Needit Nature, Naturalny peeling do twarzy `Oczyszczanie`

Needit Nature, Naturalny peeling do twarzy `Oczyszczanie`

Cząsteczki pochodzenia wulkanicznego oraz kuleczki wosku ryżowego otoczone ekstraktem z zielonej herbaty - to skład, który jednocześnie złuszcza i odżywia Twoją skórę.

Perlit absorbuje nadmiar sebum, a oleje naturalne wspierają płaszcz hydrolipidowy. Ekstrakt z chmielu, hibiskusa i karczocha skutecznie chronią i przywracają naturalny blask skórze. Skała wulkaniczna - perlit z rejonów Morza Śródziemnomorskiego oczyszcza skórę i absorbuje nadmiar sebum. Matcha – ekstrakt z tej rośliny otula wosk ryżowy, wspólnie odżywiając i wspierając skuteczne i delikatne złuszczanie skóry.

mechaniczne
normalna, mieszana, tłusta
wygładzające, oczyszczające
w słoiku

Ubolewam że zniknął ze sklepowych półek

Peeling od siostrzanej marki Mokosha używałam jakiś czas temu i byłam bardzo zadowolona z rezultatów. Później przerzuciłam się na peelingi enzymatyczne i kwasowe i na jakiś czas o nim zapomniałam. Ostatnio z racji perypetii jakie dotykały mojej skóry w ostatnich miesiącach chciałam wrócić do Needit i okazało się że produkt praktycznie wszędzie jest wyprzedany:( udało mi się zamówić jakieś ostatnie sztuki niemniej mocno ubolewam.

Choć to peeling mechaniczny to drobinki idealnie radzą sobie z suchymi skórkami,fajnie wygładzają skórę i oczyszczają pory co akurat dla mnie jest bardzo istotne. Produkt nie ma zapachu,albo jest ledwo wyczuwalny . Wydajność na plus. Jest to jeden z lepszych produktów w tej klasie.

Mój nowy ulubieniec!

Moja tłusta i problematyczna cera jest za niego wdzięczna!!
Zapach przyjemny, nie przeszkadza.
To pierwszy peeling po którym naprawdę czuje mocne i dobre oczyszczenie twarzy!
Nie rani, zostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku. Doskonale radzi sobie z zaskórnikami, oczyszcza dobrze pory.
Oczywiście ogromny plus za skład i naturalność.
Myśle, że może być lekko za mocny dla wrażliwej i delikatnej cery.

Nowy ulubieniec

Produkt kupiłam po otrzymaniu próbki na jakiejś konferencji z pracy. Nie spodziewałam się cudów, jednak kazało się, że jest lepszy niż peeling którego używam od lat. Przede wszystkim bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze. Masłowa konsystencja sprawia, że drobinki przyjemnie masują skórę. Co ważne nie są też ostre. Po zastosowaniu skóra jest niewiarygodnie gładka, miękka zmatowiona. Na pewno sięgnę po więcej kosmetyków z tej serii. Zapach naprawdę przyjemny

Piaskowa pasta

Czuć jego naturalność. Dla mnie przyjemny w użyciu, mimo, że mechaniczny to niezbyt okrutny, nie ma ostrych drobinek, a jednocześnie zostawia porządnie oczyszczoną skórę.
W dotyku i wyglądzie szara, gęsta masa. Przy rozsmarowaniu mam wrażenie, jakbym kładła na twarz namoczony piasek lub klasyczną roboczą pastę do rąk. Nawet delikatnie się spienia. Czasami muszę dodatkowo zmoczyć dłonie, bo jakby sucho się robi, może szybko wysycha, reaguje z powietrzem. Drobinki są tak małe, że długo trwa, zanim dokładnie się zmyje. Zawsze jakaś się ukryje.
Efekt jaki zostawia to z pewnością odczuwalna miękkość. Przy regularnym stosowaniu pory wydają się być jaśniejsze, mniej widoczne. Nie zostawia ściągniętej nieprzyjemnie skóry, a oczyszcza. Co prawda i na szczęście nie do skrzypienia, ale po jego użyciu skóra jest bardziej zmatowiona. Zapach faktycznie z mocną nutą matchy, specyficzny.

Świetny

Produkt sprawdza się fajnie! Stosuje raz na 2 tygodnie, żeby dokładnie oczyścić skórę. Po jego zastosowaniu buźka jest mega miękka w dotyku. Jako jeden z nielicznych nie podrażnia mojej skóry.

Świetny Peeling ????????

Jestem nim zachwycona ???? cera jest po nim gładziutka i delikatna ♥️ najlepszy Peeling jaki kiedykolwiek używałam ???????? od teraz mój numer 1 innego nie będę używać ????

Wykorzystała: kilka próbek

Zbyt mocny

Peelingów mechanicznych używam stosunkowo rzadko. Ten dostałam do wypróbowania, ale sama z siebie raczej bym go nie kupiła. Niestety drobinki są w moim odczuciu zbyt duże, przez co delikatnie podrażniają wrażliwą cerę. Może i skutecznie oczyściły twarz, ale ciężko było go zmyć i samo użycie nie było najprzyjemniejsze. Plusik za dobry skład i przyjemny, lekko cytrusowy zapach. Jeśli ktoś lubi tego typu produkty, to myślę że będzie okej.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo przydatny kosmetyk

U mnie ten produkt sprawdził się na hura! Stosuję go raz w tygodniu i widzę efekty, a to jest najważniejsze. Dobrze się zmywa, oczyszcza skórę, ma naturalne składniki, jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Wydaje się mały, ale jestem pewna, że starczy go na długo.

Wydajny i skuteczny

Peeling znajduje się w szklanym słoiczku, ma biały kolor i przyjemną, kremową konsystencję z dużą ilością peelingujących drobinek.
Po jego zastosowaniu skóra jest bardzo dobrze oczyszczona, gładka i miękka.
Lubię peelingi, które są naprawdę peelingami nie tylko z nazwy na opakowaniu, dlatego ten wręcz pokochałam. Nie dość, że ma doskonałe właściwości złuszczające skórę to jeszcze jest wydajny i pięknie pachnie.

Moje odkrycie!

Peeling idealnie złuszcza skore pozostawiając ja gładka i pełna blasku, konsystencja produktu również bardzo mnie zadowoliła! Plus za naturalny skład i neutralny zapach!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Peeling NeeditNature

Produkt jest bardzo przyjemny i wydajny, konsystencja delikatnego kremu, drobinki niewielkie i delikatne dla skóry. Efekty stosowania produktu są widoczne już po pierwszym użyciu, eliminuje nadmiar zużytego naskórka, oczyszcza pory i nie podrażnia. Jeżeli miałbym polecić peeling, który będzie oczyszczał i nie podrażniał cery to zdecydowanie byłby to peeling z matchy i skały wulkanicznej od NeeditNature. Polecam :))

Bardzo dobry peeling, dobrze wygładza nie podrażnia przy tym skóry.

Bardzo ładnie pachnie.

A do tego wielki plus za naturalny skład produktu. Super produkt za przystępna cenę