Blue Lagoon, Bioserum nawilżająco - odmładzające do twarzy, szyi i dekoltu 30

Blue Lagoon, Bioserum nawilżająco - odmładzające do twarzy, szyi i dekoltu 30

Aktywne bioserum do skóry odwodnionej i pozbawionej blasku o natychmiastowym i silnym działaniu zapewnia kompleksową pielęgnację skóry twarzy, szyi i dekoltu, opóźniając procesy jej starzenia.
Unikalna, bogata formuła, oparta na bazie naturalnych składników aktywnych zapewnia skuteczne działanie, poprawia kondycję skóry i przywraca jej piękny, młody wygląd.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników aktywnych zamkniętych w mikrosferach oraz lekkiej konsystencji bioserum dociera głęboko w skórę i wspomaga jej naturalne funkcje. Perfekcyjnie wygładza i regeneruje, poprawia jędrność i koloryt skóry oraz utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia. Już po pierwszym nałożeniu zmarszczki zostają wyraźnie spłycone i wygładzone, skóra staje się jedwabista i napięta, a owal twarzy bardziej wyrazisty. Dodatkowo bioserum łagodzi podrażnienia, likwiduje oznaki zmęczenia i stresu. Po jego zastosowaniu skóra na długo pozostaje wypoczęta, odprężona i pełna naturalnego blasku.
Stosować systematycznie rano i wieczorem przez okres co najmniej 14 dni, a później przed "wielkim wyjściem".
Aktywne składniki:
algi atlantyckie, białka jedwabiu, ekstrakt z planktonu, jedwab morski, koralowiec, kolagen morski, kwas hialuronowy.

jest ok

Bardzo przyjemna pielęgnacja i moim zdaniem chyba najlepsza z drogeryjnych. Używałam to serum i resztę linii, jednak pamiętam że krótko po premierze w Rossmanie, a dobrze ją zapamiętałam, bo w tamtym czasie czytałam o autentycznym \'Blue Lagoon\' SPA w naturalnym środowisku na Islandii, wycofano ją w większości. Pewnie się nie sprzedawała.

Serum używałam ponad półtora roku temu, świetny zapach, przyjemna konsystencja i dobre nawilżanie.

Kupiłam ostatnio ich maseczkę w saszetkach, tak żeby sobie przypomnieć te kosmetyki, była ok, choć za mało rozświetlenia i nawilżenia, choć na zakup \'przy okazji\' milusia. Znalazłam ją w jednej z aptek. Robię też tak czasem z przekory, że po zakupie czegoś konkretnego z pielęgnacji kupuję coś kilkanaście razy tańszego żeby upewnić się, że inwestuję z sensem. Zazwyczaj testy wychodzą na tak na korzyść zainwestowanych pieniędzy ale i tak je robię :)

Ostatnio łazi za mną coś fajnego do ciała czego jeszcze nie miałam i nie mam pomysłu specjalnie i po tym jak zobaczyłam tę maseczkę przypomniało mi się, że z tej serii Farmony było też serum do ciała którego akurat nie próbowałam.

Opis na pudełku o odmłodzeniu i oznaczenie wiekowe 30 jest mocno przesadzone i spokojnie mogą go używać dwudziestoparolatki. Po 30tce myślę, że będzie rozczarowywać, bo mimo wszystko nawilżanie jest jednak za słabe.

Mimo to uważam, że jest to dobra pielęgnacja w bardzo przystępnej cenie i stanowczo lepsza niż przereklamowana Dermika czy Loreal.

Używam tego produktu od: wypróbowałam serię ponad półtora roku temu

Dobry

Stosowany na przełomie lato - jesień 2011.

Konsystencja - lekka.Wchłaniająca się w kilka sekund. Nie zostawia tłustej warstwy. Jakby pół-żelowa.

