AA, Love & Kiss, Rozświetlający błyszczyk do ust

AA, Love & Kiss, Rozświetlający błyszczyk do ust

Błyszczyk zapewnia bezpieczną i delikatną pielęgnację ust, nawet najbardziej wrażliwych. Skuteczne działanie zapewniają specjalnie dobrane składniki aktywne: kolagen, witaminy C i E oraz naturalne oleje. Miękki aplikator ułatwia nakładanie produktu. Błyszczyk zapewnia kuszący efekt trójwymiarowego powiększenia ust oraz piękne i zadbane usta.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Polydecene, C 30-45 Alkyl Methicone, Silica Dimethyl Silylate, Ethylenediamine/Hydrogenated Dimer Dilinoleate Copolymer Bis-C14-C18 Alkyl Amide, Parfum, Butyl Stearate, Cocoyl Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol, Methylparben, Ethylparben, Butylparben, Propylparben, Isobutylparben, Lecithin, Menthol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Lanolin Alcohol, Oleoyl Sarcosine, Tribehenin, Askorbyl Palmitate, Sorbitan Isostearate, Sesamum Indicum Seed Oil, Palmitoyl Oligopeptide, Retinyl Palmitate, Panthenyl Etyl Ether, BHA, Lilial, +/- [Ethylhexyl Palmitate, Titanum Dioxide, Calcium Aluminium Borosilicate, Tin Oxide, Mica, Iron Oxides, C.I. 15850, C.I. 19140, , C.I. 15985, C.I. 15410, C.I. 17200]. (05.08.2009)

Cena: 10zł / 7ml

/pa/

Zajefajny błyszczyk (już wyjaśniam dlaczego)

Już dawno chciałam go zrecenzować, ale starły się napisy z opakowania (za to minus) i nie pamiętałam jaka to marka była (uwidziało mi się, że Joanna, ale okazało się, że nie). Ze strony producenta widzę, że mam Świetlisty Róż i Kuszący Wrzos. Kupiłam go w jakiejś mega promocji w Rossmannie i pocżatkowo go nie doceniłam - taki sobie błyszczyk do torebki. Zakoczył mnie pozytywnie, gdy mega zaczęły mi się przesuszać usta. PLUSY: świetnie ukrywa te nieestyczne przesuszenia; nawilża usta; koi dzięki efektowi chłodzenia; róż jest przepiękny. MINUSY: mało trwały; napisy ścierające się z opakowania. PODSUMOWUJĄC: za efekt nawilżenia i chłodzące kojenie i tak ma u mnie 5 gwiazdek (z minusem, bo jednak mało trwały). Przede wszystkim nie szkodzi skórze ust, co staje się bardzo ważne, jeżeli pojawiają się jakieś problemy z jej nawilżeniem. Polecam na lato, jako kosmetyk do torebki, bo niewiele kosztuje, a zdobi i chroni usta.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Równocześnie zużywam dwa opakowania (różne kolory)

Dobry

Plusy:
+ ładnie wygląda na ustach
+ dosyć długo się trzyma
+ fajne uczucie chłodu po nałożeniu
+ pielęgnuje

Minusy:
- nie powiększa ust
Trzeba wykonać dodatkowy makijaż konturówką i szminką żeby usta były pełniejsze.

Jak z przydrożnego kiosku.

Do dziś nie mogę pogodzić się z tym, że wycofano owocowe, tubkowe błyszczyki AA, które bardzo mi odpowiadały pod wieloma względami. Nie ukrywam, że ten błyszczyk kupiłam z nadzieją, że być może będzie zbliżony nieco do tamtych wycofanych, ale spotkało mnie jednak rozczarowanie.

Plusy:

:) odrobinę nawilża i napina skórę
:) ładnie wygląda (miałam ten drugi od lewej)

Minusy:

:( chemiczny zapach
:( chemiczny posmak, czasem drapało mnie w gardle
:( piekły mnie po nim usta (nie było to przyjemne mrowienie)
:( opakowanie, tzn. ścierające się napisy, pękająca zakrętka itp.
:( wydajność poniżej przeciętnej
:( wygórowana cena jak za taką jakość

Ot, taki sobie chemiczny nabłyszczasz, nieodparcie przypominał mi liche błyszczyki z kiosku za grosze. Szkoda, bo AA mnie nigdy wcześniej nie zawiodło. Dziwi mnie więc ten bubel.

Używam tego produktu od: kiedyś przez ok miesiąc, nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bez rewelacji

Mam wersję bezbarwną.

+ w miarę tani, ja za swój zapłaciłam niecałe 9zł w Rossmanie
+ fajne opakowanie
+ ładnie nabłyszcza usta
+ dość wydajny
+ nie uczula
+ przyjemne uczucie mrowienia po użyciu
+ nie klei się
+ ochrona UV
+ dostępność

- żeby pomalować usta trzeba kilka razy zamaczać aplikator w błyszczyku, po 1 razie nabiera się go stanowczo za mało
- bardzo szybko znika z ust
- nie ma żadnych właściwości odżywczych i pielęgnacyjnych: nie odżywia, nie nawilża ust
- wkurzają mnie bąbelki które powstają w wyniku wkładania i wyciągania aplikatora, wygląda to dość nieestetycznie ale co zrobić

Nie wiem, czy kupię ponownie. Kupując ten błyszczyk mamy zagwarantowany bardzo elegancki i ładny, choć krótkotrwały, połysk na naszych ustach, natomiast jeśli chodzi o nawilżenie czy odżywienie - w tym wypadku zerowe.

