Bourjois, Liner Effect Mascara (Tusz do rzęs)

Bourjois, Liner Effect Mascara (Tusz do rzęs)

Liner Effect Mascara to propozycja nowej techniki aplikacji. Lśniąca czerń korka kryje spiralkę oferującą wyrazisty efekt linera.
Każda rzęsa zostaje mocno wydłużona, a jej nasada jest na tyle wyraźnie zaznaczona, że do złudzenia przypomina kreskę wykonaną cienkim pędzelkiem eye-linera. Do tego dochodzi wydłużanie i podkręcanie. Rzęsy wydają się gęstsze i grubsze, a jednocześnie dokładnie rozdzielone i lśniące. Sekret to podzielona na dwie sekcje spiralka aplikująca tusz: krótkie włókna aplikują tusz u nasady definiując kontur oczy, długie rozprowadzają formułę aż po końce.

rewelacja

Mam jasne i delikatne rzęsy, które niestety łatwo się sklejają. Na szczęście trafiłam na ten tusz...
W mojej ocenie:
- rewelacyjnie wydłuża rzęsy
- perfekcyjne je rozdziela
- dociera nawet do tych najkrótszych
- nie kruszy się
- sprawia, że makijaż wydaje się naturalny
- idealnie przylega do rzęs
- nie rozmazuje się
- bardzo długo wytrzymuje

Ilość zużytych opakowań: powyżej 20

super

Nie będę ściemniać- malowanie się tym tuszem wymaga nauki. Jednak dla efektu warto!

+rozdziela rzęsy
+perfekcyjnie je wydłuża
+czerń jest czarna
+dociera do najmniejszych rzęsek

-wymaga precyzji w malowaniu, na początku paćka powieki, trzeba się z tym liczyć
-ciężko go zmyć- jednak doskonale radzi sobie z nim płyn micelarny AA Therapy

Cena to pojęcie względne, więc nie mi dane to oceniać :)

NAJLEPSZY

Najlepszy tusz do rzęs jaki miałam. Nie kruszy się, ładnie wydłuża a krótsze włoski dobrze pogrubiają. Jest IDEALNY!

W między czasie używałam innych tuszy, ale zawsze wracam do tego i teraz już chyba nie zamienię go na żaden inny.

Cena np w Rossmanie to zawsze około 50zł, taniej trudno dostać, czasem w promocji ok.40zł, może to być minus, ale moim zdaniem jest wart tej ceny.

Starczy na min 2 miesiące przy codziennym stosowaniu.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych opakowań

całkiem dobry

plusy:
nie skleja rzęs, trwały, nie osypuje się;
uzywam jednego opakowania od jakis 2 lat z przerwami na inne tusze i nic się z nim nie dzieje, nie schnie, jest ciągle jak świeży;
szczoteczka super precyzyjna, ładnie wydłuża rzęsy;

minus:
ciężko się go zmywa
ten efekt eyelinera to ściema - raczej wygląda to jakby ktoś nieumiejętnie malował się tuszem - ale dla mnie to nie był czynnik decydujacy o wyborze,

Nazwa tak dla hecy?

Miałam już do czynienia z tuszami Bourjois i żywiłam nadzieje, że i ten mnie nie zawiedzie, zwłaszcza że zakup owego produktu to nie groszowa sprawa.
Cud się nie zdarzył, żadnego efektu eyelinera nie ma i nie będzie! Nazwa sprytnie wyróżniająca kosmetyk z tłumu "zwykłych" tuszy.
Skleja rzęsy i pozostawia je w niemiłosiernym nieładzie. Efekt wydłużenia kiepski no i tusz lubi robić mi smokey eyes po kilku godzinach na całe oczodoły. Nie jest wodoodporny. Lepszy eyeliner za 20 zl i tusz Maybeline. Tyle ode mnie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Rewelacja!!!!

Z chęcią kupie jeszcze raz ten tusz!
- doskonale rozdziela rzęsy - nie ma mowy o ich sklejeniu,
- ślicznie podkreśla oczy, tak naturalnie
- tworzy ładny wachlarz rzęs,
- nie kruszy się,
- w ogóle nie osypuję się,
- nie zostawiam w ogóle żadnych grudek,
- szczoteczka aplikuję doskonałą ilość tuszu,
- ładny kolor brązu,
- szczoteczka jest na prawdę doskonała! Bardzo oryginalna i wygodna,
- fajne opakowanie,
- cena - ale tylko przez internet! Ja dałam 10zł:D
- trwałość - rewelacja! Do końca dnia spokojnie wszystko jest tak jak być powinno,
- no i na koniec wydajnośc jest na prawdę super:) Ja używałam go na zmianę z innym, czarnym tuszem ale i tak rewelacja.
POLECAM! Ja używałam wersji brązowej - BRUN ARTISTE ale myślę, że czarna też będzie super i zamierzam wypróbować. Jedyne \'ale\' do tej maskary to:
- mogłaby lepiej wydłużać,
- mogłaby rzeczywiście tworzyć ten efekt eyelinera, ale w sumie kupiłam ją dla podkreślenia rzęs a ten efekt to tylko dodatek.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i to nie koniec:)

Bardzo dobry!

