Bielenda, Eco Care, Torf & Wodorosty, Bioorganiczny krem `Anti - Age`

Bielenda, Eco Care, Torf & Wodorosty, Bioorganiczny krem `Anti - Age`

Bioorganiczny krem z naturalnym filtrem UV to bogata, aktywna dawka natury dla dojrzałej skóry, pozbawionej jędrności i napięcia. Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry.

Naturalne składniki aktywne o właściwościach leczniczych rewelacyjnie poprawiają stan i kondycję skóry. Krem skutecznie zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, redukuje nawet głębokie zmarszczki i bruzdy, doskonale wygładza, poprawia napięcie, jędrność i spoistość. Intensywnie nawilża, wzmacnia skórę, odżywia, doskonale modeluje owal twarzy.

Niestety

Jestem posiadaczka cery mieszanej. Niestety krem okazał się za słaby. Nie jest jakiś super nawilżający. W czasie stosowania cera faktycznie jakby się uspokoiła. Nie działo się nic strasznego. Oczywiście od czasu do czasu pojawiały się jakieś niespodzianki, ale to jest norma. Mam niestety wrażenie, że trochę zapycha. U mnie po paru godzinach buźka zawsze zaczynała się świecić.
Zapach jest dość intensywny, ale tylko na początku, ja bardzo szybko się do niego przyzwyczaiłam.
Jak dla mnie nie spisał się najlepiej, ale jako krem na zimę, jest jednak najlepszy z tych które wypróbowałam.Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

jakość=cena

Krem kupiłam pod wpływem wizażowych świetnych recenzji.Moje pierwsze wrażenie to: toporne opakowanie, brzydki kolor i wstrętnych zapach. No,ale cóż to dla mnie cechy drugorzędne przy ocenie kremu, najważniejsze,żeby działał. Działał, czyli nawilżał, wygładzał odrobinę, poprawiał w widoczny sposób wygląd cery.Ten krem nic z tego nie robi, nie radzi sobie nawet z porządnym nawilżeniem mojej mieszanej cery (stosowany regularnie na noc i czasami także na dzień). Skóra po jego nałożeniu nieco mnie szczypała, a potem już nic się nie działo tak, jakby kremu w ogóle nie było.Dla mnie ten krem jest bardzo słaby. Niestety w tym wypadku jakość równa się cenie...

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Tylko dobry ;)

Posiadam cerę mieszaną, która czasem potrzebuje nawilżenia. Zdecydowałam się zakupić krem Bielendy po wyczytaniu poniższych recenzji, jednak nie trafiłam w 10... Oceniam go na trzy gwiazdki, dla mnie okazał się tylko dobry. Używam go na noc, bo w dzień aplikowany pod makijaż jest za ciężki, przez co twarz szybciej się przetłuszcza. Konsystencja kremu jest treściwa, ale nie tępa, zaraz po wklepaniu w skórę szybko się wchłania, jednak dopiero z czasem twarz zaczyna nieestetycznie się świecić. W stopniu zadowalającym nawilża, drastycznie nie zapycha (wyskoczyły mi po nim tylko 3 podskórne gule na policzkach ;). Nie zauważyłam żadnych właściwości, które poprawiłyby mój wygląd, np. miękka skóra, wypoczęta itd. Krem ma zielony kolor, pachnie dość specyficznie, ale nienachalnie. Starcza na dłuższy czas.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

z żalem - ale doskonałość ;)

Wydałam w życiu niewyobrażalną kasę na Diory, Lancomy, Heleny Rubinstein, bo zapewne jak wiele z Was, przyjęłam, że naprawdę dobry kosmetyk ma równie "dobrą" (czytaj: astronomiczną) cenę. O ile na innych kosmetykach czasem oszczędzałam, nigdy nie robiłam tego w przypadku kremów do twarzy. Cóż, moje naiwne i chyba niemądre myślenie zostało ukarane/nagrodzone... :)

Krem dostałam na gwiazdkę, w całym kartoniku z linią Eco Care. Myślałam, że ktoś kupił badziewie na "odwal się", ale już po błotku do peelingu byłam mile zaskoczona. Dłuuuuugo, oj długo nie mogłam zdecydować się na otwarcie i wypróbowanie kremu do twarzy. Jakieś to paździerzowate było, brzydkie i toporne, cena śmieszna, tak więc i jakości się nie spodziewałam...

