Blue Lagoon, Biokrem nawilżająco - ujędrniający na dzień 30

Blue Lagoon, Biokrem nawilżająco - ujędrniający na dzień 30

Wyjątkowy biokrem z serii Blue Lagoon do skóry odwodnionej i pozbawionej blasku o lekkiej, jedwabistej konsystencji zapewnia błyskawiczne ujędrnienie i długotrwałe nawilżenie skóry.
Unikalna, bogata formuła biokremu, oparta na bazie naturalnych składników aktywnych, zapewnia kompleksową pielęgnację skóry, poprawia jej kondycję i zapewnia piękny, młody wygląd. Aktywny kompleks nawilżająco-ujędrniający doskonale nawilża likwidując drobne zmarszczki spowodowane wysuszeniem skóry i idealnie ją wygładza, pozostawiając skórę miękką, jędrną i naturalnie piękną przez cały dzień. Dodatkowo, zawarte w kremie filtry UV chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego opóźniając proces starzenia się skóry.
Biokrem idealnie się wchłania, daje uczucie trwałego, nieustającego nawilżenia i sprawia, że skóra staje się jedwabiście gładka, jędrna i elastyczna.
Piękny zapach biokremu zapewnia dobry nastrój przez cały dzień.

Jedyne, co robi, to nawilża.

Na serię Blue Lagoon trafiłam przypadkowo,poczytałam tu i tam i zakupiłam na początek krem na dzień i krem pod oczy.

Opakowanie to słoiczek,plastikowy niestety-nie jest zły,ale naprawdę mógłby być szklany,prezentowałby się o niebo lepiej,a tak,to nieco traci.
Zakrętka jest srebrna,nic się jednak nie ściera z niej,nalepka na słoiczku jest przyklejona prosto i sama w sobie wygląda ładnie-całość ma sprawiać wrażenie ekskluzywnego kosmetyku-prawie się to udało,gdyby nie ten nieszczęsny plastik.
Sam krem ma kolor jasnobłękitny, do tego przyjemnie pachnie-orzeźwiająco i bardzo świeżo.
Kosmetyk ma lekką konsystencję, doskonale się rozprowadza, szybko się wchłania-niemal do matu i stanowi dobrą bazę pod makijaż. Nie zmienia kolorów używanych przeze mnie podkładów(Revlon Colorstay,LP od Max Factor,Mariza,Pierre Arthes,Paese),żaden z nich się na tym kremie nie rolował,nie wałkował ani nic z tych rzeczy.Zawsze trzymały się aż do wieczornego demakijażu,także za to plus.

Nawilżanie-na niezłym poziomie,ale warto nadmienić, iż mam młodą,wypielęgnowaną i dopieszczoną cerę- jestem pewna, że nie nadaje się dla kobiet 30 +, bo jedyne, co mu wychodzi, to nawilżanie i przedłużanie trwałości kosmetyków kolorów, choć taki efekt otrzymamy po każdym innym nawilżającym preparacie, analogicznie-skóra nawilżona lepiej wygląda, sama z siebie
Minusem jest również fakt, iż absolutnie nie nadaje się w okolice oczu, podrażnia, powodując łzawienie i szczypanie.
Reasumując: krem jest przyjemny w stosowaniu, ale nie robi NIC konkretnego,nie ma po jego użyciu efektu WOW, cera nie jest rozjaśniona ani rozświetlona, nie jest odżywiona ani zregenerowana, ot przeciętny krem o ładnym zapachu i zamknięty w ładnym słoiczku i kosztujący prawie 30 zł, co za taką jakość jest przesadą.
Jest wydajny, ale co z tego, skoro przez 3 miesiące użytkowania nie zrobił nic?
Niestety, ale nie polecam, zwykły nawilżacz, jakich wiele.

Bardzo dobry dla niewymagającej cery

+ dobrze i szybko się wchłania
+ idealny jako baza pod podkład
+ cera (mieszana) się po nim nie świeci
+ ładny, delikatny zapach

- duży minus za plastikowe (choć ładne) opakowanie

no nie bardzo

No niestety, ale zawiodłam się strasznie. Nie warto tego czegoś kupować. Ani nie nawilża ani nie ujędrnia.

Zapach - dziwny, krem pachnie plastikowym opakowaniem lub męskim żelem pod prysznic.

Konsystencja taka sobie, raczej rzadka, nie za bardzo kremowa.
Długo się wchłaniał, pozostawiał biały film na twarzy. Ściągał policzki, zupełnie nie nawilżał. Do skóry przesuszonej kompletnie się nie nadawał.