Tusz pięknie wydłuża rzęsy, lekko pogrubia i ładnie podkręca. Nigdy wcześniej nie miałam tak wydłużającego tuszu! Zależnie od nałożenia, otrzymamy delikatny lub bardziej teatralny efekt. W połączeniu z innym tuszem (np. pogrubiającym) robi super efekt sztucznych rzęs. Jest trwały, nie kruszy się, nie rozmazuje. Odejmuję pół gwiazdki za to, że bardzo ciężko się go zmywa, zwykłe płyny do demakijażu sobie z nim kompletnie nie radzą.
Polecam miłośniczkom wyrazistych rzęs!

Masakra nie maskara

Zero efektu linera, za to efekt mega pandy już po dwóch godzinach od aplikacji niezależnie od warunków pogodowych. Efekt dyskretnego makijażu widoczny na rzęsach przez sekundę po nałożeniu, później dookoła oczu rozwija się katastrofa.

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy
Ilość zużytych opakowań: zero

Rewelacja - najlepszy tusz w mojej karierze

+pięknie rozczesuje rzęsy,
+naprawdę wydłuża (kwestia odpowiedniego używania szczoteczki),
+przy odpowiednim użyciu szczoteczki (krótsze włoski) można sprawić, że rzęsy będą także dużo grusze,
+rzęsy są gładkie, dokładnie pokryte kosmetykiem,
+tusz co prawda zostawia plamki przy brwi, ale dla mnie świadczy to tylko o tym, że naprawdę wydłuża rzęsy

-cena

Długo szukałam takiego tuszu wydłużającego. Można nim uzyskać naprawdę piękny, naturalny efekt długich, gładkich rzęs. Jak na razie jestem zachwycona i na pewno kupię kolejne opakowanie.

Co do "efektu linera" - nie zauważyłam nic takiego, ale uważam to za jakiś udziwniony chwyt marketingowy, w gruncie rzeczy taki efekt (ciemniejsza kreska przy powiece) zapewnia każdy tusz przy odpowiedniej aplikacji. Ale nie tego w tym tuszu szukałam i nie po to go kupiłam - to zdecydowanie najlepszy tusz wydłużający jakiego używałam. Polecam!!!

Niestety blado

Minusy:
- Nie jest wodoodporny! Kilka godzin poza domem i czarne smugi pod oczami, raczej masakra, a nie maskara.
- Często tworzy grudki i skleja,
- Brak efektu linera,

Plus:
- Eleganckie opakowanie, ale przecież nie o to nam chodzi w tuszu :/
- Dość ładny, głęboki kolor czerni.

Nie czepiałabym się nawet tego, że może robić grudki, bo przy rozczesaniu rzęs to nie jest aż tak denerwujące, ale efekt całkowitej pandy, przy tuszu wodoodpornym - dla tego - zero tolerancji!

Używam tego produktu od: 4 msc.

KWC!

Idealny!

+ wydłużenie
+ objętość
+ efekt (po dwukrotnym malowaniu super na imprezę)
+ trwałość - i na rzęsach i ogólna w pudełku
+ cena

- upaćkana górna powieka (to chyba ma być ten \'efekt eyelinera ;) ). Nie ma to jednak wpływu na moją ocenę, gdyż ja upaćkam się każdym tuszem ;)

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4,5

KWC

Ten tusz to dla mnie absolutny hit.Mam problem z dobraniem kosmetyków do oczu,ponieważ wszystko mnie podrażnia (szczypią mnie oczy lub swędzą powieki.Ponadto dużo fotografuję (mrużenie oka),więc od tuszu oczekuję trwałości - nie kruszenia się,nie spływania.Tuszów wodoodpornych z zasady nie używam po kilku nieudanych próbach.Ten tusz jest genialny:
-wspaniała,"czarna" czerń
-doskonała szczoteczka - trzeba się nauczyć nią posługiwać,żeby nie wkłądać sobie dłuższych włosków w oko:D gdy się to opanuje,makijaż robi się bajecznie łatwo - kilka pociągnięć i rzęsy do nieba
-nie podrażnia,nie kruszy się,nie osypuje
-wyrazisty efekt przy pierwszej warstwie - teraz,gdy noszę czarne włosy,nakładam dwie warstwy,żeby rzęsy było bardziej widać
-rzęsy są uniesione,gdy umaluję się rano,makijaż jest nienaruszony do późnego wieczora
Ogólnie wypróbowałam mnóstwo tuszy,ale od jakiegoś czasu kupuję tylko ten,a to najlepsza rekomendacja z mojej strony:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam