Plante System, Le Soins Bio, Sublimateur spécial soleil a la tomate (Balsam do ust narażonych na działanie słońca, z wyciągiem z pomidora)

Balsam do ust narażonych na działanie promieni słonecznych. Bogaty w ekstrakty z cytrusów i pomidora. Nie zawiera parabenów, EDTA oraz fenoksyetanolu. Produkt nawilża i chroni spierzchnięte wargi.

tepa i lepka kosystencja

Organiczny balsam do ust z filtrem- p.slonecznym? Musialm wyprobowac. Ma dobry, czysty sdklad bez chemikaliow i toksyn. sloiczek jest slusznych rozmiarow- nie jakies malenstwo na chwile, ale wystarczajaco poreczny do torebki. Glownym minuesm dla mnie jest lepka, klejaca konsystencja. Aplikuje sie dosc \"tepo\" i niestety zbiera sie w kacikach ust, czy przy suchych skorkach. Nie da sie nalozyc na niego blyszczyku, bo wtedy to juz zupelnie mamy smietane na ustach. Ja stosuje go na plazy, \"na zywca\"- bez blysczyku czy szminki. Jak chroni to ciezko stwierdzic, bo producent nie podaje zadnej wartosci liczbowej filtra.

Używam tego produktu od: od 8 miesiecy, skokami, nie stale
Ilość zużytych opakowań: 1, i konca nie widac

ekstra

rewelacyjny balsam do ust.miałam wieczne problemy z wyschniętymi wargami,ale ten balsam zakończył moją udrękę.dobrze chroni przed słońcem.
podoba mi się opakowanie i kolor.

Używam tego produktu od:3tyg
Ilość zużytych opakowań:troszeczkę