I nie wiem, cholerka, jak oni w tej Bielendzie takie cuda za grosze robią, bo krem jest RE-WE-LA-CYJ-NY! :)

Moja skóra: nieco po 30, tłusta, wrażliwa, kapryśna.
Krem fantastycznie koi, łagodzi, jakby otula twarz delikatnym płaszczem. Najlepiej jego działanie opisuje słowo "leczy". Mam zwężone pory, skóra promienieje, jest jędrna, gładka. Co do zmarszczek - nie wiem, za wcześnie, by oceniać: 1. nie mam wielu, 2. za krótko używam. Choć na pewno skóra sprawia wrażenie młodej.

Słowem - majstersztyk.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 2

rewelacyjny

najlepszy krem za niewielkie pieniądze !!
--> bardzo przyjemna, lekka konsystencja
--> świetnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, super pod makijaż
--> bardzo dobrze nawilża, skóra się po nim nie błyszczy
--> nie zapycha!! nie powoduje uczuleń /jestem alergikiem/ ani żadnych niespodzianek
--> przystępna cena, w promocji kupiłam za 15,-
--> wydajny

nie mogę złego słowa na jego temat napisać
jedyne "ale" dotyczy dostępności - ostatnio ciężko go dostać :(

Używam tego produktu od: rok

mało eco w eco

Fajny zapach aczkolwiek produkty eco są tylko eco z nazwy, skład mało eco dlatego alergików może uczulić.

Używam tego produktu od:miesiąca

Wszystko pięknie ladnie, ale...

Mam cerę trądzikową, bardzo problematyczną, przesuszoną. Kupilam ten krem w promocji za 9 zl, po zwyklej cenie nie skusilabym sie na niego, ale za 9 zl postanowilam zaryzykować. Moja cera po tygodniu jego stosowania odzyskala mlodzienczy wygląd, wlasciwie już po pierwszym uzyciu widać bylo efekty. Byla gladka, miękka, bdb nawilżona, jędrna, drobne zmarszczki, które zaczely sie pojawiać, zniknęly. Moja twarz nabrala świeżego i wyrównanego kolorytu, krem zwęzil pory, nie pozostawial żadnej blyszczącej warstwy na skórze. Przyjemny w użyciu, pięknie pachnie, slodko ale delikatnie. Niestety z czasem krem okazal się trujący dla skóry. Myslę, że go przedawkowalam, a skutki tego byly katastrofalne. Przy drugim opakowaniu jeszcze jako tako się spisywal, jednak stan mojej cery z dnia na dzień zacząl pogarszać się. Na początku nie obwinialam tego kremu za slabszy stan cery, sądzilam, ze to jej kolejny kaprys, bo zbliżala się jesień. Jednak przy 3 opakowaniu zauważylam, że moja twarz wyglada po prostu okropnie, glębokie mikrozaskórniki, twarz szarawa i obtluszczona. Nie dzialaly na nia żadne pielęgnacyjne i naprawcze zabiegi. Odstawilam więc ten krem i twarz z dnia na dzień wrócila do normalnego stanu, ale dopiero po 3 miesiącach używania kosmetyków dzieciecych cera odzyskala dawny blask i mlodzieńczy wyglad. Odradzam używania tego kremu regularnie. Mnie bardzo zaszkodzil. Niestety po jednym opakowanu należy z niego zrezygnować. Ma bardzo mocny sklad. Napewno nie dla alergików.

Ilość zużytych opakowań: 2,5, myśle że krem jest wydajny, przy stosowaniu i na dzien i na noc.

Extra!

