Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się po kilkakrotnym użyciu. Formuła kosmetyku jest wzbogacona o mikroproteiny i prowitaminę B5 odżywiające włókna włosów. Po zastosowaniu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate, trimethylsilylamodimethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquaternium-10,disodium edta, panthenol, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, acid violet 43, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Cena: 12zł / 500g

/mw/

Mega wydajność..

Szampon poleciła mojej mamie fryzjerka.I tak się zaczęło że mama go nie używała tylko ja zaczęła.Mam włosy blond,wtedy jeszcze bez rozjaśniania .Używałam go raz na jakiś czas,dodając go do innych szamponów.(no oczywiście myłam też bez innych specyfików).Jego plusem jest meeega wydajność!szampon starczył no nie wiem prawie na 2 lata aż się przeterminował :O ,profesjonalność(polecają go w salonach kosmetycznych),cena,oczyszczenie.Minusem jest to że z kolorem nic nie zrobił,ale nie oczekiwałam ,bo nie farbowałam włosów.

Używam tego produktu od:2 lat

działa

świetny produkt, dzięki niemu można przetrwać od jednego do drugiego farbowania, o wiele lepszy niż ten z półek marketu tej samej firmy, ja kupiłam go na allegro. Nie zostawiam szamponu długo na głowie może z minutkę i tak widzę efekty, włosy mam w dobrej kondycji ale raczej to zasługa dobrych odżywek, bo nie czuję aby ten szampon specjalnie pielęgnował włosy

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:-

Świetny!

Zaznaczę na wstępie, że nie chciałam osiągnąć na głowie platyny. Jednak po użyciu sprayu tej samej firmy o nazwie Reflex Blond musiałam je trochę "ochłodzić". Moje włosy dzięki temu cudownemu dziadowskiemu sprayowi były wypłowiałe i o zgrozo- żółte. Kupiony za 20.01 PLN miałam niezły ubaw przy kasie) w sklepie fryzjerskim szampon dokonał cudu. Moje obrzydliwie suche, żółte włosy stały się piękne, błyszczące i blond. Kolor to przepiękny blond, raczej w stronę złota. Używam go na zmianę z żelem Kopf bis Fuß Rosmanna i włosy świecą się bosko :) Mi zapach przypadł do gustu, bardzo lubię porzeczki nawet te syntetyczne :) Brudzi wannę okropnie i barwi dłonie na delikatną niebieską poświatę, ale łatwo można to usunąć. Szampon trzymam jakieś 4-5 minut, ponieważ boję się fioletów na głowie. Mi włosów nie wysusza, a nawet je mocno odżywia.

+zapach
+konsystencja
+ochładza kolor, jednak nie jest to drastyczne
+pojemność
+cena
+nawilża
+nabłyszcza!

-delikatnie brudzi skórę i wannę

Swojego czasu (gdy miałam jeszcze włosy blond) używałam tego specyfiku. Świetnie zmianiał kolor z żółtego na popielaty. 3 razy umyłam nim głowe i miałam wymarzony kolor. Włosy ładnie sie świeciły po nim ale nie używałam go codziennie. Raz w tygodniu z miesiąc i przestawałam. Ogólnie był świetny. Zaznaczyłam że nie kupie ponieważ teraz nie jest mi potrzebny-mam rude włosy

Używam tego produktu od: używałam z rok

Super!

Ten szampon jest najlepszy! dzieki niemu pozbylam sie uzywania płukanek, włosy są po nim srebrzyste i puszyste, jest mega wydajny używam z mama na współe i prawie go nie ubywa, zapach mi osobiscie nie przeszkadza. Nigdy nie wierzyłam w szampony niwelujące żółty kolor włosów a jednak ten mnie mile zaskoczył.

niezły

Uzywałam kilku szamponów "fioletowych" i zdecydowanie ten najbardziej mi odpowiada ale...o tym za chwilę,narazie plusy.Kosztuje niewiele,biorąc pod uwagę pojemność.Spełnia swoją funkcję bez dwóch zdań.Bardzo poręczne opakowanie z dozowniczkiem.Moich włosów NIE WYSUSZA.Jedynie co..ZAPACH chemicznej czarnej porzeczki.Ten szampon kupowałam jeszcze zanim "zmodyfikowali" zapach,był niezły, typowy dla salonu fryzjerskiego...profesjonalny czyli.Obecny nie podoba mi się bardzo, ciesze sie ze nie zostaje jednak długo na włosach, pozatym odżywka po myciu nadaje włosom dobry zapach.Polecam.

