Oriflame, Giordani Gold, Make-up Base (stara wersja) (Baza pod makijaż)

Oriflame, Giordani Gold, Make-up Base (stara wersja) (Baza pod makijaż)

Przygotowuje skórę na makijaż, dając jej uczucie miękkości i gładkości. Rozświetla i lekko wyrównuje koloryt cery. Wzbogacona składnikami przeciwzmarszczkowymi i ekstraktem ze szwedzkiej żurawiny ułatwia Ci zrobienie perfekcyjnego makijażu.

Jestem na TAK :)

Moje zdanie na temat tego kosmetyku jest następujące :
Baza jest bardzo delikatna (nawiasem pisząc ta baza jest dla osób troszeczkę starszych,a nie dla młodych dziewcząt). Moje klientki są zachwycone tą bazą choćby dlatego, że : NIE obciąża twarzy, nie powoduje uczuleń.. w dotyku jest bardzo aksamitna, po nałożeniu jej makijaż się trzyma bardzo długo. Bardzo ładnie rozświetla skórę twarzy :) :) jest wydajna :) Według mnie ma same superlatywy i oczywiście według moich klientek :) POLECAM !!!!!

SUPER !!

Używam tej bazy od dłuższego czasu, uwielbiam jej lekka konsystencje wczesniej używałam z avonu i nie odpowiadało mi uczecie "maski" jakie pozostawiała na twarzy.
Baza ujednolica cerę, podkład lepiej się rozprowadza i makijaz dłużej się utrzymuje:)
co do ceny jestem konsultantką oriflame i kupuję dużo taniej, i dla mnie nie jest to duży wydatek :)
www.my.orifalme.pl/boniaUżywam tego produktu od:3 miesiace

Rozświetlacz!

Uwielbiam tą bazę!! Kupiłam ją kiedyś w ciemno i bardziej byłam nastawiona na porażkę a tu takie miłe zaskoczenie! :)
Ślicznie rozświetla buźkę ( Mój chłopak nawet ostatnio stwierdził, że pyszczek mi tak zdrowo wygląda :D )jest leciutki i ładnie pachnie. Co do wytrzymałości makijażu to nie wiele mogę powiedzieć bo nie maluję się zbyt często a podkładu nie używam praktycznie w ogóle.
Choć trzeba na nią polować w katalogu bo rzadko jest , ale wiem już , że waaarto. :D

Używam tego produktu od: 5 mies.

nie dla tlustej cery

Baza jest godna polecania ale nie dla osob z tłusta cera. Moje cera jest raczej zmienna od bardzo suchej do tłustej ( zalezy od dnia miesiaca). I tak przy suchej i normalnej sie sprawdza znakomicie - tak ze pod baze i podklad nie musze stosowac kremu i makijaz jest bardzo trwały - do 9 godzin. Natomiast przy tlustej cerze baza sie nie sprawdza - świece sie przepotwotnie - juz po 2 godzinach. Ale ogolnie jestem zadowolona, opakowanie bardzo ladne, kupilam w superpromocji za 20 zł .

Używam tego produktu od:miesiaca

bo ja wiem...

Swego czasu zaczęłam rozglądać się za bazami, ta była trzecia z kolei, dostałam ją z wymianki (cena regularna jest dość wysoka).

Niestety, nie zauważyłam, żeby wpływała na trwałość makijażu, dodatkowo spektakularnie nie wygładza twarzy i nie ułatwia nakładania podkładu - (identycznie działa na mnie aplikacja makijażu na sam krem).

Dzięki dość wodnistej konsystencji jest wydajna, ale co z tego, skoro właściwie nie wiadomo, jakie ma działanie. Jeśli już nakładam coś na twarz, wolę wiedzieć, po co ;)

Po nałożeniu widać to, co producent nazywa opalizującą warstwą, dla mnie to jest raczej błyszczenie (które nie przebija przez podkład).
Sama baza, jeśli pozwlekać z nałożeniem podkładu, nie wchłania się do końca, zostawia łatwą do wyczucia warstwę.

Szkoda, że brakuje nakrętki, co prawda jeszcze nie musiałam jej transportować, ale jakoś nie ufam takim dozownikom.

