Ziaja, Med, Trądzik Różowaty, Krem redukujący podrażnienia (stara wersja)

Ziaja, Med, Trądzik Różowaty, Krem redukujący podrażnienia (stara wersja)

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.64/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

Krem redukujący podrażnienia w kuracji na trądzik różowaty to preparat działający łagodząco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę zarówno z objawami trądziku, jak i do skóry ze zmianami naczyniowymi. Emulsja nawilżająca z wykorzystaniem Eco-certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej. Niska ochrona przeciwsłoneczna SPF6.
Substancje aktywne kremu działają na mechanizm powstawania trądziku różowatego (trokserutyna i escyna).
Profilaktyka teleangiektazji:
- wyraźnie wzmacnia barierę naskórkową,
- obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych,
- działa rozjaśniająco na naskórek.
Redukcja zmian trądzikowych:
- hamując aktywność 5 a - reduktazy redukuje wydzielanie sebum,
- skutecznie zapobiega zmianom grudkowo - krostkowym,
- zmniejsza nadreaktywność gruczołów łojowych.
Kompensacja:
- zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV,
- daje efekt łagodzenia podrażnień,
- nawilża, zmiękcza oraz działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę.
Substancje aktywne:
trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), modyfikowana skrobia, kompleks proteinowo-cynkowy, fotostabilne filtry UVA i UVB, czysta escyna, alantoina.

jedyny który działa ;p

Póki co jest najlepszy od garniera,vichy,svr,lrp,bioderma,AA i innych...a już tyle przetestowałam ;p

Poprawia kondycje cery i faktycznie działa na grudki ;p a do tej pory tylko minimalnie działał svr, a Ziaja Med jest o niebo lepsza :D cera jest ożywiona, jednolita i gładziutka ;p i wygląda jak u laleczki ;p

To będzie mój KWC :)

Ilość zużytych opakowań: jeszcze 1-wsze

KWC

Kolejny produkt, który poznałam z serii Ziaja Med i jestem zachwycona :) nienachalnie i niezauważenie rozprawił się z moją trudną, wiecznie podrażnioną i pozapychaną cerą. Delikatnie pachnie, delikatnie wygląda w łazience i delikatnie obchodzi się z cerą - ale za to skutecznie! Uwaga - to NIE jest krem na zwykły, bakteryjny trądzik młodzieńczy. Krem lekko matuje, nie zapycha porów - wiem, bo mnie prawie wszystko zapycha, łagodzi podrażnienia, po kilku tygodniach wyraźnie redukuje wydzielanie sebum. Jest doskonały. Szybko go zużywam bo smaruję nim coraz większe powierzchnie, szyję, dekolt, biust :) Pomógł mi po kwasach.
Niestety z nieznanych mi przyczyn Ziaja nie chce go sprzedawać, stąd trudności w zakupie, zresztą całej serii Ziaja Med.

Używam tego produktu od:4 m-ce

Boski!

Kolejny krem z ziaji, który mnie zachwycił. Jest boski...
Same plusy:
- skóra jest gładka jak u niemowlaka po jego użyciu,
- przyjemny zapach i konsystencja,
- nie powoduje świecenia się skóry,
- łagodzi zaczerwienienia (!!),
- rozjaśnia naskórek (!!).
Filtr tylko 6, ale i tak daję mu 5 gwiazdek, bo jest naprawdę świetny. Jeżeli chodzi o wydajność to starcza tak na ok. 3 mies. codziennego stosowania. Polecam wszystkim Paniom z problemami skóry w postaci pojawiających się zmian krostkowych i osłabionymi naczynkami. Już kupiłam 2 opakowanie, bo tylko w nielicznych aptekach można go kupić.

Używam tego produktu od: 2 mies.

miłe zaskoczenie

Pięlegnacja mojej wymagającej i kapryśnej cery to duże wyzwanie. Kremy na podrażnienia są cięższe, więc z reguły mam już po nich zapchane pory.
Ten krem jest świetny, gdyż nie zanieszycza porów, lekko matuje. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz faktycznie wpływa rozjaśniająco na naskórek, jak to ładnie określił producent;) Ma lekką konsystencje, nie tak tępą jak np. Clinique dla naczynkowców. Cena jest bardzo zachęcająca, zapłaciłam za niego 11 zł. Polecam:)

Wrócę do niego z pewnością

Bardzo dobry.Mam cerę mieszaną, z tendencją do powstawania zarówno zaskórników, jak i wielkich bolących krost. Poza tym cera jest wrażliwa, wiecznie zaczerwieniona. Bardzo łatwo ją zapchać. Jakiś czas temu nastąpiło drastyczne pogorszenie stanu mojej cery. Nigdy nie miałam krost na czole, aż nagle pojawiło się ich mnóstwo.. oraz na brodzie. Zaczełam je wyciskać, i wiadomo jak wyglądałam.. NIC nie pomagało. Żadne kremu, maseczki ,toniki( nawet silny z kwasem) Za to ten krem wytleczył moją buzię w tydzień!
Rozjaśnia, łagodzi i leczy krosty.
Teraz mam nawilżający z ziaji med,ale jest trochę gorszy.Polecam!!Używam tego produktu od:miesiąc

edit:
po jakimś czasie, moja cera się do niego przyzwyczaiła i niestety nie działał tak dobrze jak kiedyś. Ale myślę,że za jakiś czas do niego wrócę.

KWC!!!

