Ziaja, Pro, Peeling enzymatyczny

Ziaja, Pro, Peeling enzymatyczny

Przeznaczony do skóry suchej, ze skłonnością do podrażnień, do skóry silnie przetłuszczającej się, podrażnionej, ze zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza. Usuwa martwe komórki naskórka. Pobudza proces odnowy naskórka. Ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

enzymatyczne
tłusta, trądzikowa, sucha
oczyszczające
w buteleczce

Delikatny

Nie podrażnia skóry, bo działa bardzo delikatnie. Nie ma natomiast właściwości silnie złuszczających.

Dla lepszego efektu wspomagam go korundem i wtedy mam peeling mechaniczny + enzymatyczny, co daje mi doskonałe przygotowanie do nałożenia maski oczyszczającej bądź specjalnego kremu. Wydajny dodatek do ogólnej kuracji oczyszczającej.

Niezrozumiałym jest dla mnie dostępność produktu tylko i wyłącznie w gabinetach, bo nadaje się do użytku domowego bez żadnego ryzyka.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa jednego opakowania

Nie wiem czy działa

Minusy

-jakoś nie widzę by usuwał zrogowaciały naskórek nie jestem pewna czy działa.Ale inne enzymatyczne też mnie nie powalały a nie mogę używać nic z drobinkami
Plus za to ze
+nie podrażnia,
+ma gęstą konsystencje wiec nie splywa z twarzy,
+ma bardzo delikatny,
+niedrażniący zapach

Jest dobry, ale są zdecydowanie lepsze.

Używam tego produktu od:roku

Poprostu świetny !

Jestem posiadaczką problematycznej cery naczynkowej, jednocześnie tłustej oraz wrażliwej z tendencją do przesuszania (np. nieodpowiednimi kosmetykami).
Ten peeling sprawdza się doskonale, jest łagodny, nie podrażnia, nie wysusza, nie "ściąga" i dobrze oczyszcza. Po zastosowaniu cera jest wygładzona, miękka, delikatnie rozjaśniona.
Ja ten peeling uzywam prawie zawsze z maską uspokajającą ziaji pro i efekty są zachwyacające :)
No i do tego cena ! kosmetyk tani jak barszcz biorąc pod uwagę pojemność 250ml! Na kosmetykach do twarzy nigdy nie oszczędzam ale uważam, że ten peeling jest duzo lepszy od wielu peelingów selektywnych marek.
Kosmetyk do kupienia tylko na allegro bądz bezposrednio w hurtowniach kosmetycznych.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ok połowy z 250ml

świetny

Kupiłam go po świetnej recenzji koleżanki. I się nie zawiodłam. Mam cerę naczynkową, poza tym przychodzi pora kiedy lepiej odejść od tradycyjnych "ścieraczy" :)
Przyznam szczerze, że byłam na początku sceptycznie nastawiona do peelingu enzymatycznego. Kilka w swoim życiu przetestowałam i, hm, no nie były one zadowalające. Jednak po którymś tam zachwycie się skusiłam i kupiłam. A po pierwszym użyciu się zakochałam.

Skóra jest niesamowicie gładka. Nie jest podrażniona jak po peelingach mechanicznych. Razem ze mną używa go Mama i również jest zachwycona. Poleciłam kilku koleżankom, które z kolei poleciły swoim mamom itp i wszyscy są zadowoleni ;)

Pojemność ogromna jak na peeling, więc starczy na milion lat :)

Używam tego produktu od: długo

Lubimy się

Produkt zakupiony pod wpływem opnii innych (tu wielkie dzięki do Wizażanek :)

+Niesmowicie wydajny- zakupiłam w marcu zeszłego roku a dopiero teraz się kończy
+dobrze złuszcza naskórek
+delikatny, nie podowuje podrażnień
+nie pogarsza stanu cery (brak wysypu krostek itp.)
+ładnie oczyszcza nawet najstarsze zaskórniki nie mogą się mu oprzeć
+przyjemny w użyciu

-Trafił chyba na wadliwy egzemplarz albo ogólnie tak się pompki zapychają? - w każdym badź razie, od dobrych kilku miesięcy musze wyciagać pompkę i z wyciskaniem radzić sobie sama ;)

Nie zaznaczałam opcji "ponowny zakup" bo zamierzam wypróbować B.Mocny Peeling mechaniczny Ziaji, chociaż pewnie i tak do niego wrócę ;)

Używam tego produktu od: marca 2009

Gładziutka cera!!!

