Mypa, Aloe Vera, Anti Breakage Shampoo (Szampon do włosów bardzo suchych i zniszczonych)

Delikatny szampon pielęgnacyjny do włosów bardzo suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Regularnie stosowany wygładza włosy, zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się końcówek, nadaje połysk i miękkość. Zawiera 40% wyciąg z aloesu, mleczko migdałowe, panthenol i witaminę B3.

i to jest to

I to jest jeden z nielicznych szamponów które mi pasują.Ma fajną konsystencję i zapach.Jest delikatny mimo,że zawiera w składzie SLES .Myje mi dobrze włosy,nie przesusza ich.Zmywa oleje itp.Włosy są po nim świeże aż do następnego mycia.Warto!

już tylko on:)

Jedyny szampon z jakim się spotkałam (a uwielbiam zmieniać szampony - może dlatego, że nigdy żaden nie zadowolił mnie w wystarczającym stopniu), a który faktycznie nawilża włosy. Są miękkie, błyszczące, jak po odżywce, a efekt ten bez żadnych żadnych silikonów! Podejrzewam o to ten aloes, rzeczywiście wysoko w składzie. Szampon jest delikatny dla włosów i bardzo dobrze zmywa oleje. W rzeczywistości nie mam ani suchych ani zniszczonych włosów, ale lubię używać takie szampony,bo moim zdaniem świetnie zapobiegają takim dolegliwościom włosowym. Po tym szamponie są zregenerowane i błyszczą aż po końce, które są miekkie i wygładzone jak po jedwabiu :)
Szampon jest bardzo wydajny, używam go już prawie miesiąc a ubyło jedynie niecała 1/3 butelki 300 ml. Jego jedyną wadą jest to,że dostępny jest jedynie w drogerii Natura, a i to na półce - przynajmniej u mnie stoją góra dwie butelki tego szamponu.

Używam tego produktu od: prawie miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego i przede mną jeszcze wiele

Naprawdę godny polecenia

Szampon bardzo dobry, wyciąg z aloesu wysoko w składzie, przede wszystkim nie podrażnia skóry głowy, co często zdarzało mi się w przypadku innych szamponów, bardzo dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich, nie sprawia, że są suche i sianowate, są po nim miękkie, ładnie się układają.

Bardzo ładny skład, wydajny, niewielka ilość wystarczy do umycia włosów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, na zmianę z innymi

lubię!

bardzo fajny szampon!
do niedawna uważałam, że szampon ma przede wszystkim myć, oczyszczać. stosuję naturalną pielęgnację włosów od ponad 2 lat i na chwilę obecną ich stan jest bardzo dobry - mogę sobie pozwolić na używanie odżywek/masek nie przy każdym myciu w związku z czym, zaczęłam zwracać większą uwagę na pielęgnacyjne własciwości szamponów. ten konkretny zawiera dużą ilość aloesu, co daje się odczuć przy używaniu - włosy są miękkie, nawilżone, błyszczące. bardzo dobrze się pieni, łatwo spłukuje, nie \'skrzypi\' we włosach.

lubię, lubię, lubię....;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Godny polecenia

Jeśli mam wybierać szampon z slsem i ogólnie lepiej oczyszczający - to wybieram zdecydowanie ten. Uzywałam wcześniej wersji do włosów tłustych u nasady, a suchych na końcach, ale ten wydaje mi się nieco lepszy.

+dużo aloesu w składzie,
+ włosy miłe w dotyku, miękkie, delikatnie nawilżone
+ długo świeże,

- moja skóra głowy nie lubi, gdy używam go zbyt długo, bo wtedy czasem swędzi i nasila się mój łupież, ale wielkiej tragedii nie ma,

- /+wydajność i cena wypadają tak średnio.

Polecam do używania na zmianę z innymi, łagodniejszymi szamponami w roli oczyszczacza. Jak zauważyły Wizażanki, szampon ma tendencję do plątania włosów, ale dobra szczotka i po sprawie, więc dla mnie nie jest to minus.