Używam tego produktu od:hm....2 lat?
Ilość zużytych opakowań:a z 7

A ja jestem na TAK

Używałam i wersji drogeryjnej i profesjonalnej ( ale w innej szcie graficznej - z porzeczkami)i jestem bardzo zadowolona. Włosy mięciutkie , lśniące i łatwo sie rozczesują ( oczywiście po umyciu maska). Moich włosów wcale nie wysusza, są sprężyste i puszyste. Pięknie ochładza blond bez pozostawiania fioletowej poświaty. Baaaardzo wydajny i tani. Profesjonalnej butelki używam juz ponad 3-ci miesiąc i ubyła zaledwie połowa.

Używam tego produktu od: ponad trzy miesiące

Jestem na NIE

Używam od czasu do czasu, gdyż strasznie wysusza włosy. Ładnie pachnie, dobrze się pieni i dobrze niweluje żółty odcień ale za cenę siana na głowie! :( Nie wiem czy to siano jest warte chłodnego odcienia?! Raczej nie polecam :(

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 1/50

Bardzo dobry!!

Zaznaczam, że nigdy nie byłam przekonana do firmy Joanny. Zawsze uważałam, że szampon za parę groszy nie jest niczego warty. Od pewnego czasu jednakże się przekonałam, że nie wszystko co drogie jest dobre, a wręcz przeciwnie może spowodować więcej szkód niż porządku i to nie tylko z powodu wyczyszczenia portfela... No ale przechodząc do recenzji. Zakupiłam ten szampon pod wpływem pozytywnych recenzji.
Plusy:
- regeneruje i nawilża włosy,
- ułatwia rozczesywanie - ja zawsze miałam z tym problem,
- włosy po umyciu są delikatne i mięciutkie,
- super zapach,
- pojemność ( ja mam 500 ml),
- cena (ja zapłaciłam 12 zł),
- i naprawdę niweluje żółty kolor.
Wady:
- w moim przypadku powoduje szybsze przetłuszczanie się włosów, ale i tak pozytywne efekty przebijają tę wadę;-)
Ja stosuję ten szampon raz na 1,5 tygodnia.

Używam tego produktu od: od ok 2 miesięcy

Używam raz z odżywką z tej serii. Efekt zadowalający, tak jak obiecuje likwiduje żółte refleksy, włosy są miękkie i błyszczące, ale trzeba uważać, żeby nie uzyskać fioletowego odcieniu, którego trudno się później pozbyć :/

jestem zadowolona

Od dluzszego czsu farbuje wlosy na blond ale jakos nigdy nie myslalam o uzywaniu preparatow tego typu. Zdecydowalam sie na tego rodzaju szmpony i odzywki poniewaz mimo wszystko rozjasniane wlosy po jakims czasie zolkna i kolor nie jest juz tak efektowny. Ten szampon nadaje ladny odcien moim pasemkom, gdzieniegdzie nadaje taka delikatna popielata poswiate. Dobrze nawilza i powoduje ze wlosy sa miekkie i naprawde delikatne. Cena smieszna wiec warto sobie kupic. Jest bardzo wydajny zwlaszcza przy takiej butelce. Napewno kupie raz jeszcze.

Używam tego produktu od: miesiaca

Swietny

Do zakupu namowila mnie znajoma fryzjerka. Po wielu latach rozstalam sie z ciemnymi wlosami, na rzecz ciemnego popielatego blondu. Decyzji nie zaluje ale wymagala ona ode mnie rozejrzednia sie za odpowiednimi kosmetykami. Szampon jest po prostu swietny, ladnie wygladza wlosy,nadaje im polysk, nieweluje zoltawe refleksy, jest wydajny i smiesznie tani.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze