Barwa, Barwa Naturalna, Szampon do włosów suchych i łamliwych `Len & Vitamin Complex LA`

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z lnu oraz kompleksem witamin przeznaczony do mycia włosów suchych i łamliwych.
Regularne stosowanie chroni włosy przed utratą wilgoci, wzmacnia je i zapobiega ich łamaniu.
Kosmetyk przebadany dermatologicznie

eee, szampon jak szampon, szału nie ma

Tani, ładnie pachnie zielonym jabłuszkiem, ma oryginalny kolor :D Ale co tu kolor ma do rzeczy :]
Prosty- ja lubię takie właśnie "proste" szampony.

Myje ok, ja muszę stosować dwa razy bo za pierwszym mogłabym wylać pół butelki i i tak się ledwo pieni. Mało wydajny, ja mam dużo włosów i są długie, wylewam go raczej sporo... To WYLEWANIE jest też "zasługą" butelki- niestety ale otwór jest za duży no i trudno potem już lejący się szampon okiełznać :]
Po umyciu włosy mam trochę sianowate ale tez sypkie i puszyste.

Ogólnie- może być ale też szału nie ma :)

Ja wolę tatarowo-chmielowy z tej serii.

Używam tego produktu od: kilku tygodni co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Dobry, ALE...

ale nie porównywalny z czarnorzepową Evą Naturą!

+ dobrze zmywa silikony i brudy dnia codziennego :brzydal:
- ale już z olejami ma problem
+ ładnie pachnie, chociaż znajomy miał niezłą polewkę: ma kolor niebieski, pachnie jabłkami a jest to szampon lniany :D
+ nie podrażnia, nie wywołuje łupieżu
+ nie wysusza
-/+ skład dość przeciętny
- wydajność słaba

Podsumowując- jest ok, ale tylko do \'zwykłego\' mycia włosów, do zmywania olei niestety nie polecam.

Używam tego produktu od: września, na zmianę z innymi

bdb

Szampon jest niedrogi, stosunkowo łatwo dostępny, dobrze oczyszcza i zmywa z włosów oleje, nieźle się pieni i nie wysusza tak jak inne ziołowiaki. Po prostu ideał :) Podoba mi się jego lekko galaretkowa konsystencja. Zapach i kolor - zaskakujące - zielone jabłko i ultramaryna (pewnie chodzi o to, że kwiat lnu ma niebieskie płatki?). Jedynie otwór w butelce bym zmieniła, bo jest zbyt duży.
Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: kolejne w trakcie

mocne 4

Przejdę od razu do konkretów:

+ szampon dobrze się pieni
+ świetnie oczyszcza włosy, bardzo dobrze zmywa wszelkie oleje, naftę, lakier itp
+ fajny zapach
+ cena
+ mimo dość małego opakowania bo 250 ml to szampon jest dość wydajny
+ włosy sa po nim puszyste i miękkie, nie wiem jak rozczesywanie włosów po im idzie bo zawsze używam odzywki
+ nie wysusza włosów

- minusem może być tylko butelka, wole jak coś jest otwierane na "klik" a nie odkręcane.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

ok

Dobrze się pieni. Włosy są po nim nawilżone i błyszczące. Dobrze się układają, chociaż mam wrażenie że są trochę obciążone ale to może też dlatego, że nie do końca radzi sobie ze spłukiwaniem olejków. Nie za bardzo przypadł mi do gustu jego zapach. Jest trochę sztuczny. Mimo to szampon jest dobry.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Rewelacja za tę cenę :)

Podoba mi się że jest naturalny i łagodny.
Miły zapach, słodki, ale nie przesłodzony.
Nie podrażnia, nie wysusza, nawet lekko nawilża włosy.
Łatwo go spłukać.
Włosy są czyste i lekkie, aż chce się je dotykać no i są mięciutkie.
Ponieważ to naturalny,ziołowy szampon bez sztucznych polepszaczy,trzeba użyc po nim odżywkę,wtedy włoski ślicznie się rozczesują :)
Wygodniej jest go przelać do butelki z mniejszym otworem podczas uzywania ale nie odejmę za to punktu bo biorąc pod uwagę cenę to znakomity szampon !

