AA, Love & Kiss, Rozświetlający błyszczyk do ust

AA, Love & Kiss, Rozświetlający błyszczyk do ust

Błyszczyk zapewnia bezpieczną i delikatną pielęgnację ust, nawet najbardziej wrażliwych. Skuteczne działanie zapewniają specjalnie dobrane składniki aktywne: kolagen, witaminy C i E oraz naturalne oleje. Miękki aplikator ułatwia nakładanie produktu. Błyszczyk zapewnia kuszący efekt trójwymiarowego powiększenia ust oraz piękne i zadbane usta.

Skład: Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Polydecene, C 30-45 Alkyl Methicone, Silica Dimethyl Silylate, Ethylenediamine/Hydrogenated Dimer Dilinoleate Copolymer Bis-C14-C18 Alkyl Amide, Parfum, Butyl Stearate, Cocoyl Hydrolyzed Collagen, Phenoxyethanol, Methylparben, Ethylparben, Butylparben, Propylparben, Isobutylparben, Lecithin, Menthol, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Lanolin Alcohol, Oleoyl Sarcosine, Tribehenin, Askorbyl Palmitate, Sorbitan Isostearate, Sesamum Indicum Seed Oil, Palmitoyl Oligopeptide, Retinyl Palmitate, Panthenyl Etyl Ether, BHA, Lilial, +/- [Ethylhexyl Palmitate, Titanum Dioxide, Calcium Aluminium Borosilicate, Tin Oxide, Mica, Iron Oxides, C.I. 15850, C.I. 19140, , C.I. 15985, C.I. 15410, C.I. 17200]. (05.08.2009)

Cena: 10zł / 7ml

/pa/

niezły

Poręczne opakowanie, dość długo utrzymuje się na ustach. Tuż po nałożeniu czuć przyjemne mrowienie :) nie skleja ust i ma wygodny aplikator. Dodatkowo nie wysusza ust i optycznie je powiększa.
Szczerze polecam, niezwykły efekt za niską cenę

zmieniam zdanie :)

Mam odcień najciemniejszy - "kuszący wrzos", i właściwie poza ładnym kolorem, smakiem i zapachem, dla mnie ten błyszczyk nie ma większych zalet... Błyszczyk mnie raczej rozczarował, mimo że ogólnie cenię kosmetyki AA Oceanic.

Minusy:
*usta cierpną (niby efekt chłodzenia warg, ale jakże nieprzyjemny)
*wargi stają się bardziej podatne na rogowacenie (i jak tu się całować?:)).
*usta optycznie wyglądają powiększone, błysk jest, ale nie wygląda to aż tak apetycznie i estetycznie.

Możliwe, że moja ocena jest zbyt surowa, bo nie jestem fanką błyszczyków;), ale znam korzystniejsze produkty, troszeczkę droższe niż AA... o niebo lepszy wydaje się być błyszczyk np. z MAYBELLINE - SHINE SEDUCTION GLOSSY LIPCOLOR, odcień 150 jest kobiecy/dziewczęcy, wygląda dosc naturalnie i świeżo, dobrze pielęgnuje usta, smak, zapach również okay. Jest tez b.wydajny.;)

Po tym, jak balsam do ust który uzyskał miano KWC 2010, a ktory mi zniszczył usta (mowa o słoiczkowym Tisane - horror dla mnie)... dodaję gwiazdkę AA Love & Kiss...
zimą, po dłuższym stosowaniu tego błyszczyka, zmieniam swoją opinię o tym produkcie .... na plusss... :)
wyleczył moje zniszczone, spierzchnięte usta po fatalnym balsamie Tisane, i teraz nie ma mowy o zrogowaceniu... Nie wiem, czy to kwestia pory roku (zimą na mróz jest rewelacyjny), ale teraz żaden kosmetyk nie dał moim ustom takiego ukojenia jak love & Kiss... :) Latem - zbytnio rogowacił mi skórę warg. Zimą - wygładził i ukoił.
:) aha, opakowanie mi popękało...

Ilość zużytych opakowań: 1/2 jednego

Bardzo fajny :)

Kupiłam niedawno ten błyszczyk, bo mi się "rzucił w oczy" w aptece, był tani i ładnie wyglądał. Nie spodziewałam się po nim żadnych rewelacji, po prostu kupiłam go, ot tak. Jestem mile zaskoczona, przede wszystkim jego ślicznym zapachem, dobrym smakiem, tym że się nie klei, jest przyzwoicie trwały, ładnie wygląda na ustach (ja tam specjalnego powiększenia bym się nie doszukiwała, ale może rzeczywiście przez te drobinki usta są optycznie powiększone). Czyli jest w nim wszystko, czego szukam w błyszczyku. Nie ustępuje wcale błyszczykom znanych marek, które są nawet pięć razy droższe od niego (przetestowałam ich naprawdę dużo). Polecam wszystkim! Ja mam ten środkowy odcień, ale planuję jeszcze kupić bezbarwny :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Wróć do mnie

Miałam wersje zupełnie transparentną i tą z delikatnymi drobinkami. Obie sa super i spełniaja efekt obiecany przez producenta.

+ dobre i dyskretne nabłyszczenie
+ efekt powiększenia jest
+ miękkość ust
+ nie jest tłusty i włosy mi się do niego nie kleją

Polecam, bo stosunek ceny do jakości jest świetny!

