Guerlain, Parure Extreme (Podkład wodoodporny)

Guerlain, Parure Extreme (Podkład wodoodporny)

Podkład wodoodporny o przedłużonej trwałości (do 8 godzin), który nie pozostawia śladów. Zawiera wyciąg z rożeńca tybetańskiego, który energizuje i uspokaja oraz dwa polimery o właściwościach matujących i regulujących produkcję sebum.

Posiada faktor SPF 25.

Niestety, nie dla mnie:(

Od kilku lat jestem wierna niezawodnemu DW Estee Lauder, ale czasem przyznam zdarza mi się zrobić " skok w bok" z innym podkładem. Parure zachwycała się moja kolezanka, na jej twarzy rzeczywiscie wyglądał dobrze, więc postanowiłam poprosić o próbkę w Sephorze, aby wypróbować to zachwalane cudo. Na pierwszy rzut oka- wszystko wyglądało dobrze, kolor dopasowany do mojej karnacji, lekka, delikatna konsystencja i śliczny zapach róż. Rozprowadzał się bezproblemowo, dobrze wtapiał, " nie odstawał od twarzy". Problemy zaczęły się później- okazało się, że imho podkład za słabo kryje- w zasadzie on tylko wyrównuje koloryt cery, o pokryciu różnych niespodzianek, naczynek czy piegów nie ma mowy. Niestety, także nie matuje :( Pomimo przypudrowania pudrem sypkim- po 2 godzinach świeciłam się, a strefa T błyszczała niczym latarnia. Słabo tez utrzymuje się na twarzy- po 6 godzinach, gdy zmywałam podkład płynem micelarnym- wacik był niemal czysty, stąd wniosek, że Parure zwyczajnie się ulotnił:( Dodatkowym minusem jest to, ze nieestetycznie ciemnieje na twarzy.
Reasumując- podkład nie dla mnie, ja go na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: duża próbka z sephory

Parure w wielkim mieście

Nabyłam ten podkład w ciemno, bez sprawdzania po nieudanym romansie z Color Clone HR i muzyka na nowo zaczęła grać:)
Nadaje bardzo przyjemny kolor, ale nie kryje mocno. Prawdą jest, że po nałożeniu palcami krycie jest większe, ale Dermablend nie oczekujcie. Moim zdaniem nie dla osób z chcących dużo ukryć. To dla kogo? Dla kogoś kogo nie interesują przelotne miłostki: idealnie nawilża, nie wysusza i nie natłuszcza, ale musi się go dobrze traktować czyli... PĘDZLEM.
Polecam HAKURO

zdecydowanie moj faworyt

używałam mnóstwo podkładów,ale zazwyczaj po jakims czasie prawie nic z nich nie zostawalo, albo mazal sie i brzydko wygladal. ten podklad poznalam dzieki probce,ktora otrzymalam kiedys przy zakupach w perfumerii. odrazu mi sie spodobal, mocno kryje, pieknie pachnie, nie rozmazuje sie i przetrwa naprawde wiele godzin. juz nigdy go nie zamienie na zaden inny podklad. uzywam odcienia 02,moze jedynym minusem podkladu jest wysoka cena bo obecnie w sephorze kosztuje ok 240zl. ale on jest warty kazdych pieniadzy:)

strasznie kiepski....

Podkład nie dla cery mieszanej lub tłustej. Przynajmniej nie dla mojej. Kryje słabo, najjaśniejszy odcień jest jakiś różowy,szybko moja cera sie po nim świeci. Do tego jest drogi. To wszystko nie pasuje do siebie. Nie wiem czy ja trafiłam na jakiś bubel perfumeryjny? Nie polecam....