Używam tego produktu od: grudzien

Cudo za grosze

Kupiłam go z ciekawości i dlatego, że nie ma w skałdzie silikonów. Kosztował mnie całe 3 zł. :D

Plusy:
+ ładnie pachnie jabłkiem
+ ma wodnistą konsystencję (ja takie lubię)
+ pieni się w sam raz
+ dobrze oczyszcza włosy
+ nie plącze włosów
+ ma fajny niebieski kolor :D
+ jest wydajny

Minusy:
- dozowanie: przez za duży otwór często mi się wylewa

Kusi mnie żeby spróbować jeszcze inne wersje, ale za każdym razem jak jestem w sklepie wybieram ten. ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie do suchych włosów

fajny, niebieski kolor i zapach jabłka
szampon rzadki, wodnisty, nawet po przelaniu do lepszej butelki wycieka trochę bez naszej kontroli
pieni się nieźle, ale nie jest to kremowa, obfita piana, tu zachowuje się jak inne szampony Barwy
działanie - myje dobrze, nie podrażnia skóry głowy, ale plącze włosy i lekko przesusza, bez odżywki się nie obejdzie
na pewno nie jest to szampon dla suchych włosów - są po nim szorstkie, sztywne i splątane, bez odżywki są napuszone, sztywne, trudne do ułożenia, ledwo dają się przyczesać, żeby je związać
po odżywce zaledwie znośne, szampon wyraźnie im szkodzi a nie chroni przed wysuszeniem i łamaniem jak obiecuje
dlatego obniżam ocenę o 1* w porównaniu do innych szamponów Barwy jakie miałam

Używam tego produktu od: początku września (wystarcza standardowo na ok 15 myć)

dobrze oczyszcza włosy

Kupiłam ten szampon po przeczytaniu recenzji na wizażu i jak sie okazuje dobrze zrobiłam. Szampon dobrze oczyszcza włsosy z kosmetyków i innych zanieczyszczeń,włosy są skrzypiące i widać że czyściutkie, pieni się całkiem dobrze, bardzo podoba mi sie zapach i kolor.
Po umyciu wystarczy nałożyc odżywkę i włosy cacy, bo niestety bez odzywki ciężko z rozczesaniem włosów co wydaje mi się całkiem normalne przy szamponach ziołowych

Używam tego produktu od:1,5mc

Lubię takie dziwne rzeczy

Postanowiłam wypróbować ten szampon po przeczytaniu recenzji na wizażu, bo ciekawe były.
Uważam, że szampon jest dobrym produktem, pomimo to, że jest tani.
Pozytywna jego cechą jest skuteczne działanie, tzn. oczyszczanie bez wysuszania włosów.
Leciutko plącze włosy, ale moje są bardzo długie i to jest nieuniknione, kiedy mamy taki szampon, powiedzmy krystaliczny.
To tak pachnie len? Otóż nikt nie wie jak pachnie len, a to szampon lniany, mający zapach landrynek i stęchlizny, ale to nic nie szkodzi.
Pieni się całkiem nieźle, zwłaszcza w drugim myciu włosów.
Kolor ma śliczny, ale niezbyt naturalny.
Lubię takie dziwne rzeczy:)

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Bardzo dobry.

Dobrze się pieni, oczyszcza, po umyciu i użyciu dobrej odżywki moje suche i zniszczone włosy nabierają blasku, stają się miękkie i puszyste.
Nieco plącze włosy (jak każdy ziołowy) i może nie jest zbyt wydajny, ale przy takiej cenie można mu to spokojnie wybaczyć :)
Średnia wydajność jest też spowodowana stanowczo za dużym otworem w butli, ale zawsze można go przelać do innej butelki.
Ma też dziwny zapach - nie jest nieprzyjemny, ale po prostu dziwny - a kolor jest chyba z kosmosu ;)
Mimo wszystko polecam, bo to naprawdę dobry szampon, który nie oblepia włosów zbędną chemią.

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

bardzo dobry

Kupiłam w ciemno, ponieważ wylądowałam na wsi zabitej dechami i zbytniego wyboru nie miałam wśród szmponów, a bardzo lubię szampony ziołowe. Zapłaciłam za niego całe 2,99 zł. I jestem z niego bardzo zadowolona. Myje tak rewelacyjnie, że włosy aż "trzeszczą", ślicznie pachnie, ma boski kolor, ale trochę plącze włosy (z praktyki wiem, że tak to jest z ziołowymi szamponami, więc wybaczam) i trzeba nałożyć później dodatkowo odżywkę. Nie oblepia mi włosów niepotrzebnym "silikonem", jak wszystkie Nivea na przykład. Włosy są puszyste, sypkie i nie przetłuszczają się szybko. Przypominam - cena 2,99 zł. Polecam z reką na sercu :)