Yung, Seidenglanz Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Yung, Seidenglanz Spülung (Odżywka `Połysk jedwabiu`)

Odżywka przeznaczona jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wysokowartościowe proteiny pszenicy, panthenol i witaminę B3.
Przeznaczona do codziennej pielęgnacji włosów.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, glyceryl stearate SE, Propylene Glycol, Quaternium-87, Panthenol, Behentreminium Chloride, Isoprpyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Phenoxyethanol, Hydrolized Wheat Protein, Niacinamide, Parfum, Citric Acid, Cl 16185.

Cena: 4zł / 300ml
/m/

taka sobie

Minusy:
-zapach(okropny! chemicznie różany i chociaż zwykle zapach kosmetyku nie ma dla mnie większego znaczenia, ten mi się bardzo nie podobał)
-opakowanie(później zasysało się, woda wciekała do zakrętki i tam stała, w dodatku cała zakrętka się brudziła)
-nigdy po myciu odżywką nie miałam tak brzydkich włosów(mimo dokładnego masażu i płukania)-strasznie przetłuszczały się u nasady.spróbuję jeszcze z omo, może dam drugą szansę, ale z odżywką innej serii.
-konsystencja
Plusy:
-cena

I chyba na tym się kończy.

Używam tego produktu od: początku grudnia

trzy.

Kupilam w promocji za 3,50 zl :D odzywka jest niezla - wygladza, nawilża. po jej uzyciu wlosy bardzo latwo sie rozczesują, są lśniące i miłe w dotyku. poza tym jest wydajna, dzieki duzej pojemnosci i smiesznie tania. jednak nie kupie jej ponownie, bo ma bardzo męczący, odpychający zapach - stosowanie jej jest przez to co najmniej nieprzyjemne, a ja lubie ladnie, albo chociaz neutralnie, pachnace kosmetyki. dziwi mnie to, poniewaz szampon z tej serii pachnie bardzo ładnie :what:
w kazdym razie daje zasluzone 3 gwiazdki, 1 odejmuje za wstretny zapach.
Używam tego produktu od: 3-4 tyg,
Ilość zużytych opakowań: 3/5 pierwszego.

Najlepsza i najtańsza

Nie wiem dlaczego tak długo nie mogłam przekonać się do zakupu tej odżywki? Ona jest świetna ;)
Nie dość że włosy dobrze się po niej rozczesują, to są nawilżone, wygładzone, jeszcze bardziej się błyszczą i nie elektryzują się wcale. A jeśli chodzi o zapach to ładny, taki różany. Dzisiaj dokupiłam do kompletu szampon z tej serii, zobaczymy czy z tym szamponem da jeszcze lepsze efekty. W sumie 3,40 to żadna strata jeśli się nie sprawdzi ;) odżywka również w tej cenie.

Polecam, naprawdę polecam.Używam tego produktu od: miesiąca

świetna jakość za niewielką ce

co tu dużo pisać. dla mnie odżywka idealna. tania, świetnie pachnie i widocznie odżywia włosy. powoduje, że łatwiej jest je rozczesać, włosy lepiej się układają i pięknie błyszczą. zdecydowanie jedna z najlepszych odżywek jakie używałam. polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dobra i tania

dobry jakosciowo kosmetyk za niewielkie pieniadze. odzywka jest bardzo wydajna, gesta i delikatnie pachnie. opakowanie praktyczne, latwo wycisnac specyfik niemal do ostatniej kropli.
uzywalam:
-klasycznie: wlosy byly dobrze nawilzone, latwo sie rozczesywaly. moja czupryna zawsze blyszczy, ale niech bedzie, ze i rossmanowska odzywka sie do tego przyczynila;)
-zamiast szamponu, do mycia: dobrze spelniala swe zadanie, raczej nie przeciazala (chyba, ze zle splukalam lub uzylam zbyt cieplej wody), nie przetluszczala

polecam i jeszcze do niej wroce:)

Używam tego produktu od:uzywalam kilka tyg temu
Ilość zużytych opakowań:na razie jedno, ale z pewnoscia kupie ponownie

Taniutka, a dobra

To jedna z lepszych, a tańszych odżywek jakie miałam przyjemność i nieprzyjemność używać :)
Bardzo ładnie pachnie, jak róże z ogrodu. Kolorek też sympatyczny ;) Jest gęsta i ma większą pojemność (300 ml) niż większość odżywek, a do tego jest wielokrotnie tańsza (ja kupiłam w promocji chyba za 3 zł).
Moim zdaniem jest lepsza od różowego GlissKura, którego używałam wcześniej :ehem:
Włosy po użyciu są miękkie, sypkie, dobrze się rozczesują. Końcówki się nie rozdwajają :jupi: Zaryzykowałabym nawet, że trochę nabłyszcza, ale może to moja wyobraźnia ;)
Nie obciąża i nie wzmaga przetłuszczania! W tej cenie zdecydowanie najlepsza! :ehem:

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Super produkt

Super odżywka i do tego tania. Ładny przyjemny zapach, nie obciąża włosów. Włosy ładnie sie ukladają i są miękkie i przyjemne w dotyku. Jeżeli chodzi o połysk to nie ma rewelacji aczkolwiek włosy już nie są matowe, nie można oczekiwać cudu za takie pieniądze. Do tego wydajny!Polecam!!!Używam tego produktu od:2 miesięcy

najtańsza i najlepsza

na moich włosach działanie tej odżywki niczym się nie różni od używanych przeze mnie wcześniej Fructis, Schaumy, jest znacznie lepsza niż GlissKur różowa (za ponad 20zł)

Tania, wydajna, nawilża włosy, zapach może być (biała z tej serii pachnie znacznie gorzej), myślę że za taką cenę jest świetna.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Tania i dobra

Odżywka tania jak barszcz a przy tym dobra. Poradziła sobie nawet z moimi przesuszonymi końcówkami włosów. Co do zapachu to może nie zachwyca ale też nie przeszkadza. Odżywka jest gęsta i bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: dawno temu, 2007 r

A mi przypasowała

Mnie przypadła do gustu. Włosy są faktycznie trochę splątane po użyciu, ale u mnie to norma, mam w tej chwili bardzo zniszczone farbowaniem gdyż użyłam kiepskiej farby i musiałam "poprawiac" kolor.
Za to jaki efekt na zbyt bardzo napuszonej czuprynie! Sterczących kosmyków zero, końcówki wreszcie wyglądają jak należy, a nie jak małe snopki siana. Jednym większym minusem jest to, że niestety obciąża włosy jak i przetłuszczają się po niej bardziej. Ja używam jej jak wiem, że warunki pogodowe są kiepskie, albo jak wychodzę na imprezę. Teraz niestraszna moim włosom mżawka, ani wiatr. Jeśli ktoś ma suche, zniszczone i w miarę gęste włosy bez skłonności do przetłuszczania to mogę nawet zaryzykowac, że dla niego będzie to KWC :)

Używam tego produktu od:2mies

Nic nadzwyczjanego

Kupiłam tą odżywke, bo poleciła mi ją moja koleżanka. Użyłam go kilka razy i nie jestem zadowolona, włosy puszą się, po spłukaniu odżywki włosy ciężko się rozczesują. A połysku ani śladu. No ale z tą cenę to raczej cudów nie można się spodziewać

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

polecam:)

dla mnie super:) też używam jej do mycia włosow jako bezsilikonowej odżywki, u mnie plusuje przede wszystkim tym,że mam po niej ladniej skręcone włosy(czyli musi w miare dobrze nawilżać;)) na plus takze zapach,lekka konsystencja i cena:)

Ilość zużytych opakowań:1,5