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Nie ma lepszego podkładu na rynku:)

Kocham podkłady, miałam wszystkie w tym (estee lauder double wear, givenchy photo perfexion, guerlain -wszystkie, diora)..
Najlepszy bo:
-utrzymuje się najdłużej
-nie pozostawia smug
Minusy, kolor 01 muszę sprowadzać z azji;/ Latem 02 ok :)
Pierwszą butelkę chciałam reklamować przez konsystencję, naszczęście zgubiłam paragon..:)

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: 7 całych

NUMER 1

Jak dla mnie jest to na chwilę obecną podkład numer 1.
Idealnie stapia się z moją suchą skórą, jest trwały, dobrze kryje ale nie robi maski - długo utrzymuje sie na twarzy!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakicie 2

to nie dla mnie

zakupilam ten podklad bo zasugerowalam sie opiniami na KWC, pomyslalam ze skoro tyle osob go chwali wiec warto wybrobowac... Dosc ze dobrano mi w sklepie lekko za ciemny kolor to jeszcze nie spelnil do konca swoich zapewnianych zalet ...
+ jest trwaly, nawet po kapieli w jacuzzi podklad nadal jest ale wiadomo nie w idealnym stanie
+ kryje

- strasznie ciezko go rozsmarowac na twarzy by nie wystapil efekt maski, trzeba to zrobic szybko i sprawnie bo nie ma mowy o poprawkach
- po uzyciu kremu nawilzajacego pod podklad, kosmetyk sie roluje

Nie jestes z niego do konca zadowolona (mozliwe ze przez ten zbyt ciemny kolorek) uzywam go ale preferuje inny ktory zakupilam na drugi dzien po wyprobowalam tego.

Rada: warto najpierw wyprobowac probke i sprawdzic na wlasnej skorze czy kosmetyk bedzie okey, niz leciec do sklepu i kupowac odrazu cale opakowanie. Kazda ma inna cere i dla kazdej dobre jest co innego .

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

Koszmar...

Najpierw używała go moja mama pootem japowiemjednymsłowemkoszmar. Dastałyśmy z mamą strasznego uczulenia po nim słabo kryje tworzy efekt maski i nie jest wogóle trwały a codopiero wodoodporny. Nie polecam i w dodatku nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: 1/6

Zwyczajny

Mam skórę mieszaną, niestety podkład uwydatniał suche skórki skóra niemiłosiernie się błyszczała.
+ ładnie się rozprowadzał
+ krycie
+ wysokie SPF
+ nie zapychał
+/- trwałość
- opakowanie (pompka - uniemożliwia zużycie produktu do końca)
- cena troszkę za wysoka
- wybór jasnych kolorów

super, lekki i naturalny

Witam,

podkład Guerlain, Parure Extreme jest idealny, uzywam nr 03 i musze przyznac, że jeszcze żaden podkład nie stapiał sie tak z moja skórą. Odejmuję mu jedynie pól gwaizdki za to, ze nie matowi idealnie mojej cery (jeszcze się taki nie znalazł). Niewatpiliwe jest to luksus i czuc to od pierwszego nalozenia.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

najlepszy podkład dla cery mieszanej

Najlepszy podkład jakiego dotychczas używałam!

Wcześniej ideałem był double wear ale okazał się trochę za ciężki, więc postanowiłam szukać dalej.

Podkład niesamowicie stapia się ze skórą, nie tworząc efektu maski, a jednocześnie idealnie kryjąc.

Mimo mojej mieszanej cery, nie spływa po całym dniu pracy jak niektóre podkłady. Oczywiście tak czy inaczej muszę użyć bibułki matującej ale raz dziennie nie jest to problemem.

Gorąco polecam, bo mimo tego że ma swoją cenę, starcza na długo i daje naprawdę niesamowity efekt na skórze.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Póki co Mój Ideał

Tak - kryje
Tak - jest trwały
Tak - nie wysusza
Tak - nie przetłuszcza
Tak - cera wygląda naprawdę fajnie i zdrowo

Stosowałam już mnóstwo najróżniejszych podkladów, tanszych marek, ale większość to te z "górnej półki". Jak dla mnie ten jest najlepszy. Idzie jednak lato i bedzie trzeba poszukać czegoś lżejszego.

Używam tego produktu od: grudzień 2011