Działanie - osobiscie się zachwyciłam. Kosmetyk wchłania się błyskawicznie. Nie zostawił tłustego filtru. Ładnie napiął skórę już po pierwszym użyciu. Nie zapchał napewno i ani trochu. Przeszłam miesiąc smarowania się na noc i na dzień. Jednak używałam tylko na twarz, ze względu na znikomą wydajnosc.
Po miesiącu skóra była w rewelacyjnej kondycji. Z suchej, po opalaniu - stała się sprężysta, ładnie napięta. Zauważyłam minimalne wygładzenie kużych łapek. Makijaż nakładało się idealnie.

Gdyby nie wydajnosc byłby HIT. Gdyby to był krem - słoiczkowy, normalny - byłby HIT. Ale niestety.

Używam tego produktu od: używany miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

niepraktyczne opakowanie

Lubię pompki i uważam, że to bardzo fajny pomysł na dozowanie kosmetyku.

Sam krem ma przyjemną formułę, ładnie się wchłania i ładnie pachnie. Mnie nie podrażnia tak, że w tej kwestii duży plus.

Co do opakowania, jak dla mnie te 15 ml to trochę mało, w połowie opakowania miałam już problem z wyciągnięciem zawartości. Dlatego już tego kremu nie kupię.

moge polecić

To było moje pierwsze serum i nie wiedziałam w sumie czego sie po nim spodziewać-w każdym razie nie cudów:)
Raczej się nie zawiodłam-serum ładnie nawilża skórę, b.ładnie pachnie (choć to nie jest dla mnie wyznacznik KWC), nie klei się.
Mi starczyło na 2tyg sugerowanego używania i zostało "na specjalne okazje":) resztki wydobędę szpatułką.
Strasznie ciężko je dostać-musiałam zamówić w aptece internetowej!
Od jakiegoś czasu stawiam na nawilżanie+korund+szare mydło i moja cera b.dobrze na tym wychodzi!

Używam tego produktu od: wskazane 2 tygodnie

pojemnośc i wydajnośc poniżej normy

Rozczarowałam sie, musze przyznac. Lubię Farmone, choc raczej jako pielegnacja ciała...
Serum ma fajne opakowanie, choc na poczatku prawie zwichnełam reke, próbując je otworzyc ;) Cena teoretycznie niska, ale to produkt drogeryjny, w dodatku w skandalicznej pojemnosci. 15 ml - to dobre dla luksusowych perfum, nie kosmetyku do pielegnacji twarzy, szyi i dekoltu! W dodatku to 15 ml ma bardzo słaba wydajnosc ( starczyło mi na jakies 1,5 tygodnia raz dziennie) i pompke, która nie pozwala na wydobycie resztek - tak przynajmniej 20% zostaje... I co z tego, ze serum ma dosc przyjemny, morski zapach, gesta konsystencje, dobrze sie rozprowadza, nie klei, szybko wchłania...? Jak niby mam sprawdzic jego działanie - przez tydzien...?!
Podsumowując - miałam, zuzylam w tempie kosmicznym i ide dalej.

Używam tego produktu od: kiedys

doskonałość jak z wyższej półki

Produkt jak z wyższej półki,naprawdę :)

Przede wszystkim urzekło mnie działanie które jest spełnieniem obietnic producenta a nie tylko chwytem reklamowym.
Uzywałam go tylko na noc.
Cera jest dobrze nawilżona, odżywiona,świeża,gładka,rozświetlona :)
Spłyca zmarszczki,rozjaśnia przebarwienia.
Skóra zregenerowana ,napięta.
nic nie uczulało,nie szczypało.
Nie klei się i szybko się wchłania.Na szyi skóra stała się ujędrniona :)
Ma ciekawy skład ,bardzo podoba mi się tez opakowanie :)
Mogę śmiało polecić.

Używam tego produktu od: w tamtym roku

milutkie

Serum jest naprawdę przyjemnym produktem, skutecznie nawilża, cera wygląda po nim na wypoczetą i zregenerowaną. Jest super pod make-up:) Niestety mimo iż opakowanie jest bardzo ładne, szklane z dozowniczkiem to ciężko jest to serum "wydobyć do końca". Mała pojemnośc również nie zachwyca... tym bardziej iż serum jest mało wydajne.

