Bielenda, Eco Care, Torf & Wodorosty, Bioorganiczny krem `Anti - Age`

Bielenda, Eco Care, Torf & Wodorosty, Bioorganiczny krem `Anti - Age`

Bioorganiczny krem z naturalnym filtrem UV to bogata, aktywna dawka natury dla dojrzałej skóry, pozbawionej jędrności i napięcia. Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry.

Naturalne składniki aktywne o właściwościach leczniczych rewelacyjnie poprawiają stan i kondycję skóry. Krem skutecznie zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, redukuje nawet głębokie zmarszczki i bruzdy, doskonale wygładza, poprawia napięcie, jędrność i spoistość. Intensywnie nawilża, wzmacnia skórę, odżywia, doskonale modeluje owal twarzy.

Dla mnie bomba !

Na wstępie: poprawna nazwa kremu to Torf & Wodorosty (a nie Borowina & Torf).
Kremik szczególny, bo ultra lekki - stosowałam go wyłącznie na noc, bo przy mojej skórze mieszanej preferuję matujące specyfiki przy porannej pielęgnacji. Spisał się rewelacyjnie ! Miłam wrażenie że skóra jakby "ozdrowiała", poprawiła się, w ciągu dnia mniej się błyszczała i generalnie wygladała lepiej. Potem jakby troszkę się nasyciła kremem, dlatego po 2 opakowaniach przeszłam na inny preparat tej marki. Polecam z czystym sumieniem, bez względu na wiek - to naprawdę dobry produkt.

fajny

Popieram opinię poprzedniczki. Krem fajnie się rozprowadza i dobrze wchłania w skórę. Faktycznie zapach może drażnić ale mi to osobiście nie przeszkadza. Po użyciu cera jest nawilżona a po dłuższym używaniu staje się bardziej sprężysta.

Używam tego produktu od:miesiąc

Miłe rozczarowanie!

Używam dość regularnie maseczek z tej samej serii Bielendy, ale do kremu nie byłam juz przekonana. Podeszłam sceptycznie, ale lubię testować różności więc zakupiłam, sczególnie, żę moja cera potrezbowała jakiegoś turbo doładowania:D.
Najkrócej - krem na stałe zagości na mojej półce. Nie używam go codziennie, raczej czasem go "podstawię" pod któryś z kremów dzień/noc. Natomiast teraz już zawsze używam go po zastosowaniu maski z tej samej serii - efekt superancki:D.
Świetnie nawilża i faktycznie napina skórę. Co do niwelowania zmrszczek to nie wiem, gdyz jeszcze ich nie posiadam;). Poza tym cena jest przystępna.
Duży minus - zapach. Nie to że jakis paskudny, ale strasznie intensywny i myślę, że niktorych może draznić.
P.S. W nazwie jest błąd - krem w rzeczywistości nazywa się Torf&wodorosty (borowina to w innych produktach tej udanej serii Bielendy)

Używam tego produktu od:2miesiące