Oriflame, Giordani Gold, Make-up Base (stara wersja) (Baza pod makijaż)

Oriflame, Giordani Gold, Make-up Base (stara wersja) (Baza pod makijaż)

Przygotowuje skórę na makijaż, dając jej uczucie miękkości i gładkości. Rozświetla i lekko wyrównuje koloryt cery. Wzbogacona składnikami przeciwzmarszczkowymi i ekstraktem ze szwedzkiej żurawiny ułatwia Ci zrobienie perfekcyjnego makijażu.

Najlepsza!

Używałam kilka baz, w tym jedną z Oriflame, ale z innej serii która także była świetna, więc jak zobaczyłam w katalogu nową, ale z giordani, postanowiłam, że muszę ją mieć! Uwielbiam kosmetyki z tej serii i baza mnie nie zawiodła.

+ Przede wszystkim jest lekko opalizująca, czego na skórze W OGÓLE nie widać, ale daje to efekt odświeżenia, rewelacyjny. + Jest lekka, wydajna i szybko się wchłania. Mam mieszaną cerę i wcale nie czuję, że mam dodatkową warstwę kosmetyku, co niestety w przypadku bazy sephory i dax było wyraźnie odczuwalne.
+ podkład rozprowadza się bardziej płynnie i miękko, pomimo iż baza nie zostawia tłustej (ani jakiejkolwiek innej) warstwy na skórze już po 2 min od nałożenia
+ wyraźnie!! przedłuża trwałość makijażu (ok 3h dluzej co u mnie jest rewelacją), z resztą efekt odświeżenia twarzy też dodaje tu jakiegoś dodatkowego uroku.
+ wygodna i ładna buteleczka z pompką

Minusów nie ma. Jest rewelacyjna, wydajna i w ogóle jestem pełna zachwytów nad nią

Używam tego produktu od: 2 tyg