Po pierwszej próbie Ziaji i miłym zaskoczeniu, kupiłam kolejny krem. Znowu się nie zawiodłam. Krem jest świetny! Fajnie nawilża, pozostawia miła w dotyku skórę, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.
Mam bardzo łagodne stadium trądzika różowatego, więc ten krem wystarcza do wyciszenia skóry na policzkach.
Wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne na rynku kremy do skóry naczynkowej i skłonnej do trądzika różowatego, ten krem jest jedynym który działa na moją skórę i pomaga mi utrzymać ją w bardzo przyzwoitym stanie. Po pół roku używania tego kremu (oczywiście z maseczkami wzmacniającymi naczynka oraz z serum i betakarotenem) moja skóra wygląda naprawdę ładnie. Polecam z czystym sumieniem :-)
Ilość zużytych opakowań: 3 tubka

na miało być tak pięknie...

Kupiłam krem w aptece z nastawieniem przetestowania nowości.
Mam cerę mieszaną, alergiczną oraz skłonności do pękających naczynek
Niestety, po roku muszę zmienić opinie o tym kosmetyku - jestem rozczarowana.
Przez pierwszy tydzień miałam jak najlepsze zdanie o nim, ale po dłuższym stosowaniu totalnie pogorszył mi stan skóry.

- lekka konsystencja a zapycha
- spowodował wysyp trądziku, czasem pojedyńczych ropnych wyprysków
- po nałożeniu zostawia jakąś dziwną wyczuwalną i świecącą się warstwę (parafina)
- krem w kolorze lekko żółtym - po przetarciu twarzy te żółte ślady kremu zostają na chusteczce
- prawie wcale się nie wchłania, bardzo ściąga
- wysuszył mi skórę (a miał nawilżać)
- co do naczynek, totalnie żadnego pozytywnego efektu

- ogółem nie spełnił ani jednej obietnicy producenta.

Jedynym plusem jest fajne opakowanie - poręczna tubka.

-zużytych opakowań: niecałe 2 opakowania

SUPER DLA ROSACEA

Zgodnie z opakowaniem jest to krem dla osób z problemem trądziku różowatego - czyli dla tych raczej po 30-stce, z problemami naczynkowymi i nadwrażliwą cerą z wypryskami a nie dla nastolatek ze zwykłym trądzikiem.
Niestety okazało się, że należę do tego zacnego grona.
Stosuję ten krem od miesiąca i jestem nim zachwycona.
Pięknie wygładził cerę i uspokoił naczynka.
U mnie dobrze się wchłania,nie świecę się po nim a skóra jest dobrze nawilżona i bez podrażnień.
Świetny jako krem na dzień pod makijaż.
Byłby ideałem gdyby miał do tego wysoki fotostabilny filtr.
Polecam różowatym :)

Niestety nie dla mnie:(

Niestety muszę zepsuć opinię temu kremowi. Ostatnimi czasy polubiłam produkty Ziaji, które zazwyczaj okazywały się skuteczne i niedrogie. Myślałam, że będzie tak i tym razem, ale niestety.
Po stosowaniu maści, którą przepisał mi dermatolog moja skóra była w fatalnym stanie - przesuszona, okropnie zaczerwieniona (słowami się tego nie opisze) i ogólnie podrażniona. Na wizażu znalazłam właśnie ten krem i pod wpływem recenzji kupiłam. Konsystencja przyjemna, dobrze się rozsmarowuje, zostawia tłusty film, ale stosowałam go tylko na noc, więc mi to nie przeszkadzało. Rano buzia była nawilżona, jednak po paru dniach na mojej pozbawionej już większych wyprysków buzi pojawiły się zaskórniki:/ po każdym stosowaniu musiało coś wyskoczyć:( zaczerwienienie jednak zlikwidował i rozjaśnił skórę, ale nie kupię ponownie ponieważ po paru użyciach musiałabym na nowo wysuszać skórę najróżniejszymi specyfikami i tak w kółko...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Naprawde dobry krem!

Krem stosuje od dłuższego czasu. Mam cere tłustą,trądzikową na której lubią sie tworzyć różnego rodzaju podrażnienia tj.zaczerwienienia,krosteczki itp. i powiem szczerze że dawno nie miałam tak dobrego kremu,który potrafi w tak krótkim czasie uspokoić skóre,a w dodatku zadziałać na różnego rodzaju niedoskonałości cery trądzikowej. Ostatnio zakupiłam krem firmy dermadic kojąco-nawilżający i powiem że ziaja jak dla mnie spisuje się o niebo lepiej...!

ZALETY:
- łagodzi i koi
- znikają wszelkiego rodzaju zaczerwienienia
- skóra staje się bardziej jednolita
- delikatnie matuje
- ogranicza powstawanie niedoskonałości
- idealny na chłodniejszą pore roku dla cery trądzikowej
- nie zapycha
- eliminuje zaczerwienienie skóry
- doskonały po zabiegach w gabinecie kosmetycznym typu: mikrodermabrazja, kwasy itp.

Kolejna Rewelacja!!

To jest kosmetyk-zbawienie dla mojej wiecznie podraznionej, przetłuszczonej i odwodnionej cery: wygładza, redykuje przebarwienia i zaczerwienienia, nawilża, Rano cera jest gładka i rozpromieniona.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Doskonały -brawo Ziaja

Bardzo dobry lekki kremik, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Błyskawicznie likwiduje podrażnienia skóry po kwasach, po słońcu, intensywanych maseczkach oczyszczających. Koloryt skóry wyrównuje się , zaczerwienienia szybko znikają, skóra wygląda zdrowo a przy tym mam wrażenie, że lekko ją nawilża i uelastycznia. Doskonały kremik dla osób o tłustej cerze, nie zapycha porów a przy dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że trochę zmniejsza wydzielanie sebum.
Bardzo wydajny, taniutki, zapach ledwo wyczuwalny. Jeden z najlepszych kosmetyków na rynku.

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań:co najmniej 6