Neutrogena, Visibly Clear, 2 in 1 Wash Mask (Żel do mycia twarzy i maseczka oczyszczająca 2 w 1 (stara wersja))

Produkt do stosowania na 2 sposoby:
sposób 1 - żel do mycia twarzy przeznaczony dla cer problematycznych, zapobiega świeceniu się skóry, jednocześnie nie przesuszając jej
sposób 2 - maseczka oczyszczająca - głęboko odblokowuje pory, oczyszcza skórę i przeciwdziała tworzeniu się nowych wyprysków.

cudowny produkt!

Tak!Tak!Tak!
Cudowny, absolutnie wspaniała i cieszę się że inne wizażanki poniżej oceniły ją równie wysoko (bo sama ją zgłaszałam).
Oczyszcza, odświeża, wyrównuje koloryt- co dla mnie ważne rozjaśnia (mam lekkie przebarwienia),zapobiega wypryskom- jedna z najcudowniejszych maseczek jakie miałam. Pomimo dość mocno wyczuwalnego kwasu- nie wysusza nadmiernie- ale to co ma zasuszyć gdyby wyskoczyło zasuszy idealnie. Nie wiem jak to możliwe że jednemu zapobiega, inne pozostawiając bez zniszczeń.
Neutrogena to według mnie jedna z ciekawszych firm na rynku. Niestety w Polsce trudna do dostania- trzeba ściągać ze stron zagranicznych.
Cena bardzo fajna.
Nie używałam do tej pory jako żelu, tylko jako maseczki na 5 minut.
Polecam. Wystarczy dwa razy w tygodniu y mieć piękną cerę. To najlepszy produkt z całej pomarańczowej serii.
Używam od miesiąca a zużyłam zapewne minimalną ilość.

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo dobry kosmetyk

Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż kocham testować rożne kosmetyki, te do oczyszczania również, a temu o dziwo jestem wierna już od kliku tubek. Uważam, ze jest świetny, mam cerę mieszana, skłonną do wyprysków, a po nim stan skóry widocznie sie poprawił, skóra dodatkowo stała się gładsza i bardziej miękka. Wydajny, trochę mazisty w konsystencji, ale to nie ona jest najważniejsza. Kosmetyk naprawdę działa. Super!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Warto miec!

Jestem w trakcie pierwszego opakowania, kosmetyk spelnia swoja role jako maseczek i jako specyfik do mycia twarzy, jest dosc lagodny, ale skuteczny. Wysusza wtpryski delikatnie nie podrazniajac. Jako maseczke zawsze trzymam dluzej niz 10 min i pomimo tego nie przesusza. Stosuje do tego krem-zel z tej samej serii i jestem niezwykle zadowolona. Kosmetyki do cery z niedoskonalosciami w wiekszosci przesuszaja, a maja nikle dzialanie, Neutrogena jest dla mnie strzalem w 10! Polecam!

Używam tego produktu od: od miesiaca

rewelacyjna

Nie lubię kosmetyków 2 w 1, ale ten jest idealny. Świetny do codziennego mycia a jeszcze lepszy jako maseczka. Bardzo dobrze oczyszcza pory, odświeża, rozjaśnia. Bardzo wydajny. Łagodny, nie podrażnia. Jedna z najlepszych maseczek jakie znam.

Świetna

Uwielbiam ją ! Bardzo dobrze oczyszcza skórę, niesamowicie odświeża, wygładza, wyrównuje koloryt, nie wysusza. Mam mniej problemów ze skórą od kiedy jej używam. Bardzo wydajny produkt.
Polecam.

Używam tego produktu od:pół roku