W związku z tym, że zaczęłam kurację skóry twarzy, biorę antybiotyki, stosuję krem z kwasami, nakładam pastę cynkową na miejsca zmienione, moja cera jest podrażniona i przesuszona. Szukałam peelingu delikatnego, ale jednocześnie skutecznego w działaniu, tak natrafiłam na ziaję. Cena niezbyt zachęca do kupna tego produktu, jednakże to seria profesjonalna, w dużej pojemności, dlatego kupiłam. Nakładając peeling na twarz, początkowo trochę mnie szczypie (mam miejsca gojące się), później jednak to uczucie ustępuje. Końcowy efekt jest rewelacyjny, cera jest gładziutka i mięciutka :) Używam peelingu raz w tygodniu, dlatego dla mnie jest on bardzo wydajny. Nie wiem, czy pomaga on na trądzik, od tego mam kremy itp rzeczy. Zaznaczyłam, ze nie wiem, czy zakupię ponownie, bo lubię próbować nowości, ponadto cena niezbyt zachęca do ponownego zakupienia, ale również dlatego, że nie wiem kiedy go zużyję. Polecam osobom, chcących mieć gładziutką cerę!

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

super!

Jestem z tego peelingu bardzo zadowolona. Skóra po nim jest świeża, jaśniejsza i gładsza, wydaje mi się, że mam mniej wyprysków odkąd go stosuję. No i jest przyjemny w użyciu- fajny zapach, dobrze się nim masuje skórę. Godny polecenia. Przy wrażliwej cerze lepiej nie masować zbyt długo - ja po 20 min mam twarz zaczerwienioną, przy 10 jest ok.

Ilość zużytych opakowań: ułamek pierwszego (raz w tygodniu)

Ziaja Ziaji nie równa

Zdecydowanie byłam bardziej zadowolona z peelingu enzymatycznego Calma HLC. Ten jakos tak słabiej usuwa zrogowaciały naskórek.
Plus za to ze
+nie podrażnia,
+ma gęstą konsystencje wiec nie splywa z twarzy,
+ma bardzo delikatny,
+niedrażniący zapach

Jest dobry, ale są zdecydowanie lepsze.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Również mój KWC

Zacznę od ceny, bo jestem dość zszokowana ceną rynkową. 40zł? Masakra! Ja nabyłam go na targach w Łodzi za niecałe 20zł! Fakt było to rok temu,ale czyżby producent aż dwukrotnie nabił marżę za rewelacyjną skuteczność preparatu.
Jak w opisie-jest często stosowany w salonach kosmetycznych, i wcale się nie dziwię bo działanie jest profesjonalne!
Dla mojej naczynkowej, mieszanej skóry JAK ZNALAZŁ!
+ wspaniała konstystencja
+ neutralny, przyjemna zapach
+ bardzo wygodna aplikacja- wyciskasz tyle ile chcesz
+ skutecznie usuwa martwe komórki naskórka
+ skóra pozostaje po użyciu czysta, delikatna, bez nierówności i niesamowicie sprężysta
+ bardzo wydajny
= peelingowy KWC!

Używam tego produktu od:roku

mój kwc wśród peelingów

Polecono mi peeling z ziaji pro, zapomniano dodać że bardzo mocny i tak właśnie kupiłam ten. I nie żałuje, trafiłam w dziesiątkę, świetnie usuwa martwy naskórek, nie wysusza, po prostu idealny dla mojej cery, efekt utrzymuje się długo, nie podrażnia, nie umiem znaleźć jego wad! NIESAMOWICIE WYDAJNY! Kupiłam do w październiku? I mam do dziś! Wygodny aplikator. MÓJ KWC! Używam tego produktu od: 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

genialny

Uwazam ten produkt za doskonaly. Nie mam zadnych zastrzezen. Rewelacyjna konsystencja do masazu (zalecony masaz twarzy przez 5-7 minut), piekny zapach, bardzo dobrze sie zmywa, dziala genialnie - zluszcza rownomiernie i dosc gleboko, dlatego nie nalezy przekraczac zalecanego czasu aplikacji, nie podraznia, rozjasnia i ujednolica naskorek, oczyszcza na tyle dobrze, ze nie pojawiaja sie zaskorniki, wypryski, cera jest miesiacami czysta i swieza! nie rozszerza porow, wspaniale przygotowuje skore do absorbcji maski, serum, ampulek. Profesjonalny kosmetyk, doskonale opakowanie - wygodny aplikator.
Poleam serie gabinetowa ziaja, doskonala jakosc za bardzo przystepna cene. Dodam, ze kosmetyk jest niezwykle wydajny.

Używam tego produktu od:6 miesiecy