Używam tego produktu od: 1 dnia

Kupię ponownie

Miałam ten bezbarwny. Nadawał ładny, elegancki wygląd ustom. Bardzo mi odpowiada, ponieważ nie jestem fanką kolorowych błyszczyków, wybieram szminki o lekkim kolorze. Na pewno zakupię ten produkt ponownie :)

Używam tego produktu od: Około 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

jak to darmówka

Posiadam pierwszy kolor od prawej.
Blyszczyk dostalam jako gratis przy zakupach w jakiejs drogerii, sama bym nie kupila...
Odpowiadaja mi drobinki, bo nie sa nachalne, jednoczesnie ladnie migocza w swietle czy to dziennym, czy sztucznym , kolor ladnie wydobywa naturalny odcien ust i tutaj koniec plusow.
Jest nietrwaly, niesmaczny (nie jem blyszczykow :P ale czasami sie zdarzy przez przypadek "skosztowac" ), opakowanie peka, co nie tylko ja zauwazylam, napisy sie scieraja i wyglada jak bazarowy blyszczyk z 3 reki.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

nic specjalnego

Mam suche usta,więc z reguły używam pomadek ochronnych,ale skusiłam się na ten błyszczyk - wybrałam bezbarwny.

+ładnie nabłyszcza
+podkreśla kolor ust
+lekko i przyjemnie mrowi
+zapach przywodzący na myśl truskawki
+lekka konsystencja
+nie skleja ust
+niewygórowana cena
+poręczne opakowanie

-nie nawilża
-nietrwały - utrzymuje się na ustach śmiesznie krótko
-szybko się zużywa
-uczucie chłodu (nie przepadam za nim - kwestia gustu)
-"efekt trójwymiarowego powiększenia" u mnie jest niezauważalny; po prostu podkreśla naturalną urodę ust

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Coś wspaniałego

Uwielbiam ten błyszczyk jest wspaniały! Mam ten w koloże brzoskwiniowym (drugi od twojej prawej, obok purpuru)

+ Piękny kolor
+ Cud, miód i fistaszki; tak wyglądają na ustach.
+ Ładny zapach, jakbym myła zęby.
+ Uczucie chłodu na ustach, to jest to !

- Kruciutka data ważności.
- Pękło mi zamknięcie, ale się nadal trzyma.

Gorąco poleccccccam !!!

Używam tego produktu od: tego roku
Ilość zużytych opakowań: 1 (planowane następne)

Świetny

Mam ten bezbarwny :)
Usta są po nim przepiękne.
Jedynym minusem to krótkie trzymanie się na ustach.
Plusy :
Cena, wydajnośc, boski smak i zapach ( dla mnie troche jakis truskawkowy oO), opakowanie.
Szkoda że tak szybko się ściera bo tak to byłby KWC <3

Ładne usta

Posiadam ten bezbarwny - pierwszy od lewej na zdjęciu.

PLUSY:
+wydajność
+ efekt jest bardzo ładny
+ cena
+ bezbarwny bardzo ładnie podkreśla usta

MINUSY:
- zbyt długo nie trzyma się na ustach

Używam tego produktu od: rok

wysusza usta na wiór

Kupiłam go pół roku temu ,może troszkę więcej. Kolor &quot;skiężycowy&quot; na górze drugi od lewej-bezbarwny z mnóstwem drobinek. Jestem nim jednak mocno rozczarowana. Błyszczyki w tubkach tej firmy słyszałam od znajomych że były świetne i super nawilżały ,ale że nie mogłam ich znaleźć kupiłam ten .Liczyłam że skoro produkuje go znana z hypoalergicznych kosmetyków firma polska to ędzie pielęgnował usta. NIC Z TEGO! A nawet gorzej Bo w tydzień mocno pogorszył stan moich wybrednych ust. Wysuszył je na wiór. Odstawiałam go i próbowałam na nowo nie wierząc że to od niego ale po kilkunastu testach miałam pewność. WEystarczyło nałożyć na usta to badziewie by wieczorem mieć przesuszone usta, po 2 dniach zaczyłay pękać .
Oddałam go mamie ale u niej zdarzyło się to samo i poleciał do kosza i nigdy wiecej!

NIepowinnam dać ani 1 gwiazdki ale dam...Za ładny kolor, pozostałe też ładne i dobry aplikator. Ale co z tego skoro sam produkt do D***. NIE POLECAM

Używam tego produktu od: kilka tygodni na jesieni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 i polecaiło do kosza

Nie przypadł mi do gustu

Używam dwóch błyszczyków tej firmy i jestem nimi rozczarowana.

MINUSY:
*zbyt gęsta konsystencja, ciężko rozprowadza się go po ustach
*nietrwały
*kupiłam wersje z brokatem i po 20 min błyszczyk całkowicie wysycha, a drobinki brokatu rozsypują się po całej twarzy
*nie powiększa ust
*nie nawilża ich

PLUSY:
*rozświetla usta (ale taką zaletę ma każdy błyszczyk)

Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa