Dolce & Gabbana, L'Eau The One EDT

Dolce & Gabbana, L'Eau The One EDT

Nowa wersja The One - bardziej świeża, lżejsza, ze słodkimi nutami owoców. Wykreowana przez Jean - Baptiste Mondino. Dostępna w pojemności 50ml i 75ml.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka,mandarynka, liczi, brzoskwinia
nuta serca: śliwka,owoce egzotyczne. konwalia, jaśmin, lilia biała
nuta bazy: ambra, piżmo, wanilia, wetiwer.

wody toaletowe
orientalne, kwiatowe

odgrzewany kotlet

Bardzo lubie klasyczna wersje The One. Dlatego z wielka ciekawoscia sprobowalam nowej wersji zapachu.
Flakonik bardzo ladny, identyczny jak w wersji klasycznej, tylko kolory sa inne. To na plus.
Zapach....niewiele rozniacy sie od klasycznego, tylko ze slabszy, bardziej rozwodniony. Taka wersja light, rozcienczona, odchudzona...Nic nowego, nic odkrywczego...
Mysle , ze chodzi tylko o kase, zarobic drugi raz na tym samym, dobrym pomysle. Taki odgrzewany kotlet. A jak wiadomo, odgrzewane kotlety nie zawsze sa smaczne;-)
Wracam do poprzedniej wersji.

Używam tego produktu od: nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: tylko testy

Cosik lżejszy

Wybrałam się ostatnimi czasy do drogerii, spryskałam jeden nadgarstek klasycznym The One a drugi LEau The One, i przykładając do nosa a to jeden a to drugi, starałam się zdecydować który wolę. Chyba jednak nowszą wersję. Nuty są bardzo podobne - kwiatowo-gumo-donaldowe. EDT ma w sobie więcej donalda, jest lżejszy. Potencjalne działanie migrenogenne mniejsze. Oba podobają mi się, ale bez zachwytu. Jakbym miała kupić, to chyba jednak te nowsze. Trwałość - podobna u obu.

Używam tego produktu od:parę testów
Ilość zużytych opakowań:jw