapach, jest megawydajna. Osobiście, nakładam maseczkę na noc co 3dzień i moje problemy znikają :D
Szkoda, że nie jest dostępny w Polsce... trzeba się trochę natrudzić, żeby go zdobyć, ale WARTO!

Używam tego produktu od: 3miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie wiem nad czym te zachwyty

Szczerze mowiac to taki sobie jest ten produkt... od kiedy zaczelam uzywac pogorszyla mi sie cera, mam wiecej problemow z zatkanymi porami, wieksze przesuszenie, oczyszcza moze i dobrze z resztek makijazu ale to troche za malo...
Uzywam raczej jako zel, rano i wieczorem, tylko czasami jako maseczke. Nie czepiam sie konsystencji (chociaz malo sie pieni i na maske z glinka jest troche za malo tresciwa) bo to innowacja i moze jednak rozwiazanie jest dobre.
Mam jeszcze jedno cale opakowanie bo kupilam to to w promocji w oots 2 za 5Ł wiec moze jeszcze zmienie zdanie. Moim zdaniem leprzy jest zel La Roche Effaclar.

Używam tego produktu od: 3tg
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

super

Dla mnie bardzo dobry. Nie wysusza skóry i bardzo polecam robienie maseczek (raz na tydzień). Ładnie oczyszcza skórę i nie jest tak "agresywny" jak większość produktów do skóry trądzikowej.

fajowski

Fajowski krem - żel szkoda ż e nie dostepny w Pl ale zawsze przywiozłam sobie z Anglii aż 6 tubek ;p

polecam ze wzgledu na to że można go sobie nałożyć i zostawić jako maseczke,
teraz na zmianę używam z neutrogena vc peeling i ziają do myci buźki, bo moja skóra szybko sie przyzwyczaja wiec nie chce jej uzależnić,

bardzo fajnie wysusza krostki, jak nałoży się jako maseczke to "wyciąga" cały syfik i efekty są widoczen "gołym" okiem

polecam

Ilość zużytych opakowań: chyba z 8

Kupilam ten produkt bo byl w promocji i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Moge tylko powtorzyc zalety, ktore juz wypisaly inne Wizazanki.

Jak na razie jest to moj KWC w kategorii zele do mycia twarzy.

Swa role spelnia bardzo dobrze, nie wysusza mi skory, a niweluje wagry i odblokowuje pory.

Po uzyciu cera jest czysta, w znaczeniu, ze bardzo dobrze zmywa podklad, co czesto bylo trudnym zadaniem dla innych zelow, buzie musialam myc dwa razy, a i tak przy uzyciu toniku zmywalam jeszcze resztki podkladu gdzieniegdzie.

Poza tym stan mojej cery sie polepszyl, mam mniej wypryskow i niegdy nie sadzilam, ze moge to zawdzieczyc zelowi do mycia twarzy. Planuje kupic nastepne opakowanie. Używam tego produktu od:miesiaca