Semilac, Extend 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Semilac, Extend 5 in 1 (Lakier hybrydowy 5 w 1)

Średnia ocena: 4.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Innowacyjny lakier Semilac Extend 5in1, zawierający 5 najbardziej pożądanych właściwości: stanowi bazę, kolor, top, a także daje możliwość nadbudowania paznokcia i przedłużenia płytki nawet do 1 cm. Taki efekt utrzymuje się aż 21 dni.
Produkt charakteryzuje się gęstą konsystencją i twardą strukturą, dzięki czemu łatwo się z nim pracuje.
Lakier występuje w dwóch wariantach kolorystycznych:
- odcień delikatnego beżu Soft Beige 801 sprawdzi się samodzielnie, jak również w formie tła do innych lakierów. To biznesowa propozycja, idealna na co dzień, do pracy, a także na wieczór ze znajomymi.
- lakier w kolorze cielistego paryskiego różu Dirty Nude Rose 802 pozwoli stworzyć elegancki manicure – to interesująca opcja dla fanek minimalizmu oraz ponadczasowej klasyki.

lakiery hybrydowe, preparaty do przedłużania paznokci

Dobre lakiery

Używałam lakiery Semilac,uważam że są one jedne z lepszych lakierów hybrydowych. Ładnie kryją,są trwałe, dwie warstwy są naprawdę wystarczające,aby pięknie pokryć paznokcie. Kolorki jak najbardziej na plus. Ogólnie jestem nimi zachwycona,a ten kolor jest piękny,delikatny i kobiecy.

Zrewolucjonizował moją hybrydę :)

Najszybszy sposób na ładne paznokcie to użycie produktu tego typu właśnie. Jest bazą, kolorem i topem w jednym. A jak trzeba to i nawet przedłuży nieco paznokcie!

Dwa kolory, jeden w tonach beżu, drugi różu. Oba piękne i idealne na każdy dzień.
Dobrze poziomuje, idealnie się nim pracuje. Jest odpowiednio gęsty!
Wydajność duża, aczkolwiek długo nieużytkowany potrafi "zglucieć" i wtedy już nie jest fajny. :)
Tak czy siak, warto po nie sięgać! Błyskawiczny manicure w ładnym, naturalnym kolorze. Dłonie z taką oprawą wyglądają ślicznie.

Lakier długo trzyma, nie pęka, nie odpryskuje.

Malujemy paznokcie dwa razy, lakier długo trzyma, nie pęka, nie odpryskuje, trzyma się doskonale na paznokciach ok. 2 tygodnie, nadaje się również do frencha. 5w1 to lakier hybrydowy z bazą, kolorem i topem w jednym. Opakowanie to czarna butelka o pojemności 7ml, dostępnych jest wiele różnych kolorów, do wyboru do koloru.

Szybki naturalny manicure

Jeśli nie masz czasu na długą stylizację a potrzebujesz szybkiego manicure to baza 5w1 jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy przygotować płytkę paznokcia jak do zwykłego manicure, malujemy raz i wszystko gotowe chyba że chcemy twardszą płytkę to dwa razy i modny kolor mamy na dłoniach. Nadaje się również do frencha. Łatwo i szybko.

Na szybkie manicure idealny

Semilac Extend 5w1 to lakiery hybrydowe, które są bazą, kolorem i topem w jednym, a dodatkowo można nim przedłużyć i nadbudować płytkę paznokcia.

Dostępnych jest wiele kolorów i kilka z nich miałam okazję używać.
Kolory są dobrze napigmentowane, wystarczą 2 warstwy lakieru i manicure jest gotowy.

Konsystencja jest gęsta, ułatwia to aplikację, nadbudowę i przedłużanie paznokci.

Produkt idealny dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na aplikację osobno bazy, koloru i topu. Z tym produktem oszczędzamy czas, a paznokcie są wzmocnione. Lakier utrzymuje się nawet 3 tygodnie.

Opakowanie to czarna butelka o pojemności 7ml. Na górze nakrętki znajdziemy informację o kolorze i nazwie produktu.
Pędzel jest równo przycięty.

Najlepszy i najtrwalszy

Robię paznokcie hybrydowe od kilku lat. Moje paznokcie są bardzo wymagające. Płytka jest dosyć tłusta i oporna na dobre zmatowienie i utrzymywanie się lakieru. Jednak ta seria lakierów Semilac są dla mnie najlepsze. Bardzo ładnie się nakładają, nie wylewają się na skórki, są naprawdę trwałe i sprawiają, że płytka jest twarda, a co za tym idzie paznokcie nie łamią się i nie wyginają.
Kolory są naprawdę uniwersalne ale każdy jest inny. Ja mam odcień 802 i uważam, że świetnie nadaje się do frencha.
Lakier pod wpływem lampy nie marszczy się, szybko się utwardza.
Cena, szczególnie na promce, jest na plus. Na pewno kupię sobie jeszcze inne kolorki tej serii.

