AA, Love & Kiss, Rozświetlający błyszczyk do ust

AA, Love & Kiss, Rozświetlający błyszczyk do ust

Błyszczyk zapewnia bezpieczną i delikatną pielęgnację ust, nawet najbardziej wrażliwych. Skuteczne działanie zapewniają specjalnie dobrane składniki aktywne: kolagen, witaminy C i E oraz naturalne oleje. Miękki aplikator ułatwia nakładanie produktu. Błyszczyk zapewnia kuszący efekt trójwymiarowego powiększenia ust oraz piękne i zadbane usta.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Polydecene, C 30-45 Alkyl Methicone, Silica Dimethyl Silylate, Ethylenediamine/Hydrogenated Dimer Dilinoleate Copolymer Bis-C14-C18 Alkyl Amide, Parfum, Butyl Stearate, Cocoyl Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol, Methylparben, Ethylparben, Butylparben, Propylparben, Isobutylparben, Lecithin, Menthol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Lanolin Alcohol, Oleoyl Sarcosine, Tribehenin, Askorbyl Palmitate, Sorbitan Isostearate, Sesamum Indicum Seed Oil, Palmitoyl Oligopeptide, Retinyl Palmitate, Panthenyl Etyl Ether, BHA, Lilial, +/- [Ethylhexyl Palmitate, Titanum Dioxide, Calcium Aluminium Borosilicate, Tin Oxide, Mica, Iron Oxides, C.I. 15850, C.I. 19140, , C.I. 15985, C.I. 15410, C.I. 17200]. (05.08.2009)

Cena: 10zł / 7ml

/pa/

przyjemny

blyszczyk dostalam przypadkiem jako dodatek. najciemniejszy kolor. sprobowalam i bylam zachwycona. sliczne drobinki, pieknie rozswietlone usta, przyjemna konsystencja. jednak w moim blond przypadku tylko jedna warstwa bo zupelnie nie moj kolor. a szkoda, bo az chce sie nalozyc wiecej. biorac pod uwage swietna jakosc tego blyszczyka, kupilam drugi. cena niska, a chcialam miec bardziej pasujacy odcien. wybralam ten jasny, bialy, chyba 02. no i juz jest inny. drobinki wieksze, reszta walorow ta sama. jednak przez rozmiar drobinek nie wyglada juz tak ladnie, a w dodatku nalozony w wiekszej ilosc jest bardzo jasny na ustach. jednak nadal go lubie, w szczegolnosci w porownaniu z marnym estee lauder, ktory ostatnio takze uzywam. AA jest 10 razy tanszy a przynajmniej 5 lepszy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie uzywania 2

spelnia oczekiwania ale...

jesli chodzi o plusy to zgadzam sie z poprzedniczkami,
jednak ja sie zawiodlam w jednej kwestii:
owszem blyszczyk pieknie rozswietla usta ale nie sadzilam ze te wielkie "drobiny" beda migrowac po calej twarzy po 3 godzinach
w zwiazku z czym nie polecam osoba, ktore nie lubia poprawiac makijarzu co godzine
co do wlasciwosci pielegnacyjnych oraz trwalosci an ustach jestem mile zaskoczona, kosmetyki AA sa naprawde swietne
odejmuje jedna gwiazdke za wedrownicze drobinki:)

Używam tego produktu od:2 miesiace

ZNAKOMITY :)

Jestem bardzo miło zaskoczona :) kosmetyk świetnej jakości, bardzo ładnie nabłyszcza, daje możliwość zrobienia tafli lub delikatnego makijażu, kupiłam jasny różowy, który na ustach właściwie jest jak jasna perełka, oraz wrzosowy, który po nałożeniu jest jasno różowy :P
opakowanie - ładne i nie za wielkie jak u vipery
konsystencja - gęsta ale nie klejąca
drobinki - są wielkości takiej by mocno się nie wyróżniały ale pięknie rozświetlały
trwałość - znakomita, 3-4 godziny bez jedzenia i picia zaś 2-3 godziny z jedzeniem
zapach - delikatny jak wisienki albo maliny
cena - rewelacyjnie niska :)
już psiapsióły chcą też taki mieć, bardzo dobry kosmetyk za grosze. Używam tego produktu od:1 tygodnia. Po czasie odejmuję gwiazdkę :(. Niestety puszek pacynki wykrusza się i zostaje na ustach drażniąc je. Efekt widoczny dopiero po zużyciu ok 1/2 opakowania :(

wspaniały:)

Błyszczyk zachęca ładnym opakowaniem.
Jest trwały, ślicznie pachnie i ma przystępną cenę.
Mam kolorek srebrny, te drobinki cudowne.
Koleżanki pytają mnie gdzie kupiłam takie cudo i dziwią się, że jest taki tani a taki efektowny:)
Kupuję kolejny-ten ciemno różowy:P

Używam tego produktu od:miesiąca

miły :)

Bardzo przyjemny blyszczyk :)
- chłodzi usta
- wygładza je, suche skórki znikają
- pięknie się mieni
- dość trwały, długo się utrzymuje
- ładne kolory (mam koralowy, czaję się na jeszcze jeden)
- tani

Polecam :)

Używam tego produktu od: 2tyg

fajny

Mam ten najciemniejszy kolor. Zasadniczo drobinki i błyskotki drażnią mnie w błyszczykach. Kiedyś miałam błyszczyk w podobnym odcieniu i wyglądałam fatalnie sztucznie i tandetnie. Nie wiem dlaczego go kupiłam, nie mniej jednak wybór był trafny.
Drobinki w błyszczyku są w sam raz i barwa też ładnie stapia się z odcieniem moich ust. Fajnie chłodzi, nie wysusza. Trzyma się tak jak błyszczyk. Co do powiększenia to nie zauważyłam specjalnych efektów. Ale podoba mi się i kupie jeszcze ten pomarańczowo-złoty. Za taką cenę warto kupić. Jedyne co mi przeszkadza, to nieco chemiczny zapach.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:odrobina

Wspaniały

Daję 5 gwiazdek, bo poza opakowaniem (nie podoba mi się jego wygląd, a napisy szybko się ścierają) błyszczyk ten wart jest najwyższej oceny. Pozytywne wrażenie przy jego użyciu zaczyna się już od samego początku, bo gdy otwieramy buteleczkę, zaskakuje nas bardzo przyjemny, poziomkowy aromat. Kolejne zaskoczenie to fakt, że jak ba błyszczyk z drobinami rozprowdza się na ustach bardzo równomiernie, nie wyplywa poza kontur warg. Po nałozeniu większej ilości usta pięknie lśnią, wyglądają jak polakierowane. Przez pewnien czas po użyciu utrzymuje się na ustach delikatne chłodzenie. Do tego jest trwały, bo utrzymuje się przez kilka godzin, i świetnie nawilża- mogę powiedzieć, że przez cały dzień po użyciu, nawet jeśli na ustach nie ma już koloru, nie odczuwam żadnego dyskomfortu związanego z ich wysuszeniem.
Jestem naprawdę zaskoczona wysoką jakością i na pewno zakupię jeszcze ten różowy odcień- teraz mam Złocisty Koral (ten przedostatni na zdjęciu).

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w tr.1