Używam tego produktu od: używałam ok. roku i skończyć nie mogłam
Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

Taki se

Nie nadaje sie na dzien, zostawia tlusty film, nie wchlania sie, nie da rady uzyc pod makijaz. Zapach jak meskie tanie wody po goleniu. Troche nawilza ale bez szalu. Uwielbiam kosmetyki farmony ale ten krem nie zachwyca.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

NIE NAJGORSZY

Nie jest to może najgorszy krem ale na kolana też nie powala. Nie mogłam znieść konsystencji tego kremu, bo po posmarowaniu utrzymywał się tłusty film na twarzy(co bardziej przypomina mi krem na noc), który wchłaniał kilka godzin, czego bardzo nie lubię, specjalnie też nie nawilżał. Nie mogłam się doczekać końca tego kremu.

nie pomaga i nie szkodzi

nie jest zły. koi przesuszoną twarz, mimo silikonu w składzie nie zapycha, przeciętnie nawilża (= najwazniejsze że nie wysusza), nie powoduje świecenia, ma ładne opakowanie, konsystencje i zapach. bardzo wydajny.

minus to zbyt krótkie nawilżenie (2h), cena - aż taki ekskluzywny nie jest (choc ładnie wygląda na półce), jest tłustawy i lepiej nie stosować go pod makijaż.

spodoba się dziewczynom z suchą skórą!
są lepsze, ale gorsze też ;) ten spisuje się na 3+/4-.

dobrze nawilża,gęsty, pachnie

Tani i bardzo dobry krem, daje plus za:
-fajna idealna konsystencja która szybko się wchłania, raczej dla tych którzy lubią poczuć krem na twarzy (ale nie jest cięzki)
-idealny pod makijaż
-pięknie i delikatnie pachnie!!
-na pewno nie zatyka porów, mam bardzo wrażliwą cerę na tym punkcie
-SPF 8 (szkoda że nie 15 lub 25) i dla tego daję 4 a nie 5 gwiazdek

Jednym słowem idealny na dzień:)

Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie w trakcie

dobry nawilżacz

Krem jak dla mnie spełnia swoje zadanie:
- bardzo dobrze nawilża, nie natłuszcza
- ma bardzo przyjemny i delikatny zapach
- daje poczucie komfortu, nie ściąga
- mam wrażenie, że rzeczywiście lekko ujędrnia

Krem kupiłam bo uwielbiam firmę Farmona i po raz kolejny się nie zawiodłam, choć mam dzieścia lat, nie 30+ ;)

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

tragedia!

Krem nie jest ani "ekskluzywny", ani "nawilżający. Jest żaden - nie zrobił nic pozytywnego z moją skórą (zero "plusów"), natomiast z negatywów:
- wysuszył (sic!)
- podrażnił
- zapchał
Nigdy więcej żadnych produktów tej firmy!

Ilość zużytych opakowań: 1 - pierwsze i ostatnie

tłusty

Krem bardzo mnie rozczarował, choć za tą cenę nie liczyłam na wiele. Największe zastrzeżenia mam do "lekkiej, jedwabistej" konsystencji, która w rzeczywistości przypomina gęste masło. Nawet nałożony cieniutką warstwą prawie wcale się nie wchłaniał, pozostawiając na twarzy tłusty, błyszczący film. Zapach moim zdaniem jest nieprzyjemny. Wprawdzie nawilżył trochę moją skórę, ale za to uwidocznił i rozszerzył pory :(

Krem jest b.wydajny, ma delikatny zapach i lekką konsystencję. Idealnie nadaje się do mojej mieszanej cery...bardzo szybko się wchłania, idealny pod makijaż.
Opakowanie kiepskie, po tygodniu zaczęło się kruszyć dno od słoiczka, ale to akurat najmniej ważne.Jeśli chodzi o kwestię rozświetlenia to jej nie zauważyłam, ale nadrabia innymi zaletami.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

;-(

Jestem zwolenniczką polskich kosmetyków, tym bardziej z zainteresowaniem siegnełam po nową serie Farmony...niestety;-(
krem "oblepia" twarz
fatalnie sie wchłania
raczej natłuszcza niz nawilża
do tego fatalne opakowanie - plastikowa naktętka popękała po tygodniu normalnego użytkowania;-((
jedyny plusik za zapach...

Używam tego produktu od:juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:nie skończyłam 1