Całkiem okej

Produkt kupiłam w celu przyspieszenia wykonania paznokci hybrydowych w domu. Produkt najlepiej sprawdził mi się przy pedicure. Na paznokcie u rąk jednak nie był taki trwały i po ponad tygodniu zaczynał mi odpryskiwać, jednak wracam do niego kiedy nie mam zbyt wiele czasu na wykonanie paznokci.

Idealny.

Produkt idealny dla mnie.. mogę zaoszczędzić czas.. już nie muszę stosować bazy.koloru i topu. Delikatny kolor.Troche gęsty, ale to kwestia przyzwyczajenia.jezeli wcześniej używało się tradycyjnych baz.to trzeba nauczyć się pracować z tym produktem. Ja jestem bardzo zadowolona..lakier 5w1.fajnie nakłada się.sam poziomuje..i pozwała zaoszczędzić czas. Jest trwały..dwa tygodnie i nic nie dzieje się. Nie ma odprysków, zapowietrzen.

Moge polecić

Lakier nie jest kryjący, bardziej transparentny. Koloru nie określiłabym jako delikatny rozmowy tylko mleczny. Jeśli komuś zależy na delikatnych paznokciach tak jak mi to gorąco polecam!

Najlepsza trwałość

Kupiłam ten lakier żeby zaoszczędzić trochę czasu. Dodatkowo poprzednie lakiery z innej marki 3 w 1 szybko schodziły z paznokci. Natomiast ten lakier trzyma mi się całe 4 tygodnie bez ani jednego odprysku, a robię z tymi paznokciami wszystko. Jedyne co po czasie się pojawia to takie maciupkie kropeczki (po jednej na paznokciu) i nie wiem co to może być, może to od powietrza. Sam manicure na pewno utrzymałby się jeszcze dłużej, ale wiadomo, że paznokcie rosną. Kolor jest stonowany i pasuje do wszystkiego, schludny, a jednocześnie elegancki. Lakier jest bardzo gęsty i za pierwszym razem myślałam, że trafiłam na wadliwy egzemplarz, ale jednak tak ma być. Dobrze się on rozprowadza i sam poziomuje. Nic nie odchodzi i nie podpowietrza się. Trzyma się wyjątkowo dobrze, najlepiej ze wszystkich lakierów hybrydowych jakie miałam z różnych firm. Przez 4 tygodnie nie mam nawet żadnego odprysku. Czasami troszkę rozlewa się na skórki, ale mimo to też mi nie odszedł. Takim jasnym różowym kolorem maluję dwie warstwy. Pędzelek jest odpowiednio szeroki. Na początku też myślałam, że nie chce mi ten lakier zastygnąć, ale po prostu muszę bardzo dobrze przetrzeć cleanerem po utwardzeniu. Paznokcie ładnie się błyszczą, ten ładny blask trzyma się do dwóch tygodni. Jak dla mnie ta trwałość jest nie do zdarcia. A do tego jest dostępny w najbliższej stacjonarnej drogerii. Polecam!

Miało być dobrze, wyszło jak zwykle.

To nie jest dobry produkt i nie spełnia nic, co obiecuje.

Jest bardzo gęsty, źle się nim operuje, nawet po rozgrzaniu buteleczki.

Po nałożeniu jest matowy, więc top i tak jest potrzebny. Co najgorsze? Mimo przygotowania płytki i odtłuszczenia płytki odłazi w całym płacie po 2-3 dniach. Za każdym razem .
Raz spróbowałam z nałożeniem bazy pod ten produkt i było dokładnie tak samo.

Porażka.

Błyskawiczny manicure z jednym produktem

Moim zdaniem jest to świetny produkt dla zabieganych osób. Mamy tutaj zarówno bazę, kolor, top + nadaje się do przedłużania paznokci. Wystarczy nałożyć 3 warstwy i manicure jest gotowy. Posiadam aktualnie dwa kolory z tej serii. Jeden to typowy nudziak a drugi to transparentna brzoskwinka z delikatnymi drobinkami. Przepiękne, spokojnie nadają się do pracy jako elegancki stonowany manicure. Trwałość na bardzo wysokim poziomie. Utrzymuje się u mnie 3 tygodnie i myślę, że mógłby dłużej gdyby nie to, że moje paznokcie rosną w sprinterskim tempie ;) Produkt ma dosyć gęstą konsystencje. Wydaje mi się, że może to być problem dla osób przyzwyczajonych do zwykłych lakierów hybrydowych. Ale to tylko kwestia wprawy. Do pędzelka nie mam zastrzeżeń, nie mam problemu z nakładaniem lakieru na paznokcie.