Ziaja, Med, Trądzik Różowaty, Krem redukujący podrażnienia (stara wersja)

Ziaja, Med, Trądzik Różowaty, Krem redukujący podrażnienia (stara wersja)

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 3.53/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem redukujący podrażnienia w kuracji na trądzik różowaty to preparat działający łagodząco i osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę zarówno z objawami trądziku, jak i do skóry ze zmianami naczyniowymi. Emulsja nawilżająca z wykorzystaniem Eco-certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej. Niska ochrona przeciwsłoneczna SPF6.
Substancje aktywne kremu działają na mechanizm powstawania trądziku różowatego (trokserutyna i escyna).
Profilaktyka teleangiektazji:
- wyraźnie wzmacnia barierę naskórkową,
- obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych,
- działa rozjaśniająco na naskórek.
Redukcja zmian trądzikowych:
- hamując aktywność 5 a - reduktazy redukuje wydzielanie sebum,
- skutecznie zapobiega zmianom grudkowo - krostkowym,
- zmniejsza nadreaktywność gruczołów łojowych.
Kompensacja:
- zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV,
- daje efekt łagodzenia podrażnień,
- nawilża, zmiękcza oraz działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę.
Substancje aktywne:
trokserutyna, prowitamina B5 (D-panthenol), modyfikowana skrobia, kompleks proteinowo-cynkowy, fotostabilne filtry UVA i UVB, czysta escyna, alantoina.

The Beściak :-)

Ten krem do spółki z kremem do cery naczynkowej na noc zdziałał cuda z moją twarzą. Ale zaczęło się od tego właśnie, bo szukałam czegoś, co zwęzi moje pory na policzkach koło nosa. W aptece wypatrzyłam Ziaję, cena rewelacja, więc przygarnęłam. I zaczęła się ta miłość wielka, oraz poszerzanie kolekcji :-) Przede wszystkim nie mam trądziku, ale mam (miałam) rozszerzone pory i jakieś zaskórniaczki tu i tam, tłusta strefa T. Oraz małe pajączki na szczytach policzków. Ten krem rozjaśnił mi twarz, zwęził znacznie pory, wygładził... Stosuję go na dzień pod makijaż, bo cudownie nawilża,a nie natłuszcza, i momentalnie się wchłania. Buźkę mam teraz taką, że czasem tylko przypudruję jakimś pudrem rozświetlającym i do pracy :-) Bez podkładu, bo co tu ukrywać, nie ma zaczerwienień, jedyne do czego służy mi teraz podkład, to ocieplenie odcienia skóry, bom blada jak... :-)

brawo dla ZIaji

Biorąc pod uwagę ilość produktów do cery z trądzikiem rózowatym (czyli małą) brawo dla Ziaji za sam pomysł tego kremu. brawo także ze jego działanie, naprawdę nie podrażnia, buzia robi się po nim milutka i gładka no i cena niewielka, super kosmetyk dla tych co muszą zmagać się z rosaceą. Polecam warto spróbować

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 jedno

świetny

Mam cerę wrażliwą, naczynkową, mieszaną, ze skłonnością do przesuszania na policzkach i zapychania na czole i nosie. Wypróbowałam wiele kremów na naczynka, niektóre z nich kosztowały naprawdę sporo, ale żaden do tej pory nie przypadł mi do gustu jak ten skromny tani apteczny kremik ziaji. Sprawił, ze skóra stała się mniej wrażliwa i co bardzo ważne nie zapycha.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Super!

U mnie trądzik różowaty objawiał się już w postaci krostek i grudek. Pozatym mam bardzo wrażliwą cerę. Stosowałam o wiele droższe kremy i specyfiki . Jednak ten kremik zdecydowanie przewyższa inne droższe kosmetyki.
Rożnicę zauważyłam już po kilku dniach. Krostki trądzikowe zaczęły przysychać i nie pojawiały się nowe. po 2 tyg stosowania kremu moja stan mojej skóry zdecydowanie i widocznie się poprawił.
Naprawdę polecam osobom borykającym się z problemem trądziku różowatego.