*mam włosy dość szybko przetłuszczające się, czasem suche końcówki

Polubiłam i będę wiernie wracać.

Używam tego produktu od: Około dwóch miesięcy na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Bardzo dobry szampon

Jestem zadowolona - już po pierwszym użyciu zauważyłam,że szampon zdecydowanie zmiękcza włosy. Są dobrze oczyszczone i przyjemne w dotyku. Co ważne - skóra głowy również jest pod dobrą opieką - nie swędzi, nie piecze, a wręcz pokuszę się o stwierdzenie,że ten szampon chroni ją przed wszelkimi podrażnieniami!
Użyty w duecie z odżywką z tej serii, przedłuża świeżość włosów - po 12h nadal są sypkie i dobrze wyglądają. (przeważnie gdy myję włosy rano - wieczorem są one już oklapnięte)
Małym minusem może być to,że opisywany szampon plącze włosy - powoduje to dyskomfort podczas mycia. Jednak po nałożeniu odżywki wszystko jest ok - nie ma problemów z rozczesywaniem.
Osobiście nie przypadł mi do gustu zapach. Natomiast nie uznaję tego za wadę, ponieważ w pielęgnacji włosów liczą się dla mnie efekty, a nie nuta zapachowa.

Polecam!

super

Szampon jest idealny, delikatnie ale skutecznie myje, nie podraznia skory glowy, wlosy sa puszyste, lekkie, takie jakie chcialam (push-up bez wyszuszenia;-)), na dodatek jest bardzo wydajny i dobrze sie pieni. Najlepszy z dotychczas stosowanych przez mnie szamponow;-) polecam zwlaszcza z odzywka z tej samej serii.
jedyny minus, to kiepska dostepnosc- tylko w drogerii natura.
Edit:
Muszę trochę sprostować- nie wiem czemu, ale po kilku tyg. używania tego szamponu swędzi mnie skóra głowy, za co odejmuję 1 gwiazdkę.

Świetny!

Naprawdę świetny szampon.
*wydajny,
*mocno się pieni,
*nie podrażnia głowy(a mam wrażliwą),
*nie wysusza, a wręcz nawilża włosy,
*nie kołtuni ich.
Dla mnie ideał. Włosy są miękkie, nawilżone, skóra głowy zadowolona, nic się z niej nie sypie.

Polecam!

Niby cudo, ale....

Do zakupu tego szamponu skłoniło mnie przede wszystkim (rzekomo) 40% Aloesu w składzie. Przy moich suchych i zniszczonych włosach znalezienie dobrego szamponu graniczy niemal z cudem. On jest dobry ale nie najlepszy. Przede wszystkim dobrze oczyszcza włosy, ładnie pachnie i jest w miarę wydajny. Niestety plącze mi włosy i średnio nawilża. Razem z balsamem z tej samej serii daje prawie świetny efekt. Rzeczywiście dostać go można tylko w Drogerii Natura.
Można wypróbować.

Używam tego produktu od: 2,5 mies.

delikatny

Niemal wyłącznie plusy:
- łagodny dla skóry głowy,
- delikanty zapach,
- niewielka ilość wystarczy, by umyć włosy,
- normalna cena.

Malutki minus za dostępność - wyłącznie w Naturze :kwasny:

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dobry

szampon ma ładny,delikatny aloesowy zapach,ma fajna konsystencje,dobrze sie pieni,nie placze wlosow co jest dla mnie wazne,dobrze oczyszcza wlosy i skore glowy,ktora nie podraznia,cena w stosunku do pojemnosci nie jest wysoka.kupilam go w Naturze,i chyba tylko tam go mozna dostac bo nigdze go nie widuje

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:2miesiace

super

Wspaniały szampon,idealna konsystencja ,wydajny,miękkie gładkie włosy.
Bardzo dobrze oczyszcza.Na pierwszym miejscu w składzie ma sok z aloesu który u mnie sprawdza się bardzo dobrze w każdej postaci
Polecam serdecznie

Używam tego produktu od:1 miesiąca