Barwa, Barwa Naturalna, Szampon do włosów suchych i łamliwych `Len & Vitamin Complex LA`

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z lnu oraz kompleksem witamin przeznaczony do mycia włosów suchych i łamliwych.
Regularne stosowanie chroni włosy przed utratą wilgoci, wzmacnia je i zapobiega ich łamaniu.
Kosmetyk przebadany dermatologicznie

jest ok

staram się powolutku wypróbować każdy szamponik z barwy tym razem padło na ten.

plusy:
- tani
- dobrze się pieni
- włosy pozostawia świeże i czyste

minusy
- otwór butelki przez co jest mało wydajny

dla mnie szampon to szampon cudów nie czyni by poprawić kondycję zniszczonych włosów trzeba je odżywiać. samym szamponem wiadome cudów nie zdziałamy..

nie wiem czy ponownie go kupię może któryś z barwy będzie moim KWC.

Używam tego produktu od:ok 2 miesięcy z przerwami

Fajny niebieski szampon :D

Dobrze myje włosy, ładnie pachnie, tylko ma spory otwór i często za dużo wypływa mi go na rękę. ;) Włosy są po umyciu lekkie i dobrze oczyszczone, ładnie się błyszczą. Lubię naturalne, ziołowe szampony. Są tanie, naturalne i nienapchane chemią. Polecam. :)

Używam tego produktu od: Paru miesięcy, na zmianę z innymi szamponami.
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego.

jestem zadowolona

Szampon generalnie w porządku, dobrze myje i oczyszcza włoski, wydaje mi się ze dodatek lnu powoduję że włoski są lepiej nawilżone/mniej wysuszone niż po innych szamponach ziołowych Barwy, zapach na plus, cena również

Są jednak minusy
- kto wymyslił taki paskudny kolor szamponu? - o wiele lepszy byłby zwykły bezbarwny, a nie taki cudak
- dziura w butelce mało ekonomiczna - ale jest na to sposób, jeśli kupujecie też szampony z polleny evy to wystarczy wyciagnac z polleny ten plastikowy dozownik i wcisnąć do butelki Barwy, idealnie pasuje...ja niestety zapomniałam ostatnio o tej dziurze i wyrzuciłam poprzednia butelke Barwy z zaadaptowanym dozownikiem:)

Używam tego produktu od:miesiaca

OK ale z Barwy wolę inne

Nie wiem, czy go jeszcze kupię, bo Barwa produkuje dużo innych, bardziej mi odpowiadających szamponów. PLUSY: połączenie jakość-cena-pojemność - solidny, polski produkt za 3 zł i za wcale nie taką małą buteleczkę - to się chwali; zapach - przyjemny, nie drażni, chociaż wyczuwam sztuczne nuty; wygoda użycia - szampon bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje; efekty stosowania - po użyciu włosy nie są tak suche, jak przy wielu innych szamponach (a ostatnio kilka razy nie użyłam po umyciu nim głowy odżywki), skóra głowy jest czysta, niepodrażniona - miły efekt, w dodatku nie plącze włosów. MINUSY: dostępność - bywa z tym bardzo różnie; wydajność-konsystencja - taka sobie, bo szampon jest rzadki; buteleczka - jak zwykle narzekam na za duży otwór. PODSUMOWUJĄC: warto kupić, przelać do innej butelki i używać. W awaryjnych sytuacjach dobrze sprawdza się również jako żel pod prysznic. Daję 4* bo nie szkodzi, jest niedrogi, ale brakuje mu tego "czegoś" - nie urzekł mnie tak, jak pozostałe wersje. Polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego opakowania (i chyba ostatniego)