Ot, ładnie wygląda na półce i na tym się kończą jej zalety. Dobra na spróbowanie.Używam tego produktu od: marca 2009
Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 jednego

Nie zachwyca mnie

Rozczarowal mnie ten produkt, bo niestety jego wlasciwosci przedluzajace trwalosc makijazu sa minimalne. Podklad nie wymaga poprawek co najwyzej o godzine - dwie dluzej niz bez jej uzycia a jak dla mnie to zdecydowanie za malo. Co prawda baza jest mila w uzyciu, bo swietnie sie rozprowadza cienka warstwa, delikatnie rozswietla i opalizuje skore a podklad lepiej sie rozprowadza. Ale dla mnie priorytetem takiego produktu ma byc przedluzenie trwalosci makijazu a tego nie otrzymalam. Do tego przy dluzszym stosowaniu zapycha pory. Co do opakowania to rzeczywiscie moze i ladne, eleganckie, ale niezbyt funkcjonalne. Trudno operowac pompka by wydobyc malo produktu a brak zatyczki powoduje, ze i tak musze trzymac ja w kosmetyczce w kartoniku, bo obawiam sie, ze mi sie wszystko wyleje w razie przekrecenia tego smiesznego dozownika. Na pewno bede szukac czegos lepszego.

niezła

Nie mam porównania z innymi bazami. Lubię serię giordani gold, to porządne kosmetyki. I tak też jest z tą bazą. Ładnie rozświetla, opalizujące drobinki są dyskretne i poprawiają wygląd cery. Subtelny zapach, bardzo ładne opakowanie działają na korzyść produktu. Niewątpliwym plusem jest wydajność tej bazy. Używam jej od trzech miesięcy niemal codziennie, a ubyło dopiero pół flakonika. Baza przedłuża trwałość makijaży o 3-4 godziny, zależnie od użytego podkładu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Bardzo dobra!

Tą bazę kupiła sobie moja mama. Jej coś w tym nie odpowiadało (pewnie stwierdziła, że jej to nie jest potrzebne) i mi oddała.

Z miłą chęcią przyjęłam tą bazę ponieważ jest naprawdę bardzo dobra. Jest trochę tłustawa, więc bardzo dobrze działa na skórą suchą. Do tego jest bardzo wydajna i również pogłębia kolor cieni! Oczywiście pod warunkiem, że nałoży się tą bazę również na powieki.

Skóra po niej jest gładka i miła w dotyku. Także śmiało można nakładać podkład i cienie. Produkt godny polecenia.

Ponadto ta baza jest naprawdę baaaardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Podoba mi się

To moja pierwsza baza pod makijaż i myślę,że juz nie będę zmieniać, ponieważ był to świetny zakup.
Po nałożeniu bazy skóra staje się dużo gładsza, dzięki czemu nie ma najmniejszych problemów z równomiernym nałożeniem podkładu.
Próbowałam ją nakałdać pod cienie do powiek, niestety oczy zaczynały mi łzawic, także teraz omijam powieki.
plusik za opakowanie-bardzo ładna buteleczka:) i za dozownik. Po jednym nacisnięciu wylatuje dokładnie taka ilość bazy, jaka jest potrzebna do "wysmarowania" całej buźki.

Używam tego produktu od:pół roku

Doskonała!

Jak dla mnie ta baza spisuje się na medal :) Nie znalazłam żadnych minusów. Jestem bardzo zadowolona, bo zaraz po nałóżeniu skóra staje się taka delikatna, wyrównanana i świeża, podkład na niej rozprowadza się wzorowo i trzyma się bardzo dobrze cały dzień. Do tego buteleczka ma bardzo fajny dozownik - wystarczy jedno naciśnięcie i wypływa idealna porcja, która wystarcza na całą buźkę :) przez co jest baaaardzo wydajna i starcza na naprawdę długi okres czasu :) Napewno zagości u mnie nie jeden raz ;) Polecam!

Używam tego produktu od:3,5 miesiąca

na 4+

Bardzo fajna baza pod makijaż. Ujednolica cere, sprawia, ze podklad lepiej sie rozprowadza. Jest lekko opalizujaca, ale trzeba sie dobrze przyjrzec zeby to zauwazyc, przez co sprawia, ze cera wyglada na wypoczeta. Jak zauwazylam slabo radzi sobie z okolicami oczu, bo podkresla drobne zmarszczki pod oczyma, ale nie jest to az tak widovczne. Baza przedłuza trwalosc makijazu o 3-4 godziny :)
Nie wiem czy kupie ponownie, bo chcialabym wyprobowac inne bazy :) Ogolnie baza Giordani Gold jest warta wyprobowania i cena tez przystepna w promocji :)

Po pewnym czasie moze zapychac...

Jest to moja pierwsza baza wiec nie mam porownania, ale jestem bardzo z niej zadowolona makijaz napewno dluzej sie utrzymuje, swietnie wyglada na twarzy, nie wysusza, nie zatyka porow, napewno godna polecenia zwlasza na promocji za 27 zl
edit:
niestety stwierdzam po czasie iz moze powodowac zapychanie i ze moglaby bardziej utrwalac makijaz... jest to bardziej rozswietlacz niz baza ... poprostu zbedny produkt. Nie zuzylam nawet polowy... wiecej jej napewno nie kupie.
Używam tego produktu od:ok 2 miesiecy