Używam tego produktu od: 5-6mc

mrowienie które działa!

Mam odcień nr !- bezbarwny z maleńkimi drobinkami. błyszczyk pięknie pachnie, nie lepi się, ładnie się błyszczy, a co mnie zaskoczyło najbardziej to, że powiększa usta i to czuć! po nałożeniu odczuwalne jest lekkie mrowienie ust i chłód, który z czasem ustępuje a usta wydają się powiększone i świeżo-naturalne! wygodny aplikator i buteleczka. polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego.

średni

Ostatnio do pielęgnacji ust używam tylko pomadki, lecz coś mnie podkusiło aby kupić sobie jakiś błyszczyk, wybór padł na ten. Mam odcień 01 (najjaśniejszy,transparentny)
Plusy:
+cena
+fajny, słodki, zapach, mi przypomina owocowy
+aplikator
+nie wysusza ust
+nie klei sie
Minusy:
-z czasem jak go używałam zaczeła mi pękać nakrętka
-ścierają sie napisy na opakowaniu
-nie wiem czemu ale ten błyszczyk zrobił sie mętny
Używam tego produktu od:ok.1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:troszke 1.

MIŁE ZASKOCZENIE! :D

Kupiłam ten błyszczyk w drogerii Rossmann, akurat tego dnia poszukiwałam czegoś niegrogiego, ale i w miarę przyzwoitego. Kiedy miałam juz w koszuku błyszczyk Wibo, zauważyłam właśnie ten, z firmy AA Oceanic. Przypatrzyłam się i po chwili odłożyłam poprzednika, a wzięłam ten z AA. I powiem Wam, że nie żałuję, a zaskoczona jestem! I to bardzo! :D

Plusy:
- nie lepi się jak jakis lepik
- nakłada się go przyjemnie
- uczucie chłodu jest bardzo wyczuwalne
- nie wysusza ust, nawet stwierdzę, że pielęgnuje
- fantastycznie błyszczy, skrzy się w świetle
- powiększa usta
- nie robi się po jakimś czasie taka biała błonka, że tak to ujmę w wewnętrznej części ust, co mnie zaskoczyło baaardzo, bo LOreal tu nawalił

Minusy? Hmm... Dla mnie nie ma żadnych.

Posiadam kolor 02, wybrałam ten ponieważ był tylko ten przeżroczysty oraz ten ostatni na obrazku, ale skuszę się i kupię jeszcze jeden, za taką cenę? Warto! :D

POLECAM GORĄCO! :D

Używam tego produktu od: 1 tydzień

lubię tego pana

Używam przezroczystego błyszczku.

- nie klei się
- cena jest niewielka a jakoś jak najbardziej ok
- nie wysusza ust jak wiele błyszczków
- ładnie pachnie

Nie wymagam od błyszczka nic więcej. Naprawdę zaprzyjaźnimy się, choc zużywam dopiero pierwsze opakowanie.

UWIELBIAM!!!

Kocham ten błyszczyk!!!
Ślicznie wygląda na ustach, pięknie rozświetla, cudnie mrowi!!
Jedyny minus: troszkę za szybko się ściera.
Miałam chyba wszystkie kolory tego błyszczyku, ale ostatnio zdecydowałam się na Kuszący Wrzos 05. Troszkę się bałam, że będzie dziko fioletowy na ustach, ale po nałożeniu go byłam wniebowzięta, kolor jest cudny, najbardziej błyszczący ze wszystkich kolorów, lekko różowo-fioletowy.
Ogólnie rzecz biorąc, POLECAM TEN BŁYSZCZYK!!!

Używam tego produktu od: ok 1 roku

B.dobry

posiadam kolor ciemny róż i jestem zniego bardzo zadowolona chociaż wydaje mi się, że trochę ciemnieje po ok 10 min od momentu nałożenia na usta. Nie zauważyłam powiększenia swoich ust, niestety, no na to głównie liczyłam. Trwałośc jest jak na taką cenę dobra (ok 3h) Zapach dość przyjemny. Miłe uczucie szczypania zaraz po użyciu kosmetyku.
Ogólnie polecam jeśli ktoś ma kryzys gotówkowy.

Używam tego produktu od:2m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

fajny:)

daje 4**** z plusem:) dobry błyszczyk:) lekki, nie lepi sie, powieksza usta, delikatnie chłodzi, super pachnie i jest tani:) jak za taka cene polecam szczerze!

Używam tego produktu od:tydzien

zależy czego sięoczekuje

Potrzebowałam prostego błyszczyka do nakładania na czerwoną szminkę. Oczekiwałam: dobrego nawilżenia, efektu mokrych ust, braku barwy i drobinek. Co do 2 pierwszych spraw troszkę się zawiodłam, jednak błyszczyk nie wysusza ust. Jest dość trwały, w przeciwieństwie do swojego opakowania. Szare literki i emalia którą powleczona jest zakrętka zdecydowanie za szybko sie ścierają. Za to zachwycił mnie jego zapach. Poziomka? Winogrono? Nawet nie wiem co to jest, ale jest piękny. Do tego czuć lekkie szczypanie (przyjemne) i chłodzenie. Polecam na lato. Wart swojej ceny, choć bywają lepsze.

Używam tego produktu od:trochę czasu
Ilość zużytych opakowań:1/5