Cieszę się,że Bielenda wydała taką serię. Używam wielu kosmetyków z Eco Care i mój zachwyt rośnie nad cała tą linią. Ale do rzeczy, kremek:
- bajecznie nawilża,
- mam wrażenie, ze skóra wręcz odpoczywa,
- nie uczula (mam cerę wrażliwa,naczynkową, a do tego mieszaną),
- nie zapycha,
- bez problemu nakładam make-up,
- świetnie się wchłania,
- pachnie, pachnie, pachnie,
- moje zmarszczki na czole wygładziły się!!!!
Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

najlepszy jaki miałam

Bardzo dobry produkt. Próbowałam różnych innych, ale ciągle do niego wracam.
Plusy:
- bardzo dobrze nawilża
- jest łagodny (na noc używam kremu z retinolem i często skóra jest potem nadwrażliwa)ten krem łagodzi podrażnienia
- nie zapycha
- nie uczula
- szybko się wchłania
- nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy na twarzy
- trochę spłyca zmarszczki-lepiej niż inne w tej cenie
Wady:
- mógłby jeszcze bardziej wygładzać zmarszczki wtedy byłby KWC

Wciąż poszukuję czegoś lepszego, ale na razie ten jest najlepszy!

Używam tego produktu od:4 miesiące

Nic dodać, nic ująć!!!

Najlepszy krem jaki miałam!!!

Myślałam tak o innych, póki nie spróbowałam tego. Krem działa cuda! Mam cerę mieszaną, ale wrażliwą i skłonną do przesuszania. Kremy matujące zupełnie odpadają bo po jakimś czasie strasznie wysuszają. Używałam ostatnio Nivea Q10 plus light, ale zaczęły mi po nim wychodzić krostki (nie wiem czemu bo wcześniej tak nie było), poza tym kiepsko się na nim trzymał makijaż. Inne kremy np. Lirene były dobre, ale jednak miały za słabe filtry. Ten jest teraz moim numerem 1. Problemy, których mi przysporzyły poprzednie kremy zniknęły już po kilku aplikacjach. Skóra jest gładka, nawilżona, odżywiona... jak brzoskwinka :)

Podsumowując:
- świetnie nawilża, odżywia i wygładza
- nie podrażnia
- o dziwo makijaż się na nim fantastycznie trzyma (mimo, że krem jest dosyć "bogaty". Miałam opory bo jest na dzień/noc - okazuje się, że niepotrzebnie)
- zapach niektórym może nie odpowiadać, ale mi nie przeszkadza
- radzi sobie z promieniami słonecznymi, chociaż nie wiem dokładnie jaki ma ten filtr
- jak narazie wydajny (używam na dzień)
- niska cena w stosunku do jakości (drogie kremy apteczne się nie umywają)

Z czystym sumieniem polecam każdemu!!!
PS. Krem nazywa się Torf & Wodorosty, nie Borowina.

Fajny kremik

Fajny,lekki kremik,który pomógł rozświetlić moją pozbawioną blasku skórę.Odżywia nie pozostawiając tłustego filmu,szybko się wchłania.Nie zapycha porów-pomimo faktu,że jestem posiadaczką tłustej skóry.
Moja twarz po użyciu go odczuwa komfort nawilżenia,nie świeci się.Od kiedy go używam zauważyłam widoczne napięcie skór,zmarszczki jakby troszkę się wygładziły co pozytywnie mnie zdziwiło bo nie spodziewałam się tego po kremie w tej cenie.
Z czystym sumieniem mogę go polecić!

Używam tego produktu od:2 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

Dobry krem

Naprawdę bardzo przyjemny w użyciu krem, leciutki dobrze się wchłania. Ma taki charakterystyczny zapach akurat ja go bardzo lubie (bo mnie relaksuje:) Świetnie nadaje się pod makijaż i poradził sobie z problemem łuszczących się skórek (moja zmora ;).
Myślę że w przyszłości wrócę do niego ponownie (miedzy innymi ze względu na ten zapach :)

Używam tego produktu od: miesiąc temu