Rozjaśnia

Muszę zacząć od tego, że nie mam trądziku różowatego tylko pojedyncze wypryski (czasami podskórne, czerwone, które bolą) i naczynka.
Krem ładnie rozjaśnia buzie, ale strasznie się po nim świecę i zapycha.
Przyspiesza gojenie i zapobiega nowym pryszczom podskórnym oraz zwykłym.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Łagodzi i rozjaśnia

Krem stosuję na dzień na nos i brodę, gdzie często mam podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Ładnie rozjaśnia i wyrównuje koloryt. Jest lekki i nie roluje się pod podkładem. W duecie z antybakteryjnym Cicabio Biodermy, który nakładam na noc, bardzo dobrze radzi sobie z wypryskami. Bardzo wydajny, wystarczy odrobina. Ma delikatny, przyjemny zapach. Nie spodziewałam się, że tak tani krem tak dobrze sobie poradzi z podrażnieniami.

kupię kolejne opakowanie

mam tylko jedno do niego ale. ale dlaczego ma tak niski filt. po za tym świetnie nadaje się pod makijaż,nie roluje się. pozostawia na twarzy delikatną warstewkę. nie spowodował powstawania wyprysków cz czegoś tam podobnego. trochę zmniejszał rumień. nie wysuszył mi twarzy. a po za tym co tu jeszcze można wymagać za tak niską cenę
dla skóry suchej może okazać się za słaby
Używam tego produktu od:połowy maja 2010 roku
Ilość zużytych opakowań:jedno i drugie tak w połowie

Zapchał mnie...

Wizaż i KWC skusiły mnie do zakupu tego kremu. Niestety u mnie się nie sprawdził.
Przede wszystkim zapchał mnie i wysuszył.
Krem podrażniał również moją twarz, szczególnie gdy miałam na twarzy jakieś wypryski, ranki.

Ilość zużytych opakowań:1/2

raczej nie

Jednak nie dla mnie.
Krem jest tani, ale co z tego, skoro na mnie nie działa. Ma lekką konsystencję, szybciutko się wchłania i nie podrażnia. I z plusów to by było na tyle. Niestety nie łagodzi zaczerwienień i istniejących podrażnień, nawilża zdecydowanie za słabo - po jego użyciu mam nieprzyjemne uczucie ściągania skóry, którego nie cierpię. Przez to zaczęłam go używać w większych ilościach i zrobił się bardzo niewydajny.
Ja jednak poszukam czegoś innego.

Działa

Ja używam z tej serii krem wyciszający rumień na dzień, nadaje się pod podkład, na noc używam w dużej ilości skoncentrowaną emulsję redukującą podrażnienie. Ten zestaw naprawdę mi pomógł. Krem na dzień nie wybiela skóry, co robią inne kremy na naczynka. Rożnicę widzę głównie w momencie dużego stresu, kiedyś robiłam się jak burak, teraz jestem lekko zaróżowiona mimo iż nadal czuje wysoka temperaturę twarzy. Użyłam dopiero około połowy opakowań obu ale już widzę różnicę, mam nadzieję ze dalsze używanie przyniesie dalsze efekty.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Efektów brak

Lubię pordukty Zaji,nawet bardzo i po tym kremie spodziewałam się fużo więcej.Niestety moje oczekiwania nie zostały spełnione.Nie rozjaśnia przebarwień,nie zmiejsza zaczerwienienia,nie łagodzi.Nie reguluje działania gruczołów łojowych(wrećz przeciwnie mam wrażenie,że twarz jakiś czas po nałożeniu bardziej się błyszczy)ani nie pomaga przy problemach z grudkami i krostkami.Generalnie nie robi nic,co obiecuje producent.Nawet nie nawilża wystaczająco.Jedyne jego zalet to wydajność,niska cena i to że nie pordażnia ale nie są to jakieś szokująco wielkie osiągnięcia.Ja podziękuję.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:właśnie skończyłam 1

trudno powiedzieć...

trudno mi opisać ten kremik ponieważ spodziewałam się czegoś więcej.
na dzień dobry krem piekielnie szczypie w oczy, ten problem ominęłam omijając starannie okolice oczu :)
ładnie niweluje zaczerwienienia, szybko koi skórę, dobrze nawilża, jest wydajny i tani, nie zapycha
ale....
nie zmniejszył ilości grudek, krostek, zaskórników.
Podczas jego stosowania wyskakiwały jak zawsze.
może musiałabym go stosować dłużej żeby zauwazyć lepsze efekty?
jak na razie trója i odpoczynek od niego :)

Używam tego produktu od: miesiąc może dłużej...