Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor `Popielaty`

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się po kilkakrotnym użyciu. Formuła kosmetyku jest wzbogacona o mikroproteiny i prowitaminę B5 odżywiające włókna włosów. Po zastosowaniu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mipa, coco-glucoside, glycol distearate, laureth-4, glyceryl oleate, trimethylsilylamodimethicone, C11-15 pareth-55. C11-15 pareth-9, polyquaternium-10,disodium edta, panthenol, hydrozylet wheat protein, citric acid, sodium chloride, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, hexyl cinnamal, limonene, acid violet 43, DMDM hydantoin, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Cena: 12zł / 500g

/mw/

CUDO!!!

Nie wysusza tak jak inne szampony, nadaje śliczny, cudowny kolor, włosy po użyciu nadal mięciutkie. Ja za pierwszy zapłaciłam 30 zł w salonie :( Ale drugie opakowanie kupiłam właśnie za 12 zł. na allegro.

Cena-12 zł za 500 ml jest śmiesznie niska. Mi wystarczył na 8 miesięcy, stosowanego przez pierwsze 4 miesiące codziennie, przez kolejne - 2, 3 razy na tydzień. Polecam!

polecam!

Z "fioletowych" szamponów i innych preparatów, które stosowałam, ten jest najlepszy! Płukankę spróbowałam raz i dziękuję, za mocno barwi włosy i wannę przy okazji, szampon innej znanej firmy wysuszał włosy (co potwierdzają fryzjerzy) i były one bardzo tępe przy myciu - wylądował w śmietniku.
Ten szampon poleciła mi fryzjerka, powoduje on, że włosy mają chłodny odcień (choć przytrzymany dłużej daje lekko fioletowe refleksy jak się przyjrzeć), są błyszczące, mięciutkie, łatwiej się rozczesują, choć ja dodatkowo stosuję na moje rozjaśniane włosy maskę. Mycie włosów tym szamponem to czysta przyjemność - ładnie pachnie, super się pieni, włosy miło dotykać już przy myciu. Nie brudzi - łatwo się zmywa. Jest wydajny. Ja stosowałam najczęściej co drugie mycie czyli co 4 dni i starczył na pół roku. Cena jak na kosmetyk tej jakości niska :)
Nie dałam najwyższej oceny bo nie znam i nie wypróbowałam (o ile istnieją) podobnych produktów z wyższej półki. Stąd nie chcę go nazywać KWC :)
Ilość zużytych opakowań: właśnie kupiłam drugie

faktycznie dobry

Likwiduje żółknięcia i jednocześnie nie zabarwia włosów na fioletowe, co często ma miejsce przy płukankach i tego typu specyfikach. Włosy są mięciutkie, a mycie nim wytarczy powtarzać raz w tygodniu aby efekt się utrzymywał.

Ładnie ochładza kolor, w przeciwieństwie do innych fioletowych szamponów nie zauważyłam wysuszenia a włosy po jego użyciu ładnie pachną, są mięciutkie i nie plączą się. Ewentualne odbarwienia na skórze czy na wannie można bardzo łatwo zmyć. Z ciekawości kupiłam ostatnio Joannę ultra color system dla porównania, ale jednak zostanę przy tym szamponie bo dużo łatwiej rozczesać włosy, nawet bez odżywki. Szampon jest bardzo tani i wydajny, dobrze się pieni. Wiadomo że fioletowe szampony i płukanki wysuszają włosy, ale z "fioletowych" kosmetyków które przetestowałam ten jest zdecydowanie najłagodniejszy dla włosów i skóry.Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.