15ml to za mało

Serum jest fajne. Porządnie nawilża, odżywia, ładnie się wchłania, nie jesty lepiąco-klejące. Prawie od razu można nałożyć na nie krem. Ma jednak bardzo dużą wadę - cenę. 15ml przy stosowaniu w sposób oszczędny tylko wieczorem na twarz i na szyję wystarcza tylko na ok.3 tygodnie. A to trochę krótko jak za te pieniądze...

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:trzecie

przeciętniak

Przetestowałam w tym roku trzy sera nawilżające i tym razem to najtańsze okazało się i najgorsze. Nie to, żeby wyrządzało skórze jakieś specjalne szkody- po prostu działa jak dość lekki krem, nie radzi sobie zupełnie z wyzwaniami- a powinien, bo to produkt do zadań specjalnych, przeznaczony do intensywnej kuracji. Nie nawilża jakoś spektakularnie, nie likwiduje uczucia ściągnięcia, nie poprawia poszarzałego kolorytu. Takie nic. Ja mam dużo mniej wymagającą skórę, niż reprezentantki grupy konsumenckiej, do której jest skierowany, bo moja skóra ani nie jest specjalnie sucha, ani nie skończyłam trzydziestu lat, a i tak nie jestem zadowolona z efektu. Myślę, że osoba potrzebująca prawdziwego "kopa" dla swojej zmęczonej skóry mogłaby być wręcz zawiedziona. Jest całkiem wydajny i ma koszmarny pseudo-świeży zapach.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Super produkt w dobrej cenie!!

Fajne serum, cudny zapach, naprawdę godne polecenia! Skóra po nim jest bardzo miła w dotyku. Używałam również kremu na noc i na dzień z tej serii i też są godne polecenia.

Wady:
- dosyć szybko się kończy - mało wydajne
- ciężko jest "wydobyć" kosmetyk z buteleczki jak się kończy.

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

w porzadku

Kupilam, bo juz od jakiegos czasu sledzilam opinie na temat tego kosmetyku. Ogolnie rzecz ujmujac serum jest poprawne, dobrze nawilza, ale konieczne jest uzycie kremu, poniewaz bardzo napina skore, jednoczesnie dobrze wspolgra z innymi kremami. Spektakularnych efektow nie zauwazylam, ale bardzo lubilam go uzywac i nie ukrywam, ze bylam bardzo zaskoczona, kiedy po trzech tygodnia probowalam wydobyc resztke kosmetyku (co bylo trudne).
Raczej niewydajne poniewaz stosowalam tylko wieczorami. Zapach swiezy, bardzo odprezajacy.

Używam tego produktu od:3 tygodni

ja sądzę, że bdb

Zwróciłam na ten kosmetyk uwagę, ale tylko dzięki Waszym tekstom. Po prostu nie dowiedziałabym się o istnieniu takiego serum w tak korzystnej cenie.
Oczywiście buteleczka jest mała, ale któż chciałby mieć coś na półce w łazience dłużej niż wynosi czas kuracji tym serum? Ja uważam, że kosmetyk ma dużo pozytywów, algi w składzie, nawilżacze itd. i brak alkoholu albo alkohol gdzieś na końcu, czyli wiemy co to oznacza.
Nie było tam zbyt wielu konserwantów, wiec serum należy zużyć w sposób przemyślany, w tym wypadku w nieprzerwanej kuracji.
U mnie efekt bardzo dobry- nawilżenie, odprężenie. Efekt ładnej skóry od rana do wieczora (ale to zależy od formy skóry, kremu na serum i od make-upu, jak się wieczorem wygląda), brak efektu zmęczenia czy szczypania lub podrażnienia. Trzeba wypróbować, niedrogi kosmetyk, ale godny uwagi.